Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Už jsem dvakrát zaslechl, že někde dělají opravu dolíku (třeba po krupobití) v laku auta nějakou tlakovou metodou, bez další stříkání. Neví o tom někdo něco bližšího?

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Nevíte někdo o firmě zabývající se touto činností na Pardubicku??:myslim

Zaslechl jsem něco o Novákovejch garážích v HK, ale je to jen z doslechu. :myslim

Odesláno

Vvity tady o tom už psal. Sám to podstoupil s S16 a fotky byly důkazem co vše lze zvládnout.

Jinak už o tom bylo i v TV (Autosalon, AMR). :papa

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: BoneDaddy

Nevíte někdo o firmě zabývající se touto činností na Pardubicku??:myslim

Zaslechl jsem něco o Novákovejch garážích v HK, ale je to jen z doslechu. :myslim

Dnes jsem se ptal v Novákovejch garážích a touto technologií se nezabývají.

Odesláno

u nas na slovensku to robia skoro v kazdom meste kamarat stym bol v Senici a tam mu cele auto a to mal fakt celkom dost spravili do 10 000 a trva mu to 2dni. ale teraz vacsina firiem beha po slovensku cesku a rakusku lebo tych aut je fakt hodne dobitych

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Původně zaslal: peter766

u nas na slovensku to robia skoro v kazdom meste kamarat stym bol v Senici a tam mu cele auto a to mal fakt celkom dost spravili do 10 000 a trva mu to 2dni. ale teraz vacsina firiem beha po slovensku cesku a rakusku lebo tych aut je fakt hodne dobitych

héééj ?????:myslim:myslim:myslim:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

no nemyslím že o tom vedia všade. Len tu v okolí Púchova je problém zohnať lakérnika na opravu po krúpach aby to vôbec nastriekal. Takže asi o tom veľa nevedia, že narovnávajú plechy po krúpach bez striekania. Alebo nechcú ???:myslim

:myslim:myslim

Odesláno

v Praze to delaj ve Special Car Service ( http://www.scspraha.cz ) , je to v podzemnich garazich kousek od Flory. Nechaval sem tam srovnavat dvere (po kancovi) na moji 405-ce a naky dalsi drobnosti. Moc se jim do toho nechtelo, protoze je to stary auto. Pokud mas auto do 10 let, tak ses v pohode, pokud mas starsi, tak cekej, ze Ti reknou, ze muze popraskat lak a nebude se jim do toho chtit. Dokazou hodne, ale nemozny zas ne. Dobre zvladaj \"tupy\" promackliny, jakmile je to naka vostra promacklina, tak to uz nejde ... Stejne tak moc nedelaj lemy blatniku (kdyz vedle tebe nekdo neumi parkovat), lemy bejvaj totiz casto zdvojenej plech, hlavne zadni ...

hribe ;)

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

firma AutoGlanc, je v areálu bývalého OSPAPu, proti kremlu, vzadu tam byl Montas. A platil jsem za jeden dolík, jak jsem již uvedl 1.000,-- Kč. Až ještě vyfotím opravenou stranu, tak to sem dám.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...