pagot Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 moje 2.2hdi je ted uz asi v tom stavu v jakem by mela bejt tak napisu kolik me to bere pro pripadne porovnani dalnice Praha-Olomouc a zpet tempomat 140 pri predjizdeni az na 180 a mel jsem prumer 6.5 HK- Mohelnice a zpet , bez setreni pokud jsem neloudal za kamionem tak vetsinou 110-130km/h ,ty dvouprovdovky na mohelnici levej pruh a 150km/h prumer 6.4 jeste zkusim nekdy predpisove ,jestli to pujde dolu , nepotrebuju uz spotrebu stahovat spise jen zvedavost kolik vam to za podobnejch rychlosti zere Citovat
jofo Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 Moja 2.2 Hdi automat. 130 dialnica bola 7.2 a teraz po vycisteni fapu 6.8 tem isty usek. Mesto v lete 8.9 v zime 10.2 mimo, kombinovana 7.8. Vsetko podla palubneho. Citovat
P607Olda Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 Kolem 5,5, dlouhodobě, většinou okresky. Citovat
P607Olda Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 jofo: skus tvoju spotrebu porovnat s vypocitanou spotrebou podla cerpania. Mam vyskusane, ze kazdym vypnutim motora citac v palubnom pocitaci \"zabudne\" priemerne 0,5 km, a preto ukazuje menej km, ako tachometer. Nasledkom toho potom ukazuje vacsiu spotrebu asi o 0,2 l/100km. Citovat
jofo Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 No vyskusam. V nedelu som tankoval do vypnutia pistole tak uvidim. Citovat
Budhas Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 V kombinovaný 80% město 20% mimo město, spotřeba 7,1 l/100km Citovat
PecaTu Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 Ve městě 14L mimo 9-10L běžným stylem jízdy 50 až 150km, ale já mám asi kapánek jine motor:D Citovat
shwaara Odesláno 30. březen 2010 Odesláno 30. březen 2010 Častá jízda po Praze, celkově svižná jízda: 10,2 na letních 17\", 9.9 na letních 16\", 10.3 na zimních 16\" Citovat
daja535 Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 ahoj , dlouhodobá ( 10600 km ) 8,8l/100km , město 25% , 50 % dálnice a zbytek okresky motor 2,2 i Citovat
hakavcak Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 2.2HDI r.0.3 manual.. Po vyčištění, dolití FAP a vyčištění váhy vzduchu kombinovaná je to tak 50 na 50% město mimo město spotřeba cca 2tis km 8.6 a to nešetřím...před tím spotřeba cca 5tis km 10.1 je fakt, že jsem to měl nově tak jsem s tím zkoušel a učil se jezdit s motorem HDI před tím jsem měl 6let 406 2.1TD tak že rozdíl tam byl. Citovat
VOVKA Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 mam 2.0HDI 79kw FAP a prumer na cca 6600km je 7.4l Citovat
jofo Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 Takze som sa bol dnes pozriet na palubak a od vtedy co som isiel do irska tak som najazdil 6578km a priemerka 7.7. Citovat
HakTac Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 2.2 HDI r.v. 2002 - 225/17 za měsíc dám 225/18 tak dám vědět Dálnice 4.9 Okresky 6.2 Město 6.9 Nové filtry, olej a vyčištěná váha vzduchu. Tankovaná Verva Disel. Citovat
Birkov Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 dalnice 5,9, okrsky 5,4 mesto 8, spotřeba na 9999km 6.8 Citovat
tessicz Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Tak sem si vcera schalne meril spotrebu praha brno a spotreba bayla pri jizde z 90% 160km/h 7,1 se zaplou klimatizaci, jinak mestka jizda na zimnich 17\" je rovnych 9. Mam 2.7 HDI Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.