Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zapomel jsem to sem napsat...Chlapy kdyz budete neco potrebovat tak klidne ale at to nejsou velky dily jako svine..Fakt treba nejaky doplnky nebo dily nejak rozume velky...To by sme se vzdycky domluvili...Ja jsem v te firme jen zamestnanec..Nejsem majitel!!Jen delam sefa tomu oddeleni vypalovani a jsem programator!Pokud by to melo byt neco velkyho nebo tezkyho tak bych to musel brat na sebe a platit(jenbych mel nejake slevy)..Ale to bych vam rekl jestli se to vyplati nebo nee....Fakt si projdete ne jen auto kde vam chybi jaka krytka atd a poslete obr jak to chcete....:papa

Odesláno
Původně zaslal: hnjupis

Zdravim chlapi....delam sefa a programatora na Laseru a uz sem to nejak vychytal tak me napadlo ze bych mohl nekomu neco udelat..Staci kdyz mi poslete na mail obrazek nebo vykres v DXF a nebo bitmapu(JPG,GIF,..)(tam je problem protoze to budu prekreslovat do vektorovky takze to dyl trva) ale necha se to.Jediny muj pozadavek je aby ste to nakreslili jak rikam-jako male dite-jednou carou a bez stinu a zbytecnych slozitosti..material je mi celkem jedno mam ho tu dost ale doporucuji od 1 do 2 mm lesteny nerez 1.4301 ktery nechavam po opracovani lestit..jinak nezivim se tim ale bavi me to takze to delam ve svem volnu..Muzu bud gravirovat nebo propalovat,dulcikovat atd...tak to promyslete a zkuste pisnout co chcete...:papa

Jen doplnuji neni to zadna ziskova vyroba!!!Delam to jen za postovny..Je to spis pro cleny kteri neco shaneji at uz privesek nebo nejaky kryt ci dil a nemohou to sehnat nebo chteji byt originalni a nebo meji napad jak neco zlepsit...dale by nemel byt problem nechat dily obybat(eventuelne zinkovat a lakovat-ale to uz bude zalezet na velikosti a mnozstvi...

Už jsem ti psal U2U (jak jsme se bavili o těch prahových lištách), ale klidně tu zprávu zkopíruju sem, třeba se ke mně někdo přidá a mohl bys udělat mé nápady i ostatním členům. Moje U2U:

\"No, lišty by měly bejt o rozměrech 80 x 30 mm a tloušťka asi ty 2 mm (budou 2 - na mýho třídveřáka), písmo od kraje asi podle obrázku na odkazu, co přidávám úplně dole (takže pár milimetrů), uchytim to asi 3M páskou, takže bez děr na nýty a vzhledově tak nějak dle toho obrázku na odkazu (nerozumim těm metodám, co popisuješ, jak to potom vypadá)...

Tady máš nějaký vzory nápisů, abys měl aspoň představu stylu písma:

npisy306gti6rr2.jpg

A dokázal bys udělat i něco takovýdleho??? Jen né v mílích za hodinu, ale v km/h... :D

budky306gti6iirt2.jpg

a třeba i tohle:

klimazh0.jpg

- barevný by to samozřejmě nemuselo bejt, to bych už zvládnul sám.

Kdyby jsi uměl i tohle, tak to bysme se dohodli, do toho bych byl ochotnej investovat!

Jinak tady je odkaz na to moje vlákno, kde je i obrázek těch dveřních lišt, jak by to mělo zhruba vypadat:

ODKAZ\"

:super

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Mě by zajímalo jestli to umí dělat něco jako gravírování nebo jenom skrz?

A jde i hliník?

jako gravirovani to umi. CO popisuje ze ma za laser.

Odesláno
Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: hnjupis

Zdravim chlapi....delam sefa a programatora na Laseru a uz sem to nejak vychytal tak me napadlo ze bych mohl nekomu neco udelat..Staci kdyz mi poslete na mail obrazek nebo vykres v DXF a nebo bitmapu(JPG,GIF,..)(tam je problem protoze to budu prekreslovat do vektorovky takze to dyl trva) ale necha se to.Jediny muj pozadavek je aby ste to nakreslili jak rikam-jako male dite-jednou carou a bez stinu a zbytecnych slozitosti..material je mi celkem jedno mam ho tu dost ale doporucuji od 1 do 2 mm lesteny nerez 1.4301 ktery nechavam po opracovani lestit..jinak nezivim se tim ale bavi me to takze to delam ve svem volnu..Muzu bud gravirovat nebo propalovat,dulcikovat atd...tak to promyslete a zkuste pisnout co chcete...:papa

Jen doplnuji neni to zadna ziskova vyroba!!!Delam to jen za postovny..Je to spis pro cleny kteri neco shaneji at uz privesek nebo nejaky kryt ci dil a nemohou to sehnat nebo chteji byt originalni a nebo meji napad jak neco zlepsit...dale by nemel byt problem nechat dily obybat(eventuelne zinkovat a lakovat-ale to uz bude zalezet na velikosti a mnozstvi...

Už jsem ti psal U2U (jak jsme se bavili o těch prahových lištách), ale klidně tu zprávu zkopíruju sem, třeba se ke mně někdo přidá a mohl bys udělat mé nápady i ostatním členům. Moje U2U:

\"No, lišty by měly bejt o rozměrech 80 x 30 mm a tloušťka asi ty 2 mm (budou 2 - na mýho třídveřáka), písmo od kraje asi podle obrázku na odkazu, co přidávám úplně dole (takže pár milimetrů), uchytim to asi 3M páskou, takže bez děr na nýty a vzhledově tak nějak dle toho obrázku na odkazu (nerozumim těm metodám, co popisuješ, jak to potom vypadá)...

Tady máš nějaký vzory nápisů, abys měl aspoň představu stylu písma:

npisy306gti6rr2.jpg

A dokázal bys udělat i něco takovýdleho??? Jen né v mílích za hodinu, ale v km/h... :D

budky306gti6iirt2.jpg

a třeba i tohle:

klimazh0.jpg

- barevný by to samozřejmě nemuselo bejt, to bych už zvládnul sám.

Kdyby jsi uměl i tohle, tak to bysme se dohodli, do toho bych byl ochotnej investovat!

Jinak tady je odkaz na to moje vlákno, kde je i obrázek těch dveřních lišt, jak by to mělo zhruba vypadat:

ODKAZ\"

:super

Takze napisy uz mam skopirovane a od pondelka na tom zacnu delat...Co se tyka tech budiku tak by to nemuselo byt tak tezke...jen nevim jak je to silny materiat ale ja tu mam nejmensi jednicku nerez...Tenhle je bud kartacovany nebo brouseny a ten delam taky takze zapracuji i na tom...Az to udelam tak sem hodim fotky...Jen se mi ne:papazdaji ty rozmery..3 cm na 8??Docela male..Ale udelam to tak..:papa

Odesláno
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: OK406

hnjupis: šli by udělat ty prahové lišty i s nápisem + znakem??

To by mě taky zajímalo ;)

Mě taky:)

Zajímavé téma:potlesk

Napis si rozmery az to budu delat tak to udelam vsechno najednou...:papa

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Mě by zajímalo jestli to umí dělat něco jako gravírování nebo jenom skrz?

A jde i hliník?

Hlinik umi delat taky...dokonce i drevo plesty sklo atd..Rezali sme i dlazbu...ale to ostatni nemame vyskousene..Graviruje dost pekne..Jde o to ze treba hlinik neni nic moc vygravirovanej..ale necha se..:papa

Odesláno
Původně zaslal: hnjupis

Takze napisy uz mam skopirovane a od pondelka na tom zacnu delat...Co se tyka tech budiku tak by to nemuselo byt tak tezke...jen nevim jak je to silny materiat ale ja tu mam nejmensi jednicku nerez...Tenhle je bud kartacovany nebo brouseny a ten delam taky takze zapracuji i na tom...Az to udelam tak sem hodim fotky...Jen se mi ne:papazdaji ty rozmery..3 cm na 8??Docela male..Ale udelam to tak..:papa

Paráda. :potlesk Ty nápisy, co sis zkopíroval, tak nejvhodnější vzory budou asi \"306\" úplně dole a \"GTi 6\" úplně nahoře v sestavě pod tim prvnim GTi 6. :D Ty budíky by klidně mohli bejt děravý skrz místo \"čárek\" a číslic budíků, že by se to mohlo nechat třeba podsvítit a tloušťku materiálu bych viděl asi max. na tu jedničku, aby to tam šlo zapasovat. A jinak samozřejmě, že jsem se upsal, mělo by to bejt 800 x 30 mm. ;) Takže ještě jednou děkuju a nemusíš s tim nějak kvaltovat. Nemá cenu tě s tim nějak honit, když stejně nemůžu s autem jezdit. :roll

[upravil dne 18/5/08 Stifler]

Odesláno

tak o ty prahovy listy jsem ti chtel napsat taky, jen Stife nevim ale 30mm je podle me hodne.. co jsem to meril tak dosedacka byla cca 20mm + nejaky ten ohyb.. kazdopadne az to hnjupis vyrobi tak sem urcite das foto jak to sedlo.. :)

Odesláno

ahoj.

potřeboval bych z 5tky nerezu vypálit obdélník cca 100x nějakých 400 mm , zkroužit to do oválu a svařit... a pak na to ještě přivařit víčko

a teď mám pár dotazů :)

ohýbáte? svařujete? poškrábe se to při ohýbání? nebude ten svar reznout?

pokud na první dvě otázky bude ano a na druhý dvě ne, tak zbastlim nějaký výkresy a dxf konturu a pohovoříme o ceně :)

byly by toho 2 kusy

dík

Odesláno
Původně zaslal: Blizzard

ahoj.

potřeboval bych z 5tky nerezu vypálit obdélník cca 100x nějakých 400 mm , zkroužit to do oválu a svařit... a pak na to ještě přivařit víčko

a teď mám pár dotazů :)

ohýbáte? svařujete? poškrábe se to při ohýbání? nebude ten svar reznout?

pokud na první dvě otázky bude ano a na druhý dvě ne, tak zbastlim nějaký výkresy a dxf konturu a pohovoříme o ceně :)

byly by toho 2 kusy

dík

Cus ...Takze odpovedi..Ohybame!Ale podle tveho vyjadreni \"zkrouzit do ovalu\" je mi jasny ze nechces ohybani ale vykrozovani a to nedelame.Jinak svarujeme a nerez svarujeme nerezem takze to nerezne.Jinak po obybani(rovinne,plosne...) jsou na materialu videt hrany nastroje(z venknu prizma,matrice ze vnitr nuz,kudla).Jinak s tou petkou by nemel byt zadny problem jestli tu je tak odpoledne to mas..Prace cca na 20 sekund paleni a program mam za 3 minuty...:papa

[upravil dne 19.5.2008 hnjupis]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...