Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde parkovat? Pro pražáky nebo znalce Prahy


Recommended Posts

Odesláno

Poněvadž se chystáme s Aluškou na vánoční srázek tak by jsme rádi využili toho, že se po delší době dostaneme do matičky Prahy a okoukli co nového v centru. Takže máme v plánu někde v okolí stanice metra Kobylisy zaparkovat a do centra vyrazit \"krtkem\" (metrem). Tak prosíme znalce okolí o doporučení kde rozumně zaparkovat. Parkování může bejt samozřejmě klidně i placený (hlídaný výhodou). Případnejm jinejm návrhům se nebráníme.

P.S. Souřadnice parkoviště výhodou. ;)

[upravil dne 7/12/08 Dave_k]

Odesláno

muzes zaparkovat pred barakem kde pracuju, ale hlidani asi nezajistim :) na Kobylisy je to 2 zastavky Tram nebo 10 min pesky ;)

Loc: 50°7\'50.473\"N, 14°27\'14.019\"E

Odesláno

Jednoznačně P+R parkoviště u \"M\" Ládví. Máš to za 10Kč na celý den pěkně za plotem a hned u metra ...:super;)

post-0-14109603588374_thumb.jpg

Odesláno

Kdo: U polikliniky bydlím a zrovna tam bych auto být tebou celý den rozhodně nenechal, respektive dá se to jen při dodržování \"nenechat tam nic cennýho\". Po okolí se tu potloukají děcka, co se nudí, kradou a hlavně ničí... Znám lidi, kteří znají tyhle děti, takže je moje auto relativně v bezpečí - vědí moc dobře, že se mu mají vyhýbat obloukem...

Dundee: Jestli myslíš to parkoviště nejblíž k multikinu nalevo, tak tě zklamu, hlídané není a mně osobně tam ukradli z auta stěrače, když jsem tam stál cca 10 minut.

Jak říká MJSytic: Šel bych na P+R u Ládví nebo v Letňanech. Je to kousek od sebe a není to drahé, auto je za plotem. Což není vyslovená výhra, ale lepší než uprostřed sídliště, které neznáš.

Odesláno
Původně zaslal: Fx

Kdo: U polikliniky bydlím a zrovna tam bych auto být tebou celý den rozhodně nenechal, respektive dá se to jen při dodržování \"nenechat tam nic cennýho\".

:o To jsem nevěděl, tedy se omlouvám a jsa poučen, už vím kam příště jet. :super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...