Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ak je Eva a Vasek to co si myslim, tak radsej by som si teda vypocul toho Paroubegga :P

Vie niekto preco sa v CR predalo tolko vela albumov Evy a Vaska? :D

Odesláno
Původně zaslal: Šalda

to máš na svým autě?? ale máš to trošku zkřiva :mrk

Křivé to je vzhledem k lince pod světlem, jenže ta stoupá, s dolní u nárazníku je to možná rovně...

[upravil dne 2/9/2009 Marcel505]

Odesláno

Ovečka, která je proti Patoubkovi, ani vlastně neví proč. Prostě ji přijde že je děsně kchůůl, když má na svém supa gangsta kháru úpe hustou lepku. Přidej ještě Marťana šmudlo. :super

Odesláno
Původně zaslal: peugeot09

Ovečka, která je proti Patoubkovi, ani vlastně neví proč. Prostě ji přijde že je děsně kchůůl, když má na svém supa gangsta kháru úpe hustou lepku. Přidej ještě Marťana šmudlo. :super

Napiš mi jedinej rozumnej důvod proč bych měl měnit svůj názor na Pablbka celou levou politiku a dostaneš metál.

Pablbkovi se zatím pro lidi v téhle zemi nepovedlo udělat nic jinýho, než že v pokladně nasekal tolik dluhů, až z toho i našim vnukům bude blbě (jednou totiž to, co Pablbek s jeho věrnými prožrali bude někdo muset zaplatit - a marťani to fakt nebudou).

Pokud je pro tebe kdokoli, kdo odmítá oranžovorudý populismus, ovečkou - pak Ty jsi u mě člověk, pro kterého je nejdůležitějším prvkem k osobní spokojenosti pouze plný žlab - a dál ať se děje cokoli, jen když já se nažeru.

[upravil dne 2/9/2009 Medvěd]

Odesláno
Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Šalda

to máš na svým autě?? ale máš to trošku zkřiva :mrk

Křivé to je vzhledem k lince pod světlem, jenže ta stoupá, s dolní u nárazníku je to možná rovně...

[upravil dne 2/9/2009 Marcel505]

Já vím, asi bych to takhle taky přilepil, to byl jen žert:D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

hele nechte toho zas jo :D

EDIT: nebo dostanete dočasny Ban , resp po volbách budete vpuštěni :D

[upravil dne 2/9/09 Pe.Tr]

Nevidím důvod rozdávat za politické názory BANy - to už tu kdysi bylo, že člověk musel pouze držet hubu, tahle doba je ale už 20 let za námi.

[upravil dne 2/9/2009 Medvěd]

Odesláno

Eva & Vašek je duo, které je založeno na \"prznění\" převážně lidových cajdáků. Má ale masivní TV reklamu a prodává svá CD ve stotisícových nákladech.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...