Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

kamarád objevyl neco v aute a nevý co to je tak mam prosbu jestly nahodou nekdo nevý je to v modelu 406 rok v. 2003 hdi. předem moc dekuji :myslim

vedou ktomu dva draty a oba končí nekde dole u motoru

jo zapomel jsem napsat kde se to nachazý když stojím před autem tak je to vpravo nahoře

[upravil dne 5/10/09 dzana.m]

post-0-14109610110226_thumb.jpg

Odesláno

Tak to je supr popis. :) Vpravo nahoře. Motorová část? Nebo v kabině?

Podle fotky tipoju že to nebude ani origo díl, ale něco dobastlenýho. Nějakej imobilizér typu Enigma. :D

Odesláno

A ty kabely se dají nějak dohledat kam vedou nebo se ztrácejí ve svazku auta?

V autě je dodělávanej nějakej alarm nebo něco podobnýho neorigo?

Odesláno

ja to skusím nejak podrobně nafotit a dám sem foto kabely vedou dolu zadní časti motoru dolu zejrta dám vedet podrobneji jinak moc dík:super

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

Tak to je supr popis. :) Vpravo nahoře. Motorová část? Nebo v kabině?

Podle fotky tipoju že to nebude ani origo díl, ale něco dobastlenýho. Nějakej imobilizér typu Enigma. :D

dobastlený to asi nebude jelikož jsou na kabelech čísla,možná jsem jen přechytralej :papa

Odesláno

Ty čísla jsou na kabelu jako celku, což je skoro na každý 3 žilový flexašňůře ze který to bylo uříznutý, pak je to i v krabičce která se u nás běžně prodává v elektrobastlících obchodech, takže to na 100% originál není

Odesláno

Pomocí takových přepínačů se nastavuje kód na jednoduchých dálkových ovládáních - do souhlasu stejným kódem vysílač a přijímač. Takže dálkové ovládání z let asi 95. Přiímač je možná někde schovaný - ale spíš je přijímač zespodu desky - spousta součástek povrchové montáže?

Odesláno

No ja si myslim ze to auto bolo predtym taxik. Pouziva sa to na delenie alebo nasobenie poctu impulzov z prevodovky. Taketo zariadenia sme pouzivali aj my na taxametre. Niektore taxametre maju predpisany maximalny a minimalny poceet impulzov ktore dokazu nacitat. Ak to ide z prevodovky tak to bude ono. Este na druhej strane plosaku by mali byt nejake integrace. Ak tam su tak na 99 percent to bude ono.

Odesláno

hezkej dobastl, nic originalniho to ale neni, podle tech sroubu na plombovani a dle popisu Jofo par prispevku nahore to bude nejspis k tomu taxiku - delic impulsu pro pocitadlo

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...