wena99 Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/blondyna-za-volantem-rozpoutala-dramatickou-honicku.html#video Citovat
OK406 Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 To nebyla PČR ale MP Bohdaneč ale jinak docela hustý Citovat
Radess Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Ta je hustá, by jí měl šef dát premie za to že se tak vehementně snažila dostat do práce včas:D:D:D:D Citovat
Edison Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Měli jí zavřít.. by za ní firma jistě zaplatila kauci... :-D Citovat
PnR Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 pokuta je samozrejmost.. len dufam ze jej zobrali vodicak a ritalne ho spalili.. tiez by som slecne asi odporucil navstevy psychologa Citovat
pastorek Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Mám pocit že tý polopolicajti moc pozerajú americké filmy. Správali sa k nej ako keby bola prinajmenšom drogový díler. Krásna ukážka policajnej arogantnosti a brutality. Keby to bola štátna polícia ešte by sa to dalo s prížmúrením oka akceptovať ale pri mestských.... Mimochodom, nemá mestká polícia právomoc iba v rámci katastra svojho zriadovateľa? Citovat
Medvěd Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Pastorku - tohle se dělo poblíž Bodanče, takže k zásahu oprávnění měli. Je fakt, že se k paní nechovali pěkně, ale nevěřím, že Ty nebo já bychom se v identické situaci chovali jinak - mě by třeba určitě vytočilo, kdyby mi paní s tunovým autem chtěla přejet palec u nohy, fakt bych viděl hodně rudě. Citovat
Edison Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 PnR: Nesebrali, nespálili... Byla vyřešena \"několikatisícovou pokutou\" na místě. :-( Žádný správní řízení, žádný obvinění z útoku na veřejného činitele... nic... :-((((( Citovat
pastorek Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Původně zaslal: Medvěd Pastorku - tohle se dělo poblíž Bodanče, takže k zásahu oprávnění měli. Je fakt, že se k paní nechovali pěkně, ale nevěřím, že Ty nebo já bychom se v identické situaci chovali jinak - mě by třeba určitě vytočilo, kdyby mi paní s tunovým autem chtěla přejet palec u nohy, fakt bych viděl hodně rudě. Ty alebo ja by sme zrejme boli vytočený, to môže byť i ten policajt, ale on je verejný činiteľ. Ako taký sa musí vedieť ovládnuť a dôraznosť zásahu prispôsobiť situácii. Trénovaný chlap vytiahne ženu z auta, praští s ňou o auto, vykrúti ruky a nasadí putá. Jeho kolegyňa tam behá prikrčená a mieri revolverom ako Mejkpísová. Snáď ma niekto nechce presvedčiť že tento zákrok bol adekvátny situácii. Neviem ako u vás ale u nás nasadenie pút znamená zbavenie osobnej slobody, čiže zadržanie pred zatknutím , ktoré nieje adekvátnym riešením priestupku. Že sa jednalo o priestupky svedčí i to že vyviazla s pokutou. Za trestný čin by bola obžalovaná a súdená. Citovat
PnR Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 ako u vas funguje bodovy system? mohli jej dat nejake body za prekrocenie rychlosti+ohrozenie verejneho cinitela+ohrozenie verejnosti + opakovane neuposluchnutie policajta a to by sa asi nazbieralo dost bodov nie? Citovat
Edison Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 To by dalo naněkolik let v báni!!! Nechápu, proč to neudělali... Možná dokonce policajti tím porušili zákon, nevím... Citovat
Fusion Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Já sem pro změnu v pátek seřval hlídku MP. Si myslí, že když mají maják tak můžou parkovat půlkou auta do silnice, metr od chodníku. Když sem se zeptal proč proboha nemůžou normálně zaparkovat tak odpověděli, že tam je místo pro invalidy Citovat
OK406 Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Původně zaslal: Fusion Já sem pro změnu v pátek seřval hlídku MP. Si myslí, že když mají maják tak můžou parkovat půlkou auta do silnice, metr od chodníku. Když sem se zeptal proč proboha nemůžou normálně zaparkovat tak odpověděli, že tam je místo pro invalidy Měl si udělat fotku, jak s vozidlem zaparkovaný! Alespoň pro nás na zasmání. Citovat
wena99 Odesláno 1. září 2008 Autor Odesláno 1. září 2008 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: Medvěd Pastorku - tohle se dělo poblíž Bodanče, takže k zásahu oprávnění měli. Je fakt, že se k paní nechovali pěkně, ale nevěřím, že Ty nebo já bychom se v identické situaci chovali jinak - mě by třeba určitě vytočilo, kdyby mi paní s tunovým autem chtěla přejet palec u nohy, fakt bych viděl hodně rudě. Ty alebo ja by sme zrejme boli vytočený, to môže byť i ten policajt, ale on je verejný činiteľ. Ako taký sa musí vedieť ovládnuť a dôraznosť zásahu prispôsobiť situácii. Trénovaný chlap vytiahne ženu z auta, praští s ňou o auto, vykrúti ruky a nasadí putá. Jeho kolegyňa tam behá prikrčená a mieri revolverom ako Mejkpísová. Snáď ma niekto nechce presvedčiť že tento zákrok bol adekvátny situácii. Neviem ako u vás ale u nás nasadenie pút znamená zbavenie osobnej slobody, čiže zadržanie pred zatknutím , ktoré nieje adekvátnym riešením priestupku. Že sa jednalo o priestupky svedčí i to že vyviazla s pokutou. Za trestný čin by bola obžalovaná a súdená. já si myslím že zákrok to byl adekvátní.nejdřív chce přejet policajta a pak neuposlechne výzvi už od druhého policisty. nemůžeš koukat na to že to je ženská. ona taky může mít u sebe jakou koli zbraň, nebo může být hledaná osoba. Citovat
pastorek Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Původně zaslal: wena99 Původně zaslal: pastorek Původně zaslal: Medvěd Pastorku - tohle se dělo poblíž Bodanče, takže k zásahu oprávnění měli. Je fakt, že se k paní nechovali pěkně, ale nevěřím, že Ty nebo já bychom se v identické situaci chovali jinak - mě by třeba určitě vytočilo, kdyby mi paní s tunovým autem chtěla přejet palec u nohy, fakt bych viděl hodně rudě. Ty alebo ja by sme zrejme boli vytočený, to môže byť i ten policajt, ale on je verejný činiteľ. Ako taký sa musí vedieť ovládnuť a dôraznosť zásahu prispôsobiť situácii. Trénovaný chlap vytiahne ženu z auta, praští s ňou o auto, vykrúti ruky a nasadí putá. Jeho kolegyňa tam behá prikrčená a mieri revolverom ako Mejkpísová. Snáď ma niekto nechce presvedčiť že tento zákrok bol adekvátny situácii. Neviem ako u vás ale u nás nasadenie pút znamená zbavenie osobnej slobody, čiže zadržanie pred zatknutím , ktoré nieje adekvátnym riešením priestupku. Že sa jednalo o priestupky svedčí i to že vyviazla s pokutou. Za trestný čin by bola obžalovaná a súdená. já si myslím že zákrok to byl adekvátní.nejdřív chce přejet policajta a pak neuposlechne výzvi už od druhého policisty. nemůžeš koukat na to že to je ženská. ona taky může mít u sebe jakou koli zbraň, nebo může být hledaná osoba. Asi máte pravdu. Môj úsudok je zrejme ovplyvnený tým že na mestkých policajtov som priam alergický. Normálny štátny mi nevadia ale mestský ma dokážu rozčúliť už iba prítomnosťou. Citovat
Edison Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Zákrok byl sice možná adekvátní, leč trest je přímo směšný... Citovat
Driver Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 Původně zaslal: pastorek Mám pocit že tý polopolicajti moc pozerajú americké filmy. Správali sa k nej ako keby bola prinajmenšom drogový díler. Krásna ukážka policajnej arogantnosti a brutality. Keby to bola štátna polícia ešte by sa to dalo s prížmúrením oka akceptovať ale pri mestských.... Mimochodom, nemá mestká polícia právomoc iba v rámci katastra svojho zriadovateľa? Jaká brutalita? Ona najížděla na strážníka a potom nechtěla vystoupit z auta. To jí měli pěkně poprosit a ten strážník se jí měl nejdřív omluvit že jí překážel před autem když jim chtěla ujet? Já na tom zákroku nevidím nic závadnýho, arogantní bylo chování tý blondýny, která kvůli tomu že pospíchá do práce ohrozila toho strážníka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.