ZoSo Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 stejně tak jak je laminát dokonalej materiál tak je i na ho....dělal sem v laminátovně závodní lodě..uhlík a kevlar je v poho, ale je fakt že na eksponovaný místa jako sou spojlery je otřesnej pohled když sou odrbaný a lezou z toho skelný vlákna... Citovat
pipistrel Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 strejdakopec ako sorry ale je to hnoj z kazdeho pohladu. takto zhovadit fiat coupe som este nevidel. a to nehovorim o jazdnych vlastnostiach ked vidim tie polmetrove podlozky Citovat
ZoSo Odesláno 25. říjen 2011 Odesláno 25. říjen 2011 tak u čistokrevné ho tuningu asi nemusí jít zákonitě o jízdní vlastnosi..v sekci lidskej vkus je 30% aut který vypadaj noblesně ale sou prakticky nepojízdný..zkrátka na lafetě dovést na sraz, a na lafetě do garáže. Ale souhlas přinejmenším s kvalitou zpracování.. Citovat
Strejdakopec Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 podle mě ten nápad tak špatnej neni...taky nemám rád laminát ale zas nemůžu zavrhovat...je hodně aut co je v laminátu a vypadaj skvěle....a myslim že hodnotit že je něco někde křivé jště v této fázi úpravy co vidim na fotce je dle mě docela zbytečný...až to bude ve fázi lakování budu mít poznámky úplně stejný i já Citovat
Linkisek Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 \"ale uzpech zarucen\"! ... Tuž tak to sme klidní ... Citovat
PAJA106 Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Viz 306-alien co tu byla nedávno. Zde něco víc dotáhnutého http://archiv.roumen.cz/archive/automonstrum.jpg [upravil dne 26/10/11 21:54 od PAJA106] Citovat
koblih69 Odesláno 26. říjen 2011 Odesláno 26. říjen 2011 Ten za tím asi tahá vozejk s malým řetízkovým kolotočem... Citovat
PAJA106 Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Ta modrá má připomínát Skyline?? Jako z těch 3 mi přijde nejmíň hrozná. Ty ostatní jsou ale vážně síla. Citovat
Fuller Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 Ta zelená, až na světla, je celkem pěkná. Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. říjen 2011 Odesláno 27. říjen 2011 ta zelena mi prijde v cajku v porovnani s vecma ktery se tady objevujou ... Citovat
309GT Odesláno 28. říjen 2011 Odesláno 28. říjen 2011 http://autobazar.hyperinzerce.cz/skoda/inzerat/4172922-skoda-felicia-1-6-tuning-plna-vybava-nabidka/ v dobe (cca 2004) kdy tato felda vznikla byla dost luxusni. divim se že se dožila až tak dlouho. minulej rok jsem ju viděl ješte krasnou pohromade ee,myslím že to není ona,ale třeba se pletu... Citovat
Strejdakopec Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 http://www.youtube.com/watch?v=C5c7rgrcDUs&feature=related dejte si tam na videu zhruba minutu a půl...prostě tochu větší výfuk Citovat
hYena Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 http://www.youtube.com/watch?v=C5c7rgrcDUs&feature=related dejte si tam na videu zhruba minutu a půl...prostě tochu větší výfuk Vždyť to je jasný photoshop :D a takových je tam více... Citovat
Judes Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 Ale srandovné, asi by som sa smiechu nezdržal ak by ma také čosi predbiehalo Citovat
hYena Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 Škoda, že to je fejk nechci slyšet ten randál který by to dělalo... to by otřásalo zemí Citovat
hYena Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 To mě po*er :D to je mocná demence, co už lidi nevymyslí... Citovat
Brizan Odesláno 31. říjen 2011 Odesláno 31. říjen 2011 Se divim že mu to tu mašinu nepostavilo na zadní Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.