Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blikáte na pozdrav ?


Honza z Nera

Recommended Posts

Původně zaslal: Fusion

A kdo jel po dálnici D1 na Brno, sjel prvním exitem směr BVV, stříbrná 406 sedan, černý logo PC, výfuk DTM, dva víkendy zpátky?

Fičel sem ale v Altleonu :(

počítam že to byl DODO a jeho výuková 406:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Fusion

A kdo jel po dálnici D1 na Brno, sjel prvním exitem směr BVV, stříbrná 406 sedan, černý logo PC, výfuk DTM, dva víkendy zpátky?

Fičel sem ale v Altleonu :(

počítam že to byl DODO a jeho výuková 406:D

Dodám, že jel relativně opatrně protože sem ho s náklaďákem předjel (i když pravda, že odbočoval na bohunice).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Fusion

A kdo jel po dálnici D1 na Brno, sjel prvním exitem směr BVV, stříbrná 406 sedan, černý logo PC, výfuk DTM, dva víkendy zpátky?

Fičel sem ale v Altleonu :(

počítam že to byl DODO a jeho výuková 406:D

Dodám, že jel relativně opatrně protože sem ho s náklaďákem předjel (i když pravda, že odbočoval na bohunice).

Tak to jsem byl asi opravdu já... Mám logo na kufru a laďák.... ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Aha.Bohous mrknutim oka rozpozna T16 od klasicke 405 ;). Ale jestli to zvladas,tak si davej bacha,at se "neublikas"..... :D:D:D

Hele ty rejpale.....;)

Uznávám, že zepředu kdy je to zdravení nejaktuálnější je to rozpoznání od Mi16 zrovna nejhorší, neřku-li skoro nemožné.....

No a zezadu, kdy je to patrné hned na první pohled (pokud se někdo nemaskuje Mi16kovým křídlem jako Voštík) bude docela problém se před ten vehikl dostat......ale já se s tím nějak poperu:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDYŽ SEM KOČÍROVAL FORD Z ROKU 64' , AŽ MĚ VOČI BOLELY :o , KOLIK TOHO AUTA PROTI NABLIKALI....S XM 3.0 V6 24v SEM ZASE BLIKAT NESTAČIL :D .....SOUČASNÁ 405 JE MAZLIK ASI JENOM PRO MĚ A ASI JE ÚSPĚCH , KDYŽ SI JÍ VUBEC NĚKDO VŠIMNE.....ALE TEN NÁPAD KAŽDOPÁDNĚ PODPORUJU :super ....!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...