Marcel505 Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Tak se přiznejte, kolik toho máte na svědomí! Jednak vraždy samotné a i třeba činnosti, které pomohly k vyprovození z toho světa a jsou třeba něčím zajímavé... A to jak rozebrání tak sešrotování při nehodě (takže i to, kolik aut se komu povedlo zdemolovat na silnicích). Tak já začnu: Peugeot 505 SRDT 1983 (rozebráno) Peugeot 309 1,4 GR 1991 (rozebráno) Peugeot 305 SR 1984 (rozebráno) V plánu: Peugeot 604 SL Peugeot 305 1982 ? Peugeot 604 GTD Turbo (možná) Citovat
Marlin Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 ja mma zatim BMW 318 iS E30 (rpzebrano) a Wartburga po dedovy (rpzebrano) a Ackovou COrsu (rozebrano) A nahodou ty 604ky zachranovat nechces Citovat
Péťa Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Když mi bylo auto ukradeno a pravděpodobně (tak 99,999%) rozebráno na ND - to se také počítá? Citovat
Meldik Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Felicie....na dalnici Liberec - Praha [upravil dne 5.10.2008 meldal] [upravil dne 5.10.2008 meldal] Citovat
Marcel505 Odesláno 5. říjen 2008 Autor Odesláno 5. říjen 2008 Marlin: Máš stodolu? Jestli ano, je to vyřešeno... To SL je utopený v blátě, a to GTD má přeraženej nosník a co víc, tento týden to zase někdo nabořil... Peta: No to asi ne, k tomu se asi přizná někdo jiný... Citovat
vix Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Já to psal... už dávno ... ale ten příběh vám povím ještě jednou ... na začátku má kluk rád historická auta... chce je zachraňovat... nechce, aby ze silnici zmizela... potom si jedno koupí ...protože nemá peníze, koupí nějakej polopojízdnej vrak... s tím ovšem vyvstává problém... nejsou díly ... a díly na historické auťáky se prachšpatně shánějí... začne tedy kupovat další vraky = dárce ... a ty rozebí na prvočinitele... prostě, nebudu to natahovat ... výsledkem je, že kluk, který chtěl zachraňovat stará auta, naopak je vlastní flexou a vlastníma rukama posílá do automobilového nebe Citovat
čakom Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 3x olcit, 1x š 1000mb a 1x š 120 vše rozebráno. Citovat
Marlin Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Původně zaslal: Marcel505 Marlin: Máš stodolu? Jestli ano, je to vyřešeno... ja ne, ale vim o nekom kdo ma na zahrade sposuta mista Citovat
Marcel505 Odesláno 5. říjen 2008 Autor Odesláno 5. říjen 2008 Původně zaslal: Marlin Původně zaslal: Marcel505 Marlin: Máš stodolu? Jestli ano, je to vyřešeno... ja ne, ale vim o nekom kdo ma na zahrade sposuta mista A čistě náhodou je to na Moravě ne? Citovat
vix Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 zahrada je na houby... přijdeš na podzim, a vedle listí opadavájí i prahy Citovat
Marlin Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Marlin Původně zaslal: Marcel505 Marlin: Máš stodolu? Jestli ano, je to vyřešeno... ja ne, ale vim o nekom kdo ma na zahrade sposuta mista A čistě náhodou je to na Moravě ne? na morave ne, na Hané Citovat
Marlin Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Původně zaslal: vix zahrada je na houby... přijdeš na podzim, a vedle listí opadavájí i prahy no nevim, em uz se dva roky valeji venku dvere z toho bawce a zatom v poho, vubec nejsou orezly a porad se divim proc to. Citovat
KoudaK Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Já 1x Š120L/M Rozebráno a odvezeno do šrotu... Jsem se na ní naučil jezdit a takhle jsem jí poděkoval.. Citovat
hnusoba Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Volga 24 s motorom Indenor...flexa si na nej pochutnala a motor skončil v podomácky vyrobenom traktori Citovat
Pata Odesláno 5. říjen 2008 Odesláno 5. říjen 2008 Wartburg 353W, otce nabourali, tak jsme ho rizli a odvezli dodnes vzpominam Citovat
Ferry Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 ja jsem temer cerstvy, pred 14 ti dny jsem rozrezal 406 kombi a po ctvrtinach odvezl do sberu Citovat
MirasCC Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 Tak můj jedinej pokus o vraždu je poměrně čerstvej a asi i známej. Nicméně dle posledních informací (14 dní) pacient stále visí na přístrojích a je udržován v umělém spánku. O jeho dalším osudu já už nejenom že nerozhoduju, ale nejspíš se o něm ani nedozvím Citovat
barenst Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 2x P. 405 4x4 a asi 3x Citroen CX , jinak zatim vse prezilo nebo preziva . Citovat
nemec.cb Odesláno 6. říjen 2008 Odesláno 6. říjen 2008 1x šade 105(koupena pro motor a budíky s otáčkoměrem-ostatní do šrotu) 1 zachráněna audina 100 (1978) bohužel pohřbena dalším majitelem:( Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.