Jump to content
Sign in to follow this  
P607Olda

Co je to - nové na obrazovce Peugeot-clubu?

Recommended Posts

Guest StibTo

aha uz na to koukam .. na Guglu ucet mam takze je to neco jako ze kdyz dam +1 tak je to pozitivni hodnoceni tohohle topicu ??? :) jako \"Like\" na FB :D

Tak jo,

http://www.lupa.cz/clanky/google-1-konkurent-facebooku-prichazi/

\"Co je Google+1? Potichu připravovaná sociální síť Google, která má konečně být důstojným protivníkem Facebooku. Ve hře jde o hodně: prestiž i příjmy z reklamy. \"

Akorát nevím, proč právě zde.

No, já se někoho zeptám.

Jo a mě to neuvěřitelně točí, na všech strankach se oibjevuje Google +, Facebook, a Twiter a buhví co ještě, nestiham ty sragory blokovat Adblock Pluskem. Co se Google do všeho cpe. SAmy Google analitics co sleduje kam chodiš na jaký stranky, podle toho ti podstčí reklamu atd, děsný:grr:grr:grr

Guest StibTo

spis by nam nakdo mohl objasnit k cemu nam to tady bude :) ... ale zas ze by mi to vylozene prekazelo to ne, hehe

Já na to kliknul a měl jsem vyplněné údaje do e-mailu (žádný tam nemám), dám přihlásit a ono nic :D Takže mají smůlu. Hodilo mi to tam údaje z youtube, zajímavé :myslim

milan : na youtube jde u udělat to že se na něj loguješ přes mejl googlu..já to tak mám udělaný a docela mi to vyhovuje..

jinak mě to nijak nevadí ani netěší je mi to fuk využívám jen to co potřebuju (chci)

google +1 button je blíže popsán zde: http://www.google.com/+1/button/ a zde jsou zodpovězeny nejčastější dotazy: http://www.google.com/intl/cs/webmasters/+1/button/index.html

stačí když se někdo přihlásí na youtube a má tam trvalé přihlášení (neodhlašovat) nebo na gmailu. Poté se +1čky zobrazí ve vyhledávání googlu a všude tam, kdo si je tam dá.

Po pravdě divím se že je seznam cpe všude, když tvrdí jak mají skvělý vyhledávač s naprosto dokonalým robotem 3.0, když není schopný ani po měsíci zaregistrovat změnu na poměrně silném webu :D asi se chtěj přiživit :))))

Tak, odborníci jste tady napsali svoje moudra, ale proč je to tady a k čemu celá akce slouží, jsem se nedozvěděl.

Jedině to, že google chce mít silnější pozici, to už opakovat nemusíte.

:super:super:super

Presne tak.Je to smutne ale opravdu to nekdy plati s tim psanim do vlakna.

Normalne jsem cekal ze se to nekdo zepta a povedlo se.

Ja jsem na to taky cucel jak bagr na tvrdou hlinu a nepobral jsem to.....:D

Přema mi psal:

Chceš zamknout to vlákno?

Ne, chci se dozvědět, proč je to právě na Peugeot-clubu, k čemu to bude dobré, když na to kliknu, jestli jste to tam dali záměrně a proč, anebo to tam google vpašoval bez vědomí provozovatele.

Ty chytré a neúplné řeči \"jen pro odborníky\" mi nic nevysvětlily.

Tak, odborníci jste tady napsali svoje moudra, ale proč je to tady a k čemu celá akce slouží, jsem se nedozvěděl.

Jedině to, že google chce mít silnější pozici, to už opakovat nemusíte.

je to krávovina v souvislosti s novou sociální sítí google +, v rámci toho, je možné zlepšovat výsledky hledání, upozornovat na například zajímavý, kvalitní či prostě dobře zpracovaný web, ať už jde o informační přínos, nebo jakýkoli jiný, který mohou ocenit ostatní.

tak a jak jinak to laicky říct mě nenapadá :D ale snažim se :)