stewie Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 Zdravím dneska rano asi zaspali silničáři, jedu si do otacky za otackou číhá naledí, bylo to jak sklo a už se nedalo nic dělat http://stewie51.rajce.idnes.cz/406_vs_Strom/ Citovat
OK406 Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 Stalo se někomu něco?? Asi si pořídíš novou 406. Citovat
stewie Odesláno 26. leden 2011 Autor Odesláno 26. leden 2011 Stalo se někomu něco?? Asi si pořídíš novou 406. Nastesti ne !! Na opravu to urcite neni ..... Citovat
Ferry Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 tak to je skoda, na opravu rozhodne ne, spis dotahnout neco pekneho z nemecka a zkusit postavit na tyhle stare papiry (zadost o vymenu kastle) Citovat
krtek 2 Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 skoda,hlavne ze si cely, ps sory za blbu otazku boli ten airbag? Citovat
majty Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 skoda,hlavne ze si cely, ps sory za blbu otazku boli ten airbag? jooo to by me taky zajimalo... kor kdyz ma clovek bryle jako napriklad ja Citovat
MilanF1 Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 To musela být pěkná šlupka ... hlavně, že nikdo nebyl zraněn. Citovat
krtek 2 Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 presne preto sa pytam majty tiez nosim ciru optiku Citovat
FrantaCV Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 Tak to Tě opravdu upřimně lituju, ale hlavně že se to obešlo bez zranění. Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 Hod to do zimnich nehod Dadadavid tu tusim nekde zakladal topic Jinak tedy autu uprimnou soustrast no .... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 No hlavně že seš celej. Ale nedá mi abych nenapsal jak mužeš říct že zaspali silničáři??? Snad jsi ty zaspal ne. Citovat
victory Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 podle RZ jsi si toho auta ani moc dlouho neužil . Měl jsi to pojištěný ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.