Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ano, je to možné a dokonce i snadné. Proto instrumentářka má za povinnost vždy přepočítat všechny nástroje, jestli něco nechybí. A nedělá to proto, že by personál na operačním sále kradl ;)

Odesláno

tak stát se muže ale proč jim to trvalo tak dlouho než ji znovu vyšetřili:myslim bych řekl že to doktor možná mohl poznat i pohmatem ze je tam něco nepatřičného:nevim

Odesláno
Původně zaslal: ozzy56

ptám se proto,že jsem zatím nezapomněl v bloku motoru ráčnu:roker

doktori hovada ...

ale k te racne, den po servisu nasi firmeni oktavky dojel k nam do firmy servisak z autorizaku a ptal se, jestli jsme v motorovem prostoru nenasli racnu :D:D , ze mu chybi... sem sel do kolen

Odesláno

Vy s tou ráčnou. Z jedné 405 TD jsem kdysi z prostoru rozvodů (!) vyndal pěkný stranový klíč 13, a že tam musel být hodně dlouho. Zapomněli ho tam v Rakousku.

Odesláno

tenhle týden jsme dělali u jedné pani, šla na operaci s okem, všade v papírech napsáno - právé oko, kdyby nedávala sama pozor, operovali by jí levé :o

Odesláno
Původně zaslal: obaf

Je to smutne ale stava sa to, tato pani nie je prva.

[upravil dne 13/2/10 obaf]

No, smutné je, že ani poslední.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...