ozzy56 Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 neuvěřitelné... http://www.novinky.cz/domaci/192084-lekari-zapomneli-v-brise-pacientky-spachtli-trpela-pet-mesicu.html Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 neuveríš, ale je. Aj u nás na slovensku bol nejaký prípad, kedy zabudli myslím gázu v tele pacientky:bojim Citovat
obaf Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 Je to smutne ale stava sa to, tato pani nie je prva. [upravil dne 13/2/10 obaf] Citovat
Péťa Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 Ano, je to možné a dokonce i snadné. Proto instrumentářka má za povinnost vždy přepočítat všechny nástroje, jestli něco nechybí. A nedělá to proto, že by personál na operačním sále kradl Citovat
ozzy56 Odesláno 13. únor 2010 Autor Odesláno 13. únor 2010 ptám se proto,že jsem zatím nezapomněl v bloku motoru ráčnu:roker Citovat
oddie Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 Pane kolego, amputujte prosím levou.... vžuuuum... řekl jsem LEVOU ... vžuuuum... RUKU!!! Citovat
zzipCZ Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 tak stát se muže ale proč jim to trvalo tak dlouho než ji znovu vyšetřili:myslim bych řekl že to doktor možná mohl poznat i pohmatem ze je tam něco nepatřičného:nevim Citovat
BV406 Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 Původně zaslal: ozzy56 ptám se proto,že jsem zatím nezapomněl v bloku motoru ráčnu:roker doktori hovada ... ale k te racne, den po servisu nasi firmeni oktavky dojel k nam do firmy servisak z autorizaku a ptal se, jestli jsme v motorovem prostoru nenasli racnu :D , ze mu chybi... sem sel do kolen Citovat
macik.83 Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 Presne tak, za to muze instrumentarka. Jednu takovou mam doma Citovat
Lentilka Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 taky bych se asi soudil ale čekat pul roku s bolestma? Citovat
oddie Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 Vy s tou ráčnou. Z jedné 405 TD jsem kdysi z prostoru rozvodů (!) vyndal pěkný stranový klíč 13, a že tam musel být hodně dlouho. Zapomněli ho tam v Rakousku. Citovat
Mik.e Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 tenhle týden jsme dělali u jedné pani, šla na operaci s okem, všade v papírech napsáno - právé oko, kdyby nedávala sama pozor, operovali by jí levé Citovat
dolly1010 Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 S tím levá/pravá to je takový blbý. Operuješ levou a pak zjistíš, že to bylo z jejího pohledu Citovat
Otan Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 Původně zaslal: obaf Je to smutne ale stava sa to, tato pani nie je prva. [upravil dne 13/2/10 obaf] No, smutné je, že ani poslední. Citovat
vendelinek Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 Njn,stane se ,i když tady by se to stát nemělo,jsou to taky jenom lidi Citovat
Otan Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 Ano, jsme jenom lidi a omylní, ale ten předmět měl téměř 30 cm, což se mi zdá trochu . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.