Haryk Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 otázka asi mimo mísu-kdo u vás meje auto?? já sám, ženužka jen okna, u sousedu manželka a úplně celé holt má to někdo kliku Citovat
martin307 Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 jedině sám, jednou to myla žena a stálo to za h... Citovat
genzer Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 mam kamarada,ktereho to velmi bavi a je to schodou okolnosti soused,takze kdyz jde myt svoji audi a3,tak mu podstrcim svoje,sem tam koupim sampon a lestenku:P Citovat
Šalda Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Do myčky zásadně nejezdím, kurví to lak!!! Auto si umývám sám, ženě se do toho moc nechce, tak mě ho aspoň vysaje:aut Citovat
Šalda Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 myslels s tím vysátím?? myslel sem auto, ne mě uvědomil sem si to až teď :-)) že je to dvojsmysl :-) Citovat
Kurt Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 U nás to máme jednoduché - manželka myje byt, já auto (a děti napůl). Citovat
jofo Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Zasadne sam. manzelku to nebavi ale stale pinda ze co na tom mozem umyvat, lestit, tepovat atd cely den. Ked je pekny cas tak pri tom celkom dobre zrelaxujem. Sice som potom unaveny, ale ten pohlad na mazla potom stoji zato. Citovat
dobrmik Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 zásadně sám...přeci jen je to mazel....i uklízení interiéru nenechávám na nikom.. Citovat
vendelinek Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Zásadně sám,nikdo jinej to neumí tak jako já Citovat
pastorek Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 teraz neviem či som lenivý alebo praktický. Z vonku umyje umyvárka na pumpe a interiér manželka. Citovat
ozzy56 Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Původně zaslal: Šalda Do myčky zásadně nejezdím, kurví to lak!!! Auto si umývám sám, ženě se do toho moc nechce, tak mě ho aspoň vysaje:aut kde na ty předpotopní názory chodíte? to bylo kdysi za frantykoně,že kartáče sundaly lak--hlavně aut,které se myly denně auto myju cca jeden krát měsíčně na myčce a jednou ročně udělám kvalitní autokosmetiku (v klidu na chajdě) lak mám v super stavu (kromě ťukanců ze superhyper) Citovat
Šalda Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 kde na to chodím?? třeba v autolakovně kde sem 3,5 roku dělal:P Jen si umyj auto a dej ho na sluníčko, uvidíš na něm krásný hnusný kulatý škrábance, tak to máš od té tvé slavné myčky, na novým laku tohle nemáš když ho umyješ Citovat
Šalda Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 a nikdo nemluvil o sundání laku, jen je ten lak pošrábanej, kartáče nejsou tak jemný jako třeba houba;) Citovat
pastorek Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Původně zaslal: Šalda ...krásný hnusný kulatý škrábance... Ktorá autoumyvárka robí kruhy? Citovat
Šalda Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 všechny, protože ty kartáče rotují Citovat
Radek 306 Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 souhlas se Šalda, děda myje 306 v myčce a má tam ty kulatý škrábance, já ho vemu občas růčo s jarem a krásně se blejská ..1x za rok projde ručním leštěním a lak vypadá pořád stejně pěkně Citovat
pastorek Odesláno 14. listopad 2009 Odesláno 14. listopad 2009 Rotujú tak aby na kapote mohli vytvoriť kruhy? Neurobili by iba pozdĺžne šrkabance? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.