Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
Odesláno
před 3 hodinami, MotoMoto napsal:

To jo, ale meoje vnitřnosti dobré nejsou. Bohužel

Tak na toto bývá dobrý Moravský univerzální všelék - SLIVOVICE, nebo pak údajně (nezkoumáno!!) 13 Karlovarský pramen - Becherovka.

 

jen tak mimo delší dobu jsem nic neprováděl, dnešní oběd-pečené filé a hrancle nepočítám, ale cca 14 dnů zpět jsem si naložil kvašáky. Už jsou a zase se podařili, víc než před rokem kimči

  • O 2 týdny později...
Odesláno

MotoMoto, tak to je mi líto, žel  ne na každý břichabol a ne pro každého je sklenička , byť jen jedna, vhodná.

Opakování, dnes jsem si zase naložil okurky , za týden až 14 budou žel ale i když to konzumuji sám tak vydrží max 14 dnů! Jinak nevím zda jsem sem dával. V podněli Hanácká krkovička-vzhledově nic moc ale šíleně žravé i přes zeleninu (lečo) to masožravý synek slupnul a ještě si krapet přidal!

Kvašáky.jpg

Hanácká krkovička 1.jpg

Hanácká krkovička 2.jpg

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak dnes jsem si sice dělal oběd-selskou omeletu-ale něco u nedávné minulosti . Prý to navzájem nesedí ale bylo to jedlé a sežralo se nahned.

Fazolky nakyselo + navíc to sporné nebo nikoliv běžné u tohoto . medailonky s panenky.

fazolky 1.jpg

  • O 4 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...