karajo Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Akú mate teplotu motora tí ktorí mate 1,6 HDI 80 KW...mne to ukazuje vzdy maximalne okolo 80 C...termostat mi funguje (lebo ked som chytil hadicu od chladica este pred tym mojim maximom tych 80 tak je studena a ked dostiahne maximum tak uz je hadica horuca)...nemala by byt ta teplota 90 C? ...a este sa vas chcem opytat ci je normalne aby isiel ventilator na chladici stale aj ked nastartujem a je studeny motor...dakujem za odpovede Citovat
straki007 Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Teplota je mozna ok.Skoc s tim na diag at ti to zmeri.Ale spis myslim ze stahovali km a spatne zalozili rucicku. Spusteni vetraku je \"normal\"pokud se auto snazi regenerovat FAP filtr. Citovat
karajo Odesláno 24. září 2011 Autor Odesláno 24. září 2011 auto som kupoval nove, takze ziadne kilometre neboli stahovane..ten termostat by mal otvarat pri 83 stupnov tak neviem ci je to ok tych 80 alebo by to malo byt 90....ale mne ten ventilator ide stale, aj hned ked nastartujem auto Citovat
straki007 Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Tak pokud se v kolonach auto nehreje moc a zas z kopce pokud nepada teplota pod 70 tak je to ok a nemusis to resit. Ten vetrak je vlivem FAPu a v tom pripade se snazi auto cisitit porad.Nenechas ho to dokoncit. Tzn.Vem ho alespon na cca 50km jizdu v jednom kuse a jezdi sportovneji.Nejlepsi cca pul hodiny. Citovat
karajo Odesláno 24. září 2011 Autor Odesláno 24. září 2011 dakujem, vyskusam nejaku dlhsiu trasu na vyssich otackach a uvidim ci to pomohlo...ta teplota je stale rovnaka, v zime aj v lete...nehreje sa ani nejde pod 70, proste stale si drzi tych 80 Citovat
DanculD Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Katastrofa, to aby sme jazdili nie kam chceme my ale kam chce auto. Citovat
DanculD Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 A co som tak este cital, tak Peugeotacky system FAP je celkom dost spolahlivy oproti inym nemenovanym znackam. Citovat
straki007 Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Ano je. Pardon za V tydnu jsm delal Chevrolet Captiva kde bylo o 2 litry oleje navic a DPF total v haji spolecne s turbem. Zaplat panbuh za PSA:D Citovat
DanculD Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 Aj ked mna ten FAP pekne nasr...l. Ale bohvie co s tym kto predtym robil. No nic, uz sa na teba moja 307 tesi. Citovat
harvi_tn Odesláno 24. září 2011 Odesláno 24. září 2011 pripajam sa k nazoru, ze 1.6hdi cez 80 za beznych okolnosti nejako nevyleze... moja si stale drzi tuto teplotu.. Citovat
tommm Odesláno 25. září 2011 Odesláno 25. září 2011 Mám to samé! Teplota na budíku mi vylezla nad 80 jenom jenou a to bylo v létě v koloně za Nuselským mostem při teplotě 35 stupňů ve stínu. Před tím jsem měl 206ku 1,4HDi a s teplotou to bylo úplně stejné, pořád 80. Počítám s tím, že je to asi normální... Citovat
Zazimir Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 Potvrzuji, 80 vždy a všude, pouze při regeneraci FAP v teple se mi ručička dostávala k 90 a někdy i trošku nad. Citovat
Ondra666 Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 taky se mi drží ručička teploty pod 90 okolo 80tky. Jak je to stou regenerací FAP?? jak poznam kdy se regeneruje. Vetrák po vypnutí motoru se mi sepne vetšinou když je hodně dusno nebo vlhkej vzduch(aspoň mi to tak připadá). Jak je to stou sportovnější jízdou na 50 km?? to mam vjet na dálnici na 4ku při rychlosti 130km/h při otáčkách asi 3,5tisíce ?? nebo jet po silnicích 2třídy co nejagresivněji to jde?? Citovat
Janvac Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 U 5008 mám trvale 90C plus-minus odhadem 2C. Citovat
karajo Odesláno 2. říjen 2011 Autor Odesláno 2. říjen 2011 U 5008 mám trvale 90C plus-minus odhadem 2C. ale ty mas novsi typ motora 82 KW a tam to ukazuje 90 Citovat
karajo Odesláno 3. říjen 2011 Autor Odesláno 3. říjen 2011 inak vyskusal som tu ostrejsiu jazdu na cca 50 km a skutocne ten ventilator pred chladicom uz netoci...diki straki Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.