Jump to content

Birkov

User
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

  Never

About Birkov

 • ID člena
  14409
 • Rank
  Pozorovatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj, mám problém s ovládácím panelem řidiče.. Problémy jsou následující: panel praděpodobně není napájen (dioda na otočeném přepínači zrcátek nesviti) díky tomu nejdou stahovat okna, a nastavovat zrcátka.. aby toho nebylo málo tak jako konsekvence tohoto problému nefunguje centralni zamykání, nastavení sedaček. Máte nějakou radu v čem hledat problém?
 2. právě že jsem si dříve poradit nechal, ale když se sere pořád.. byl tady uživatel, který měl podobný nekonečný příběh. rozdíl je jen ten, že já nejsem ochotný do toho rvát peníze.. ono je něco jiného, když to má člověk jako koníček a když to má jen jako spotřebku.
 3. chyby jednou to byl příliš vysoký tlak turba a jednou tlak nižší než požadovaný(to časem zmizelo) měnit určitě jdou.. při chipování jednotky se tyhle hodnoty mění..
 4. Auto hlásilo dlouhou dobu jednu chybu a pak jí hlásit přestalo a našlo si jinou.. auto má jezdit. nebaví mě pořád něco řešit. sami se podívejte, tři příspěvky a několik typů řešení..na to nemám čas ani chuť touto cestou vyhazovat peníze. diagnostika nedá stoprocentní radu kde je problém.. pouze že k nějakému problému dochází.. s tímhle autem jsem vzdal řešení problémů jejich odstraněním, protože nemám v plánu dávat do deset let starého křápu jednou tolik co je jeho aktuální tržní hodnota. Je jisté, že přes peugeot planet ty hodnoty nepřenastavím? koupil bych si diag a upravil si to, ale pokud to není realizovatelné..
 5. vzhledem k tomu jak úžasná auta peugoti jsou, to může být turbo nebo čerpadlo.. do tohodle šrotu už nedám ani korunu. stačilo mi když podle diag každý tvrdil jak jsou vstřiky v háji.. nebyli. totéž rozhodně nemám v plánu s čerpadlem (rail) nebo turbem. Víš jistě že neumožňuje? V tom případě by asi nejsnažší řešení byl P206 ten předpokládám má nástroj na takovou úpravu jednotky. koblih69: nepředpokládám, že bys nikdy nevzal cokoli na bolest hlavy, nepil kávu proti únavě, nepoužíval kapky proti kašli.. tak se prosím nevyjadřuj.
 6. Ahoj, dá se přes peugeot planet v pohodě měnit mezní hodnoty různých systémů vyhodnocujících chyby? Konkrétně se mi jedná o příliš vysoký tlak turba a následně nouzák. Jelikož autu na krk nešlapu a do nouzáku topadá při konstantní rychlosti (jedno jaké) tak chci tuto hodnotu upravit. Jen nevím, jestli to diagnostika umožňuje.
 7. nevím jestli jsem to už psal, ale 607 znova do domu nesmí :-) stokrát radši superba
 8. proč je nepojizdná? kvůli DRV ventilu bude jen chcípat ne?
 9. na 2.2hdi mi šli úplně v pohodě. jenom to povolíš klíčem a vytáhneš. žádná věda
 10. mám tu z TP kladno výsledky hodnot na vstřikovačích, mohu poslat.. popravdě dost uvažuji o nahrátí původního softu.. mám ho tady od PP205 (týpek od mělníka) netušíte někdo, jestli za nahrátí původního softu u něj budu opět platit 4tis?
 11. podávací tlak nevím jistě. To podavací čerpadlo co jsem dával mělo vyšší tlak než to staré. Krom toho, tutéž chybu to hlásilo už předtím než jsem ho vyměnil.. Jak jsem psal. Po té co začlo hulit černě to začalo padat do nouzáku.. V poddstatě simultalně se projevila výše popisovaná závada a závada na regulátoru tlaku(drv -ten je vyměněný)
 12. vstřiky tp kladno, čerpadlo v táboru už nevím u koho to.
 13. no, u aut bych řekl, že není tisíc verzí ostatně automechanik řeší problém tím lépe, čím častěji se setkal s identickým nebo velmi podobným problémem.
×
×
 • Create New...