dusko201 Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 aa este jedna:D:D stale prymyslam co to tam ma za rurky a na co su sluzia,vyfuky to asi nebudu alebo ze by nieaky duplex novy Citovat
Judes Odesláno 16. květen 2012 Odesláno 16. květen 2012 Julo to budú rúčky od fúriku, ak by mu to náhodou skapalo, tak šup šup a tlačí sa . Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 Tak to by bylo světlo HID a ted tu máme nové světlo PET:D:D:D Citovat
Gabriel 307 Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 Stibto: :D:D:D :super:super:super jsem se zasmál:mrk to je model xenonů 2013:D Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 neni to moje fotka ja tohle potkat tak uz ted prdim do hliny Citovat
davidekcz Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 No tak to je krutý teda :D:D:D Holt světla jsou drahý :D:D Citovat
309GT Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 :D:D:D:D:D Asi jinej gang,ne? :D:D:D:D:D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 ta fabie je z kategorie co Globus dal Citovat
automale Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 to twingo - jee dik za inspiraciu, pritom ako mi pomalicky rozoberaju po nociach twingo na parkovisku to mozno cochvila vyuzijem :-) len neviem co si vymyslim ked to budem vysvetlovat policii :-D Citovat
winco Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 aa este jedna:D:D stale prymyslam co to tam ma za rurky a na co su sluzia,vyfuky to asi nebudu alebo ze by nieaky duplex novy to patry jednej holky čo býva vedla v panelaku :-P sem tam vedla mňa parkuje a ako poviem že sa až hanbim za to :D a jej priatel je ešte važší magor :D Citovat
Tomazy Odesláno 18. květen 2012 Odesláno 18. květen 2012 renault xenon si zabil haha konec 2l flasa a ides Citovat
max_payne Odesláno 19. květen 2012 Odesláno 19. květen 2012 Môj ty Bože, aj takto si vedia ľudia dodrbať auto... Citovat
hipisko Odesláno 19. květen 2012 Odesláno 19. květen 2012 tomu na prveho aprila polepit tou chromovou paskou cele auto krizom krazom, na vrchu urobit z nej aj maslicku....ale asi by si to ani nevsimol. Citovat
Stifler Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 Jeden nevkus, který jsem před časem vyfotil na parkovišti v OC Futurum v Hradci Králové Citovat
elton Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 To vypadá skoro jako Stiflerovo auto (barva):D:D Citovat
vector Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 http://www.varbak.com/photo/modified-peugeot-605 Citovat
Tom_206 Odesláno 20. květen 2012 Odesláno 20. květen 2012 chudák 605ka... Hold někdo moc kouká na Rychle a Zběsile... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.