chuck11 Odesláno 15. červen 2014 Odesláno 15. červen 2014 proč nevkus,náhadou zajímavá úprava;) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 Ještě zrcátko\" Jo a přiznejte se, čí to je? Citovat
Michael205 Odesláno 23. červen 2014 Odesláno 23. červen 2014 Ahoj mel jí kámoš, ale divím se že to ještě jezdí a divím se že to křidlo tam zustalo no i když ted to vypadá jako auto když to koupil tak to auto bylo jako z jiného světa. zde fotka jak vypadala když to koupil http://forum.peugeot205club.org/download/file.php?id=27039&sid=47f74cc999cb0e06bcaf5b0faa48ef28&mode=view [upravil dne 23/6/14 14:17 od Michael205] Citovat
koblih69 Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 Dlouho jsem tu nebyl, tak si říkám, že ten \"1.\" příspěvek by měl stát za to Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 Co se ti na tom nelíbí? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 Čeče nebyla tu tahle Panda někdy, mam pocit jako bych ji někdy už viděl, a zlý sny nemívám:D:D:D Citovat
Návštěvník Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 Sakra teď se fakt stydím za to že jezdím Fiatem Citovat
koblih69 Odesláno 5. červenec 2014 Odesláno 5. červenec 2014 Čeče nebyla tu tahle Panda někdy, mam pocit jako bych ji někdy už viděl, a zlý sny nemívám:D:D:D Nevím, já jí sem nedával, stojí v Milevsku na Komenského ulici, ale netvrdím, že tu není Citovat
Stejsn Odesláno 9. červenec 2014 Odesláno 9. červenec 2014 Jak lacině provést tuning na peugeotu Citovat
Háček Odesláno 9. červenec 2014 Odesláno 9. červenec 2014 Stejsn.. tak víš co peugeoty tuning nepotřebujou tak to jedno víčko tomu nemuže uškodit... teda pokud je takovýhle tak muže Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 9. červenec 2014 Odesláno 9. červenec 2014 to vicko je original peugeot myslim ze slo objednat za 10 tisic ?? Citovat
PAJA106 Odesláno 10. červenec 2014 Odesláno 10. červenec 2014 Jak lacině provést tuning na peugeotu Přesně jak se píše, je to originál, který se dával na GTI/S16 a pak Quiksilvery. Je pravda,že ne všude se hodí, ale třeba na Quiksilveru, který je \"překvapivě\" stříbrný, tak tam se v pohodě ztratí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.