Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou banku?


Hasis

Recommended Posts

Od tý doby co zaměstnavatel zrušil placení v hotovosti tak jsem si založil účet u ČS. No některý poplatky mne moc příjemný nejsou, ale jejich servis24 (internetbanking, telebanking) mně velmi vyhovuje. Na pobočce jsem nebyl ani nepamatuju, když odmyslím výběr větší hotovosti na autí. :)

Jinak převody jakýmkoliv směrem probíhají velmi rychle. S kartou jsem neměl nikdy problém ani v zahraničí. A síť bankomatů po republice je bezkonkurenční. Takže spokojenost.

Jinak třeba kolega z práce měl několik let b.ú. u KB a když potřeboval půjčit 200t. tak mu to zamítli. Zašel do ČSOB a tam jim stačilo jen že u nich založil účet. Takže asi tak.

Taky jsem nějakej čas měl možnost používat internetový bankovnictví u KB a servis24 u ČS se mi zdá mnohem lepší.

[upravil dne 2/6/08 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dlouhé roky (IPB) ČSOB, nyní platím asi 150 měsíčně, v ceně je Internet + GSM banking, + nějaký transakce a vydání / obnova karty. Nestěžuji si, hlavně si vážím toho, že jim to všechno funguje, bankomaty jsou dost rozšířený...

Navíc mám i osobní bankéřku :D, která se o mně stará, a kdykoliv něco potřebuji tak to řeší jedna osoba, což mi přijde vcelku dobrý...

tak přeju dobrou volbu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy to tam mate nejake drahe v tom cesku :P :P :P Uz sa mi na to par cechov stazovalo.

Ja mam slovensku banku Tatrabnka, ucet Tatra Dynamic

Mesacni poplatok mam 69 SK s DPH. V cene je zahrnute, NEOBMEDZENE vybery s bankomatov Tatrabanka, NEOBMEDZENE internetove prevody, NEOBMEDZENE nakupovanie s kartou (pumpy, tesco, obchody atd ... )

Platim jedine za vybery s cudzich bankomatov.

Takisto mam jednu kartu aj MBANK, maju tam 3.7 percentny urok :P ALe nepouzivam ju. Mam ju iba na dovolenky, alebo ked idem do zahranicia. Pred tym tam naladujem peniaze, a vybery v zahranici mam zdarma :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no CS a KB sem davno s ohledem na jejich politiku poslal do.... delsi dobu sem byl velmi spokojen s eBankou, ale tu bohuzel postihl jakysi zluty mor a jde to tak nejak do.... a jako druhy mam rozjizdejici se mBank, sluzby hodne zakladni, ale zdarma. Ale jak jiz psalo par lidi hlavne si upresni co od uctu ocekavas a podle toho vybirej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Taky jsem nějakej čas měl možnost používat internetový bankovnictví u KB a servis24 u ČS se mi zdá mnohem lepší.

Tak s tim bych moc nesouhlasil, taky sem platil asi mesic jak sem robil v cestovce platby pres Servis24, a u KB mi to prijde prehlednejsi.. a nevim jak je to ted, bylo to pred par roky, ale prislo mi ze KB tam ma i vetsi moznosti (zadavat povoleni k inkasu, dobijeni kreditu,..).

Ale je to vec nazoru, jen hajim svou banku : ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hasis

Chci si zalozit ucet, ale nevim u koho. tak bych byl rad, kdybyste tady napsali + a - vasich aktualnich a minulych banek. moc dik

jestli si a podle 205gti clubu seš student tak neváhem ČSOB a nekery dalsi kde mas jako student do 26 u csob dokonce do 28 ucet a vsecko k tomu az na vybery v cizim bankomatu zadara a ani nemusis davat potvrzeni o studentstvni jen poprve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem tu nato jednou odpovidal:)

moc diky.

no od banky budu chtit asi to, ze si semtam neco zaplatim pres internet(objednavky,telefona a dalsi poplatky), urcite vetsi pristupnost bankomatu pro vyber v hotovosti, platba benzinu no a to je asi vse

btw: uz pracuji a je me jasne, ze pokud chci kvalitni banku musim platit poplatky.

takze ten studenstsky...asi uz ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hasis

uz jsem tu nato jednou odpovidal:)

moc diky.

no od banky budu chtit asi to, ze si semtam neco zaplatim pres internet(objednavky,telefona a dalsi poplatky), urcite vetsi pristupnost bankomatu pro vyber v hotovosti, platba benzinu no a to je asi vse

btw: uz pracuji a je me jasne, ze pokud chci kvalitni banku musim platit poplatky.

takze ten studenstsky...asi uz ne

pracuju uz dva roky a mam studenteskej u csob a vsecko ok.. nevidim m v tom jedinej problem.. do 28let ti ho nechaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem u České spořitelny, pak u GE Money a teď mám KB. Na poplatcích se mi zdá být hodně drahá, ale co se týče přístupu ke klientovi bezproblémová. Dokonce mi v pátek dali v hotovosti 250.000,-- (bez nahlášení předem), i když na účet měly ty peníze být připsány až v pondělí. Vůbec s tím nedělali problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

ja byl vzdy na banky se zazemim. Nejhorsi co muze bejt, jit do pobocky a sedet ve stanku na pasazi nejakyho obchodniho centra. Nemam problem bance za vedeni uctu neco zaplatit. Nebo vy taky jdete za zamestnavatelem nebo klientem a reknete mu, dneska to mas zadara???

Mam sporitelnu, pobocka nebo bankomat na kazdem rohu. ERSTE v zahranici za prijatelnou cenu. Kdyz ti tam chodi vic jak 7tkc mesicne a 1x zaplatis kartou, tak sleva ze 100 na 50 Kc za vedeni, ted jsem si opet udelal kreditku a mam to zadarmo. Budu jeste otevirat detem investicni ucet (potrebuju jim korunky nekam ulozit, a pri nenadalych pruserech mit moznost je mit dostupne) a uvazuju ze si tam prevedu i DPS protoze maji nejvynosnejsi fondy.

Chvili jsem pro ne pracoval ale nezapadl jsem tam..... jako nemoci si behem otviracky zavolat, nebo dojit na cigo nebo proste jit ven se projit 50m tam a zpet, porad nejaka buzerace, na pobocce byt o pul hodky driv, koncit 3/4hod po zaviracce, takze v realu byl clovek v praci kolem 48 za tyden a to vse za normal money a bonusy jen kdyz splnis pro spoustu lidi nesplnitelne.... ne nikdy, ale produkty jako takove, nemaj spatne :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...