Dave_k Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Mám 01 s BSI a bočníky tam byly. Teď už tam jsou samozřejmě relátka. Citovat
bara Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Podle mne je mnohem největší zhovadilost svítit za jasného slunečného dne.Ti pitomci na min.dopravy měli zohlednit roční období.Jenže to my češi né,kam vítr tam plášť a ode zdi ke zdi a když všichni do studny tak my taky. .To samé jako s tou 50km rychlostí.Vždycky se tu jezdilo v obci 60 a naráz kreténi došly s padesátkou,která není ani na 3,4, a už vůbec né na 5 kvalt. Ale to ty debily nezajímá,mají služební auta a vyjímky, Citovat
Edison Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Já teda nevím, ale i za slunného jasného dne je fajn fakt ta protijedoucí auta dobře vidět. Svítím už dááávno před platností této povinnosti. Svítící auto je skutečně mnohem lépe vidět, než nesvítící a to za jakýchkoli světelných podmínek. Citovat
oddie Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Měl jsem tu na díly 99 a ta to měla taky. Jinak se chystám u svého auta to udělat vypínatelné, pro cesty do Německa, Francie atd, abych nemusel ty relátka vytahovat. Citovat
Ericce Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 taky jsem zvyklej na daylight. je to pohodlný, šetřím peníze které by sem jinak platil fízlum a taky šetrím otočnej ovládač světel páček Citovat
bara Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: Edison Já teda nevím, ale i za slunného jasného dne je fajn fakt ta protijedoucí auta dobře vidět. Svítím už dááávno před platností této povinnosti. Svítící auto je skutečně mnohem lépe vidět, než nesvítící a to za jakýchkoli světelných podmínek. Já to chápu tak,že je to obrana proti neukázněným,vzteklým řidičům jako takovým.Nastal obrovský nárust aut v této zemi a to na silnicích,které vybudovaly ještě komanči,čily ůzké nepřehledné a plné děr.Vzhledem k zástavbám se s tím nedá asi nic dělat.A když na tebe vlítne rezavá šunka za 5 s muzikou za 20000kč a celá se třepe i s tím feťákem uvnitř,je pak velmi těžké se tomu vyhnout,takže člověk chce být viděn. Jenže proti agresivitě jako takové by se muselo hodně změnit a světla to rozhodně nejsou. Citovat
Dave_k Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 2bara: o kladech a záporech denního svícení se tu už hodně debatilo. Pokud se o tom chceš bavit tak si to téma najdi a piš tam. 2dire: relátka se musí doplnit. Samozřejmě je podmínkou, že tam máš ty 2 propojky (žlutá, modrá) za které ta relátka vyměníš. Citovat
David Plundr Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: David Plundr Jak udělat automatické rozsvícení na P 406 nový model rv.1999 , jde to taky relátkama? U 99 by to na 99% jít mělo. Koukni pod volant a když tam uvidíš tu modrou a žlutou věc tak to jde, ale myslím, že někdo tady měl ty propojky ještě někde jinde. Tak jsem na to dneska koukal mám tam jenom pojistky. Citovat
Ericce Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 tenhle model to už nemá delané přes relátka. je to delaný už přes BSI. v ní se nastavuje zda je chceš mít aktivovány nebo ne Původně zaslal: dire mam 99 s BSI a zadny relatka tam nemam. Citovat
HonzaZ Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 Nový model od r.v. 99 až do multiplexu nemá propojky a ani nemá světla spínaná přes BSI. Přes BSI jsou spínaná až s multiplexem. Pozná se to podle toho, že mají pod volantem COM (blok s páčkami). Tam to jde nastavit v BSI. Měl jsem new model 99 a tak jsem to vyřešil tak, že jsem si udělal bzučák, který řval, když jsem po nastartování nerozsvítil světla. Nechal se samozřejmě vypnout. Citovat
Dave_k Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 Původně zaslal: David Plundr Tak jsem na to dneska koukal mám tam jenom pojistky. Musíš se víc ohnout. Je to až za pojistkama. Skoro u pedálu spojky. 2HonzaZ: Mám 01(BSI) a propojky jsem tam měl a teď po nastartování svítím přes relátka. [upravil dne 20/2/10 Dave_k] Citovat
oddie Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 R.2001, propojky tam byly, vyměněny za relátka. R.1999 - rozebrán na díly - dtto, byly tam propojky. Citovat
HonzaZ Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 Tak jsem to tenkrát nenašel. Neměl jsem žádné informace, pouze z knihy \"Jak na to\". Citovat
antik Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 netusite nekdo jak udelat aby se se svetlama taky samy rozsvitily budiky o podsviceni palubky ? Citovat
Ferry Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 musel bys predratovat pod palubkou zapojeni dratu s oznacenim V19, je to IMHO zbytecne, pac denni sviceni je udelany prave tak, aby to nesvitilo a setrily se zarovky, navic pak nektere displeje svoje podsviceni ztlumi, takze jsou ve dne hur citelne a zas bys u nich naopak musel ten drat V19 odpojovat, k cemu to vlastne chces ? Citovat
antik Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 no jezdim ted hlavne za tmy. kdyz uz ten automat sviceni mam tak at je to vyuzity a nemusim to delat packou. je mi jasny ze od relatka bude treba proklemovat nekam na drat ale nevim kam presne co a jak. nekdo si to tu udelal ale nenapsal jak. Citovat
antik Odesláno 11. říjen 2012 Odesláno 11. říjen 2012 kde vlastně najdu ten kabel V19 a s čim ho mam vůbec propojit? Citovat
Ferry Odesláno 11. říjen 2012 Odesláno 11. říjen 2012 tak zakladni drat VV1, ze ktereho jsou pak ruzne rozdeleny dalsi draty s oznacenim V19x (x je cislo nebo pismeno) a ktery zapina kompletni podsviceni vseho v kabine jde z bileho konektoru na pacce svetel z pozice 3B na ten bys musel od nekteryho toho relatka dennich svetel privest dratem +12V (tzn. kdyz sepne to relatko, objevi se na tom drate +12V) jelikoz nemam po ruce schema dennich svetel, nedovedu rict, z kteryho z tech dvou relatek a z jakyho jejich kontaktu, da se to ale jednoduse zmerit voltmetrem Citovat
antik Odesláno 11. říjen 2012 Odesláno 11. říjen 2012 Joo to jsem přesně chtěl vědět. Díky moc. Ještě drobnost, jdou ty relátka i s konektorem vysadit? Pod ně se za současné pozice nelze dostat. Nebo si mohu přpipojit drát na žárovku H3 rovnou ve světle a mám sepnutý +12 hned. mam totiž několik drátu protažených z motoru k pedálum. Našel jsem žlutý kábl V193, napojím se na něj a dle plánků stačí skutečně to +12 a mělo by to svítit. navíc podsvícení budiku je dále regulovatelná daleko za uzlem od V193, takže super. Zítra to spáchám a dám vědět, jak to dopadlo. EDIT: Dnes to nestíhám takže jindy. [upravil dne 12/10/12 16:24 od antik] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.