Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blbne páčka blinkrů


zafon

Recommended Posts

tak přesně to samé se mi děje teď - samovolně se mi spouští levý blinkr. Mohu někoho poprosit o podrobný návod jak pročistit ty kontakty, resp. jak to rozebrat? (jsem značně nezkušený co se takovýchto věcí týče..). tisíceré díky za každou radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak dneska jsem měl konečně čas se na to podívat, moje 206ka je r.v. 1999, takže ten návod na to bohužel/naštěstí neaplikuji. Sundal jsem spodní kryt pod volantem, odšrouboval 2 šrouby co drží levou páčku, vytáhl ji z pevného osazení a tím to končí. páčka je zasazená v jakési plastové krabičce (viz foto) a teď nevím, co s tím, jestli se to pokoušet rozdělat nebo zkusit sehnat jinou. Ani ty kabely mi nešly odpojit :(

post-37491-14109623256332_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChouLu ty víš jak na muxové? Už jsi si s tím poradil nebo to taky stále řešíš?

Zatim bez vysledku..

Bojim se je rozebrat, aby se mi nerozsypali uplně a já pak neměl čím jezdit :( zatim se s tím jezdit dá, až to bude nevyhnutelný,tak asi výměna :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ked som riesil nefunkcny ostrekovac a myslel som si ze je to v packe mal som ju rozobranu nie je to nic zlozite clovek by si pomyslel ze take jednoduche ake to je to ani nemoze byt :D. Skoda ze som to vtedy nenafotil a nespravil navod. Mam nemux takze neviem ci su rovnake vovnutri ako na mux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem rozebral i tu \"krabičku\" u páčky blinkru, omlouvám se za horší kvalitu fotky, je to z mobilu.. pročistil jsem tam ty kontakty a uvidíme jestli to pomůže. rozebíral to někdo ještě trochu víc? já se v tom radši nechci moc hrabat, abych to nemusel kupovat nový. ale ty kabely se mi stejně nepovedly odpojit, neví někdo jestli tam je někde nějakej zpětnej háček či nějaká podobná pojistka proti vytažení? jsou tam dvě přívodní \"zásuvky\"

post-37491-14109623312663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, když stojím na místě a budu odbočovat a zařadím blinkr, tak mi po chvíli přestane blikat šipka. Musím na páčku lehce zatlačit a zase se rozbliká. Vypadá to na špatný kontakt.

nesetkal se někdo s podobným problémem? Případně nerozdělával někdo ten páčkový systém, abych věděl jestli se do toho mám vůbec pouštět :-)

díky za info

pouštět se do toho mužeš,ale jenom jednou:D jinak je to com...s tím nic neuděláš...:Dale mužeš se pokusit to rozebrat:cool:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Caute.

Presne toto som musel aj ja riesit, lebo ta packa ma tendenciu casom akoby padat dole a niekde na fore som sa docital ze tam staci vlozit kusok trebarz spongie alebo hubky na riad, tak 2x2x2 cm aby ju to tlacilo hore. Alebo ja som tam dal gumicku do vlasov od mojej frajerky :P, pod ten plastovy dekel som ju uchytil na taky vystupok a na druhej strane okolo packy a odvtedy to drzi cca asi rok, a vsetko je ok :D. Usetril som 50E a praca na 5 minut.

S cistenim kontaktov je to kravina, ja som ich cistil asi 4 krat a pokazde sa to vratilo.

Vela stastia pri oprave :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době jsem opravoval tři COMy. Dva měly přeskakovací páčku blinkrů a kontaktní problémy. Předevčírem jsem dělal jeden na 307mu kde pro změnu nešlo tlačítko PP. Ten první byl dost problematický, ale nakonec se povedlo. Ty poslední dva jsem také udělal, ale je to práce pro vraha. Vždy je tam riziko že se to nepovede. Navíc ty poslední byly s ESP, takže se musí opravdu opatrně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 roky později...

Zdravim, mam take problem s temi blinkry. Kdyz ho dam, tak blikne zhruba 3x - 4x, pak prestane, nekdy ale blika porad, nejspise ten spatny kontakt. Je nejak mozne vyndat tu packu bez toho, abych musel rozebrat volant a ten krouzek od ESP? Viz fotky

P.S. Je to 206cc z 15.4.2003

IMG_20160626_172149.jpg

IMG_20160626_172158.jpg

IMG_20160626_172209.jpg

IMG_20160626_172230.jpg

IMG_20160626_172232.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...