zbrojnoš Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Už jsem dvakrát zaslechl, že někde dělají opravu dolíku (třeba po krupobití) v laku auta nějakou tlakovou metodou, bez další stříkání. Neví o tom někdo něco bližšího? Citovat
vendelinek Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Původně zaslal: klumir http://www.karosar.cz/ To neni špatný,ušetří to pár kaček,ale zarazilo mě-PEUGOT sem si myslil,že se to píše trochu jinak Citovat
BoneDaddy Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Nevíte někdo o firmě zabývající se touto činností na Pardubicku?? Citovat
Dave_k Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Nevíte někdo o firmě zabývající se touto činností na Pardubicku?? Zaslechl jsem něco o Novákovejch garážích v HK, ale je to jen z doslechu. Citovat
ozzy56 Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Původně zaslal: vendi.stejskal Původně zaslal: klumir http://www.karosar.cz/ To neni špatný,ušetří to pár kaček,ale zarazilo mě-PEUGOT sem si myslil,že se to píše trochu jinak Nejen Peugot,ale i kitování :roll Citovat
Dave_k Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Vvity tady o tom už psal. Sám to podstoupil s S16 a fotky byly důkazem co vše lze zvládnout. Jinak už o tom bylo i v TV (Autosalon, AMR). Citovat
domena Odesláno 13. srpen 2008 Odesláno 13. srpen 2008 Nebo tady http://www.autodoktor.cz/index.php?link=9 Citovat
zbrojnoš Odesláno 18. srpen 2008 Autor Odesláno 18. srpen 2008 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: BoneDaddy Nevíte někdo o firmě zabývající se touto činností na Pardubicku?? Zaslechl jsem něco o Novákovejch garážích v HK, ale je to jen z doslechu. Dnes jsem se ptal v Novákovejch garážích a touto technologií se nezabývají. Citovat
peter766 Odesláno 20. srpen 2008 Odesláno 20. srpen 2008 u nas na slovensku to robia skoro v kazdom meste kamarat stym bol v Senici a tam mu cele auto a to mal fakt celkom dost spravili do 10 000 a trva mu to 2dni. ale teraz vacsina firiem beha po slovensku cesku a rakusku lebo tych aut je fakt hodne dobitych Citovat
ajven Odesláno 31. srpen 2008 Odesláno 31. srpen 2008 Původně zaslal: peter766 u nas na slovensku to robia skoro v kazdom meste kamarat stym bol v Senici a tam mu cele auto a to mal fakt celkom dost spravili do 10 000 a trva mu to 2dni. ale teraz vacsina firiem beha po slovensku cesku a rakusku lebo tych aut je fakt hodne dobitych héééj ?????:myslim:myslim:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk no nemyslím že o tom vedia všade. Len tu v okolí Púchova je problém zohnať lakérnika na opravu po krúpach aby to vôbec nastriekal. Takže asi o tom veľa nevedia, že narovnávajú plechy po krúpach bez striekania. Alebo nechcú ??? :myslim Citovat
hribe Odesláno 1. září 2008 Odesláno 1. září 2008 v Praze to delaj ve Special Car Service ( http://www.scspraha.cz ) , je to v podzemnich garazich kousek od Flory. Nechaval sem tam srovnavat dvere (po kancovi) na moji 405-ce a naky dalsi drobnosti. Moc se jim do toho nechtelo, protoze je to stary auto. Pokud mas auto do 10 let, tak ses v pohode, pokud mas starsi, tak cekej, ze Ti reknou, ze muze popraskat lak a nebude se jim do toho chtit. Dokazou hodne, ale nemozny zas ne. Dobre zvladaj \"tupy\" promackliny, jakmile je to naka vostra promacklina, tak to uz nejde ... Stejne tak moc nedelaj lemy blatniku (kdyz vedle tebe nekdo neumi parkovat), lemy bejvaj totiz casto zdvojenej plech, hlavne zadni ... hribe Citovat
zbrojnoš Odesláno 20. prosinec 2008 Autor Odesláno 20. prosinec 2008 Tak to mám už jako nový. Nakonec mi to udělali v Hradci. Vůbec nic není vidět. Platil jsem 1000 kč. Citovat
BoneDaddy Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: chocenak Kde v Hradci? A co a za kolik? Dík. Citovat
zbrojnoš Odesláno 23. prosinec 2008 Autor Odesláno 23. prosinec 2008 firma AutoGlanc, je v areálu bývalého OSPAPu, proti kremlu, vzadu tam byl Montas. A platil jsem za jeden dolík, jak jsem již uvedl 1.000,-- Kč. Až ještě vyfotím opravenou stranu, tak to sem dám. Citovat
zbrojnoš Odesláno 25. prosinec 2008 Autor Odesláno 25. prosinec 2008 tak aspoň ten dolík. Nové foto by bylo úplně rovné, bez chybičky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.