Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 407 SW - kontrolka ABS/ESP


Guest Fiktik

Recommended Posts

Viem čo je ASR, preto píšem, že gyro a uhlový snímač nepoužíva.

Na malom displeji nad rádiom vypísalo chybu ESP/ASR a na displeji na budíkoch zostalo svietiť len ESP. Čo som prezrel fórum, tak niekomu pri poruche spínača svieti len ESP a ASR, niekomu aj ABS, tak neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem absolvoval několik set kilometrů a závada se už neprojevila. Výměna brzdového spínače vyřešila problém ABS/ESP i problém nefunkčního tempomatu.

Díky HonzaZ, AnotherOne a v neposlední řadě i PP205, který mi spínač dodal a ochotně vyměnil.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ja mám podobný problém:

už dva krát sa mi stalo že keď som šiel na aute P 407, a ani som nebrdzil, že mi vyhodilo preškrtnú kontrolku ESP a zároveň mi na oranžovo začala svietiť kontrola systému na znižovanie škodlivín, svietilo mi to ale dva km a potom mi vyhodilo kontrolku že vraj nemám olej a zastavilo mi auto, čo nie je sranda. Potom som nechal vypnuté auto a po 15 min už nič amohol som ďalej jazdiť.

Bol som s tým v servise na diagnostike, napísalo im že to bola iba krátkodobá porucha a teraz je to bež poruchy, preinštalovali mi software, pozreli káble a po 800 km mi to spravilo zase.

Viete prosim Vás niekdo poradiť kde by asi mohol byť problém?

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím, přátelé,

někde jsem tu na fóru viděl obrázek vedení kabelu ABS nad nádrží, ale zaboha ho nemůžu najít ani přes \"hledání\".

Nevíte o něm, prosím?

Zítra ho chci měnit, tak abych byl připravený.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 měsíce později...

Takze aj mne sa ukazuje kontrolka ABS/ESP chyba. Skusil som vybrat brzdovy spinac, trochu ho precvakal, napojil spet a vsetko zase ok. ALE!!! Prestali mi spravne reagovat brzdy. Neviem ci to bude mat so spinacom suvis, ale zacali mi tzv. tvrdnut brzdy. Pri skusobnej jazde som ubrzdil a akonahle som stlacil pedal znova, nebrzdilo lebo stvrdol pedal. Po chvilocke opet v pohode, ale len na jedno zosliapnutie. Poradi niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahojte, mám podobný problém, pri silnejšom zošliapnutí brzdového pedálu mi vyhodí ABS/ESP faulty a následne speed control - tempomat, po reštartovaní, resp. po znovunaštartovaní problém zmizne, bol som na diagnostike, kde mi vyhodili chybu tlakové čidlo nejaké s následnou výmenos ABS skrinky celej, obávam sa ale, ako to tu celé čítam, že som zbytočne vyhodil peniaze za novú ABS, keďže sa úprpoblém objavil znovu. Vie mi niekto poradiť, či by to mohlo byť práve tu na fóre psomínaným problémom priamo v spínači brzdovom? ďakujem moc z aodpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...