Jump to content

Judes

User
 • Posts

  6,046
 • Joined

Everything posted by Judes

 1. Ide ti tým kľúčom naštartovať? Je nahratý do riadiacej jednotky motora cez diagnostiku? Ak nie najprv na diagnostiku a potom až spárovanie diaľkového ovládania a podľa mňa by to malo fungovať.
 2. Foto nie je moje, požičané tu z fóra. Nepotrebuješ špeciálny sťahovák na brzdič, postačí aj skrutka s podložkami ako je na fotke. Hlavné je aby sa pri vtláčaní piestika točilo s zo samotným piestikom v smere hodinových ručičiek.
 3. Judes

  Nejde klima

  Ten prvý rozmer d315 je pre staršie modely a ten d270 je pre model 407 po facelifte.
 4. Judes

  Servo

  O server je tu toho toľko len stačí čítať.
 5. Pozri na videá. https://www.youtube.com/results?search_query=peugeot+407+front+lower+pin
 6. Hlavne v dnešnej dobe keď v každej navigácii ukazuje dojazd do cieľa.
 7. Bude musieť nastaviť v BSI tak aby nebol aktivovaný obmedzovač, predpokladám že nemáš ani plynový pedál s núdzovým spínačom odspodu.
 8. Tak to máš čudný jav, najprv pri ofuku "ubudne" a potom píšeš ze sa nestráca
 9. Na ten predný previs s dá zvyknúť, osobne ho ani nevnímam a zo 407-mou sa jazdí dobre. Skôr by som v prípade sedanu nechcel bez cúvacich senzorov, predsa len ten kufor nie je vidno a tak ťažko sa odhadne vzdialenosť od prekážky.
 10. Pozri na tomto obrázku čo som dával viššie.
 11. Nie tie zobáčiky sú na ten celý modul popolníku (pozri poriadne na foto).
 12. Idem ti odfotiť tú samotnú vložku aby si mal predstavu ako to vizerá.
 13. No tebe tam chýba ten vyberateľný vnútrajšok (vložka) a tie zobáčiky je potrebné podvihnúť.
 14. S tým dlhším čumákom máš pravdu a tam záleží na tom teréne (zatiaľ som nemal problém). Od kúpi mám na aute 17" kolá a s komfortom nemám problém ale mám tam rozmer pneumatík čo predpisuje výrobca a tak je to vyššie a pneu vyzeraj´skoro ako by na diskoch boli balóny. U tých čo dávajú gumy z nižším profilom ty vizerá krajšie no tam už aj niečo klesne celé auto dolu. Inak medzi 16" a 17" diskami aj s pneumatikami je rozdiel, kvôli tomu sa to aj prestavuje cez diagnostiku aby palubný počítač neklamal napr. jazdnej rýchlosti, spotrebe a prejdenej vzdialenosti.
 15. Ten obrázok popolníka čo sem dával jarokare nie je popolník zo 407-mi.
 16. V tej knižke nič o to nebude. V popolníku by si mal mať vložku ktorá sa dá potiahnutím nahor vybrať. Prikladám obrázok ako nato, ak tam tú vložku (červená šípka) nemáš a chceš vybrať celý modul popolníka je potrebné odistiť tie západny (háčiky, zelený kroh) tenkým predmetom, skrutkovačom v smere od vonka (zelené šípky) a topom to celé vytiahnuť, prípadne odpojiť konektor zapaľovača s osvetlením.
 17. S tým že je 407-ma nízka by som nestrašil , mal som pred 407-mou Felíciu a tá bola nižšia, nebola znižovaná ani upravená podvozkovo. Inak už sa tu o tom dosť písalo, na 407-me záleží aj či máš 16" alebo 17" kolá, na 17" je vyššia (overené, stačí keď sa postavia dve vedľa seba).
 18. Judes

  Nahradni klic

  Niektoré zo soc výbavou mali len dvojtlaťčítkový, kufor sa otváral len tlačítkom "0".
 19. Niektoré 407-mi ho majú delený (tuším novšie modeli) a dá sa demontovať. Ja má ročník 2006 a ten čierny plast ide dolu s nárazníkom.
 20. Svietiť svieti aj sviečka keď ju zapáliš .
 21. Judes

  Vypadky kurenia

  Máš v tom asi hokej. Skúšal na Slovenských stránkach ;).
 22. Sem som vkladal aj foto na porovnanie. Odkaz na stránku iného fóra bol odstránený tak sem vložím porovnanie pre tých koho to zaujíma a pomôže pri rozhodovaní. Na porovnanie. Na fotkách vo dvore je vidno pekný rozdiel medzi 9 rokou starými s cca 94tis. km originál Philips. a novými výbojkami D2s Osram Xenarc Cool Blooe Intense, viac svetla. Na fotkách mimo obce to trochu skreslil mobil ale aj tak je vidno že je na vozovke viac svetla a je vidno do viac do diaľky. (keď som skladal fotky do jedného obrázku som si všimol že s novými výbojkami som nestál presne na tom mieste ale na tej istej ceste) Ďalší postreh je že je lepšie vidno vodorovné značenie na ceste (to nemám odfotené).
 23. Obe svetlá majú svietiť rovnako, pozri videá čo sem boli vložené. Inak menil som origo Xenóny keď sa mi jeden vypálil a dal som práve spomínané Osram Cool Blue Intense 5500 kelvinou ale D2S nakoľko Sedan má tie a rozdiel oproti origo bol pozorovateľný ihneď.
×
×
 • Create New...