Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poděkování...


Recommended Posts

Původně zaslal: obaf

Nechcem rypat, ale neake tie zazitky typu \"zapadol som\" tentokrat neboli?:D

Ne, v pohodě, tentokrát má Marlin škodu pouze za 5000,- protože na dálnici u Mladé Boleslavi otrhal- urval přední lízátko na svém bramboráku.....:D Prostě to už je u něj folklór....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak moc mě mrzí, že jsme nakonec nedorazili, ale alespoň jste si to tam mohli pořádně užít bez Neonů ... :D A koukám, že vesměs užili, až na počasí a nespokojenost s kempem, což už stejně známe z Ochozi, takže je jasný, že ne vždy vše klapne na 100% ...

Tak snad příště to bude i s naší účastí ... (od Ochozi 06 jsem byl nucen prvně vynechat kvůli nemoci) ... :mad::mad:

No škoda, těšil jsem se na vás :nevim

Za kemp a jednání majitele organizátoři nemohou, vše ostatní bylo víc než super a myslím že si všichni vážíme toho, že se srazy pořádají a že je má někdo chuť a čas pořádat:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dorazili jsme s Kubíkem sice už v 18.00 hodin,ale až teď jsem se dostal k PC. :)

Nejdřív poděkování Medvědovi,Kouďákovi a jejich pomocníkům za jejich obětavost :super

K ubytování:nejsem nijak náročný,ale ty chatky tam stojí minimálně 40 let a po celou dobu jsou bez jakékoliv údržby(aspoň tak vypadají) :bojim

No příště by to chtělo něco lepšího :myslim

Jinak celkový dojem je moc dobrý.Počasí(až na ten chlad,ale o tom jsme věděli)vyšlo,organizace taky :super

Takže ještě jednou DÍKY :super:potlesk:papa

[upravil dne 14.9.08 Pepito]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chci taky podekovat, bylo to super. I kdyz sem nejel orientak, ttak to za to stalo a s Maturantkou jsme si udelaly peknou sobotu :)

Jinak asi sme mely nejluxusnejsi bydleni... ve stanu, jen jsme to trochu podcenily se spacakma, anzto nam byla kurevska zima :)

Jo, jinak oprava bryli nic nestala ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ja chci taky podekovat, bylo to super. I kdyz sem nejel orientak, ttak to za to stalo a s Maturantkou jsme si udelaly peknou sobotu :)

Jinak asi sme mely nejluxusnejsi bydleni... ve stanu, jen jsme to trochu podcenily se spacakma, anzto nam byla kurevska zima :)

Jo, jinak oprava bryli nic nestala ;)

Bryle??:o Ty jsi dostal po papuli?:D:D:D:D

Jak to tu tak čtu tak čekám co že to vyleze z toho kempu, zatim vime že chatky byli horší než Marlinuv stan, teda taky pěkně starší nejen než Marlin ale asi i víc než Medvěd:D:D:D:D:D Čekám co vypadne dalšího a taky na fotky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkujeme s Davem_k za skvělý sraz, i když máme danou lokalitu z loňska docela prohlédlou, opět se nám tam líbilo. S ubytováním jsme na tom zase tak špatně nebyli, když si odmyslím šílené peřiny a papírové stěny, že přes ně bylo slyšet totálně všechno. S počasím se bohužel nic udělat nedalo....Taky škoda, že netekla teplá voda a ceny na baru se měnily každou hodinu :nevim . Takže příště asi jiný kemp třebas camp Bítov :) .

Orienťák byl super a testíky taky pobavili. Takže ještě jednou díky všem, kdo se na přípravě a průběhu srazu podíleli :papa.

PS: Jen nechápu, kdo má potřebu v 1 či ve 2 ráno tůrovat auto a pouštět si nějaké tuc tuc na plný koule?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

mam jen pul obroucky a zespodu je cocka chycena nylonovym lankem, tak se mi v sobotu vecer pretrhl.

imho fotky ode mne budou zitra, dnes uz na to nemam naladu

No jasný, v sobotu večer dostal po papuli a lanko ruplo od toho jakej byl mráz:D:D:D:D:D

Ps: teda Aluško:mad: :aut:D

[upravil dne 14/9/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Radku, chatky tam asi stojí (už prý několik pětiletek), ale co bys nechtěl, za tu cenu zájezdu (v autě bych ale spát nechtěl, v noci musela bejt moooc kosa)

Slyšel jsem,že za cenu pronájmu by se ta chatka dala i koupit :D :D :D

A v chatkách byla kosa jako ve stanu :aut:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tentokráte později , ale přece posílám díky i za lvíčata z Blanska. Dík všem , co to dali dohromady , ukočírovali a taky to tam po nás předali.

K těm věcem , co zde už zazněly:

ZIMA

Byla , ale zase ráno nikoho enormně nebolela hlava a my , spíce v 6-ti v chatce B1 takovou kosu neměli.

Doporučuji jezdit ve větších skupinách :)

KEMP

Ten pionýrský tábor tam asi opravdu stojí od 3/4 minulého tisíciletí, ale vzhledem k faktu , že se dá reálně užít 3 měsíce v roce, existují vandalové a pojistné nemovitostí stojí nekřesťanské peníze, nemá cenu do takového objektu investovat víc, než je pro provoz nutné.

Chatky pro víc jak 2 osoby byly zřejmě v lepším stavu.

SERVIS

Kde dnes seženete v kempu člověka , co opraví PEUGEOT 404 rok výroby 1964 ?

V Pohádce

ORIENTAK

výborný, počasí sedlo , dalo se to projet v autě bez střechy a líp dohledávat ty panoramata. Jen bych prosil příště nesrovnávat najití pomníku s odpovědí ze které země pochází Šmoulové.

Medvěda musel vidět každej na mapě již 1 metr za startovní čárou. A medvěd, ať již v jakékoliv podobě je vždycky jenom Medvěd předseda Peugeot clubu a stál přesně , kde si namaloval :)

CENY

standart , pivo bylo super a studené i třetí , čtvrté a páté. To že u vchodu stálo 28 a na baru 30, to je jen pokus o vtip, na těch 20-ti , co každej platil je to 60 Kč na podporu turistického ruchu v jihomoravském kraji.

RAUT

Byl dobrej nápad. A premiera měla úspěch, nikdo se netlačil , na všechny zbylo.

ROCK

by možná ozvučil i Strahov, ale chtělo by to víc repráků. Jinak hráli kluci dobře.

PŮLNOČNÍ STARTOVÁNÍ

HOlt někdo v noci má strach , aby to v takové kose ráno natočil, tak si to šel protůrovat.

A sedět v nastartovaným autě je nuda , přidáš plyn , pusíš muziku ...to jde jaksi samo :)

MARLIN

se choval skoro jako by někdy něco vyvedl. Rozdodně je mě líto , že mu zase chybí po návratu domů něco na autě. Naštěstí pro něj jen na jeho.

PYJAMOVÁ PARTY

by byla lepší na srazu v létě , požná se toho někdo v budoucnu chytne. Zde to šlo opravdu jen proto , že jsme si ty pyjama dovezli :)

NEDĚLNÍ SOUTĚŽE

Kouďák vymyslel tak, aby se všichni zahřáli a byla u toho i sranda. Díky i za toto.

[upravil dne 14/9/08 kobra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky je tam vidět to divný nepežótauto, jakýsi Multiauto :D s divným počtem sedadel vpředu :D a jeho majitel měl super naložený maso a smekám před jeho grilovacím uměním:potlesk

P.S. nejen na tom je vidět, že sraz tvoří z 5% auta a z 95% přátelé, protože je to sice krásnej pohled na louku plnou \"šelem\", ale hlavně tu jde o vás lidi a proto má smysl tyhle srazy pořádat:super Takže na klouzání a možná s některými na nějakém menším srazu:super Jinak to byla moje první sezóna, kdy jsem absolvoval konečně všechny velké srazy:roker a ani na jednom jsem se nenudil a vždycky se skvěle bavil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

přesto mě překvapilo, jaký problém bylo pro velkou část posádek objevit mojí kontrolu.

Copak, Méďa nebyl vidět:

Ale byl :D :D MK405 a Scratch u spícího Médi :D :D

Mno...my ho taky hned nenašli a s MirasemCC nám to chvíli trvalo, než jsme pochopili co chtěl básník říci značkou v mapě že......:D

[upravil dne 14/9/08 jarajarda]

post-0-14109602143583_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...