Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Stále zapína klímu + neprepína klapky na kúrení


Bjukemen

Recommended Posts

To je zcela normální a logické chování automatických klima ne jen u pažoutů. On totiž vzduch procházející klimou je výrazně sušší. Krom toho se říká, že i v zimě je dobré aspoň občas klimu zapnout. Toto je fajn příležitost.

Link to comment
Share on other sites

Pokud ti to zapíná v tomto počasí při nastartování klimatizaci v režimu AUTO, tak je to v pořádku. Přečti si to v manuálu, kde je vše popsané. Musíš si to sám vypnout. Stačí, než nastartuješ a je klíček v druhé poloze,tak si ji vypni a pak nastartuj. Jinak klimatizace nejen chladí, ale i topí.

Link to comment
Share on other sites

..tak je mi jasne že na odmlženie je najlepšie zapnuť klímu ale ja sa chcem v aute hriať a nie chladiť,hlavne ked stojí celu noc pred barákom..

Auto znamená, že automaticky udržiava nastavenú teplou. Tj keď je vonku chladnejšie ako nastavená teplota tak topí inak chladí.

Link to comment
Share on other sites

Psal jsem že si na klimě nastavím krásných 23°... Zdá se ti to málo? Sedíš si v tričku v teple a venku mrzne a chumelí. :aut:papa

[upravil dne 11/12/10 13:19 PetrCoupe]

..ja sedím stale vo vetrovke,mne je vkuse zima...

Tak si teplotu zvýšíš :) ... Klima v zimě hřeje, v létě chladí :)

Link to comment
Share on other sites

..tak nechcem zakladať novú temu tak prispejem sem,pri nastaveni pridenia vzduchu na sklo šipka hore a nohy šípka dole to nefunguje korektne so stredneho vyduchu ide stale najzlinejší prud na sklo len tak slabo a na nohy takmer vobec,preto ma zaujima ako su tam tie klapky alebo či niekto nemate nejaky nákres aby som to rozobral a rozchodil...

Link to comment
Share on other sites

Když dáš klimu na sklo + nohy tak je realita taková, že to fouká hodně na sklo, ale i z prostředka. Pokud přivřeš průduchy v palubce tak to jde dolů o něco lépe.

Jestli klapky fungují OK poznáš snadno, Sedni ke spolujezdci, obličej dej proti průdochům uprostřed palubky a přepínej na jen na sklo, jen doprostřed a jen dolů. Uprostřed to ucítíš a nahoře a dole to zkusíš rukou. Pozor chvilku trvá než se to přepne. Stejně skončíš u toho, že pěkně přivřeš prostředek tak aby aby se ti jen nezamlžovaly skla, přepneš na sklo + nohy a dáš o něco vyšší teplotu než jsi zvyklej. Pak je to funguje vcelku OK. Aspoň u mě.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...