Wensdy Odesláno 8. říjen 2008 Odesláno 8. říjen 2008 Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo tip na vrakoviště nebo prodejce kde jdou koupit použité díly na 807. Potřeboval bych spodní kryt motoru. Dík Citovat
MatrixChose Odesláno 8. říjen 2008 Odesláno 8. říjen 2008 Původně zaslal: Wensdy Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo tip na vrakoviště nebo prodejce kde jdou koupit použité díly na 807. Potřeboval bych spodní kryt motoru. Dík Tak až seženeš, vezmi rovnou 2 Citovat
Milan+ Odesláno 17. červenec 2010 Odesláno 17. červenec 2010 Dnes jsem byl ve Smrku na vrakáči jen pro nějaké prkotiny a spokojenost. Citovat
MotoMoto Odesláno 17. červenec 2010 Odesláno 17. červenec 2010 Já bych ho vzal taky, ten kryt. Citovat
Igor Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 Koukám, že spodní kryt motoru je žádaný, taky bych bral jeden (co stojí originál od PG?), všiml jsem si, že ho mám vepředu uprostřed nalomený/natržený, když ho narovnám (je to taková \"tvrdá lepenka\"), do druhého dne je zase v háji. Dík. Citovat
Honza 22176 Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 Tady kryty mají.A vypadá to že jich mají dost.Pokud je to ono. http://moto.allegro.pl/item1102889376_oslona_silnika_peugeot_807_c8_evasion_jumpy.html Citovat
Igor Odesláno 18. červenec 2010 Odesláno 18. červenec 2010 ten na Allegru a v ACI je každý jiný nemá někdo obrázek ze service boxu? [upravil dne 18/7/10 Igor] Citovat
Wensdy Odesláno 18. červenec 2010 Autor Odesláno 18. červenec 2010 Já jsem ten kryt nakonec koupil v Kelly myslim nějak kolem 1500,-. Akorát je to nějaká druhovýroba a z těch mnoha děr na přichycení pasuje jen ta první :-(. Takže kryt budu montovat až někdy když na něj bude více času se s ním poprat a přizpůsobit. [upravil dne 18.7.2010 Wensdy] Citovat
Igor Odesláno 20. červenec 2010 Odesláno 20. červenec 2010 Původně zaslal: Wensdy Já jsem ten kryt nakonec koupil v Kelly myslim nějak kolem 1500,-. Akorát je to nějaká druhovýroba a z těch mnoha děr na přichycení pasuje jen ta první :-(. Takže kryt budu montovat až někdy když na něj bude více času se s ním poprat a přizpůsobit. [upravil dne 18.7.2010 Wensdy] To je nějaký jiný kryt, ten origo má ve předu jednu velkou díru, ne 3 jako tento; ale možná je tento lepší, kvůli těm 3 dírám by s tím nemusel být problém, mě se zlomil právě uprostřed a teď ho courám po zemi, ty 3 díry by mohly být lepší, když by ho člověk nabral, neměl by se zlomit; dej vědět, až se Ti ho podaří přidělat, jestli pasuje (i ostatní prolisy), dík Citovat
Wensdy Odesláno 20. červenec 2010 Autor Odesláno 20. červenec 2010 Igor: No psal jsem že je to nějaká druhovýroba. Když jsem se někdy před rokem ptal kolik by stál originál tak to myslim byla částka přes 6000,- a to je opravdu ranec. Citovat
plaz Odesláno 21. červenec 2010 Odesláno 21. červenec 2010 jo jo musis prevrtat plastik:bojim Citovat
Milan+ Odesláno 26. červenec 2010 Odesláno 26. červenec 2010 Tady ho máte také,skoro za polovic. http://www.agauto.sk/cz/detail/kryt-motoru-spodni-kryt-pod-motor-citroen-c8-10022.html Citovat
Igor Odesláno 4. srpen 2010 Odesláno 4. srpen 2010 Originál od PSA stojí 3353 Kč (na 2,2HDi) a má vepředu už 3 otvory (ne jeden, jako nákres nahoře ze serviceboxu, je to podle VINu). Citovat
raa Odesláno 13. září 2010 Odesláno 13. září 2010 Ahoj, muzete sem prosim nekdo hodit nejake kontakty na dalsi vrakoviste, kde maji nebo aspon vedou 807/C8/Ulyse2/Phaedra2? Dneska jsem volal asi do sesti a ve vetsine mne rekli \"dodavky nevedeme\" Citovat
filas1 Odesláno 15. září 2010 Odesláno 15. září 2010 Zkoušel jsi to tady?: http://obchod.sbazar.cz/nahradni-dily-p807-c8-ulysse-smrk-o3928098.html Citovat
Návštěvník Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 Ahoj. Vrakoviště?? Včera jsem byl na vrakovišti Krahulík Prunéřov u Kadaně. Mám to za rohem. Potřeboval jsem levý zadní pohon na boční dveře. Na internetu jsem našel chlápka co celé servo pošle za 500 Kč. Někde od Benešova. Tak jsem zajel za roh na vrakáč. Pánové, tak si řekl 3.500. No šel jsem prostě do kolen. Negativní ohlasy slyším kudy chodím, ale nevěřil jsem jim a ejhle. Je to tak. Prostě nedoporučuji. Areál jak blázen. Na satelitu to musí být také vidět. Člověk by řekl, čím více vraků, tím menší cena a ono je to opačně. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.