Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

8.březen MDŽ


OK406

Recommended Posts

@ozzy56Asi si nepracoval takmer výhradne v ženskom kolektíve. Pritom všetci vedúci boli u nás len muži a pritom ich bolo menej ako 10% z celkového počtu zamestnancov. Iste ženy tie pozornosti na MDŽ na chvíľu potešili, ale potom zase všetko pokračovalo v starých koľajach. Nepopieram inde to možno ženám nevadilo.

Upraveno uživatelem Akoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracoval jsem v převážně mužském kolektivu, když se čas od času sejdeme, nevzpomíná žádná žena na blbé ručníky, ale na to, že jsme se pobavili a třeba i probrali lehce ovíněni i něco, co se probrat jinak nedalo, dneska je to v práci samý studený čumák, bohužel..., to je tak asi vše, co bych v tomto linku chtěl sdělit 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi dávno v mojim prvním zaměstnání když jsem dělal v karosárně lakovně,měli jsme tam ženy,a když bylo MDŽ udělal se.kruh v prostřed stůl,takový ty malý švédský stoly a od všeho něco ,nějaký pití taky bylo,a jak jsme tak byli vyřádkovany kolem stolu,nic jinýho mě nenapadlo,já sem byl.na takový srandičky no😀,předemnou stala taková drobnější a měla pekny lacláče a trochu větší prsa,co mě nenapadlo 😀,chytnul sem.za vocas jednu malinkou myšku a když se otočila šupnul sem myšku za lacl,to jste neviděli,jak byla rychle vysvlečená a stala na stole a křičela jako kráva že mě zabije😂😂

Nedalo.se.nic jinýho dělat než vzít nohy na ramena a prič 😀

To byly časy. Všechno v klidu a pohodě se stíhalo, pracovní doba od 6ti do půl 3tí a domu

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, vendelinek napsal:

Kdysi dávno ,měli jsme tam ženy,předemnou stala taková drobnější a měla pekny a trochu větší prsa,co mě nenapadlo 😀,chytnul sem vocas a když se otočila šupnul sem, byla rychle vysvlečená na stole a křičela jako kráva 😂😂

Trochu jsem tu Tvojí historku upravil - není tam nic co by jsi nenapsal... :roker:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...