Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co se strankama PC


buml

co se strankama PC  

  1. 1. co se strankama PC


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: buml

... aby se zobrazovaly i posledni dve, tedy aby to vypadalo napr takto (Stran: 1 2 .. 5 6).

:):super

Sou dva lidi skupina??? :D

no zacinajici skupina, spise skupinka:D, ale snad se jeste nekdo prida;)

A tak jo, špatný by to nebylo, při přechodu na předposlední nebo prostřední stránku je problem pokud je jich více, to je pravda, takže máte moji podporu;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz sme tu v reseni stranek fora, tak prave kvetu nad hledanim

proc neni vzdy na strane napr. 10 vyhledanejch odpovedi, ale na prvni treba 4 na druhy 8 a na treti 5, to aby se v tom pak prase vyznalo, neslo by cely hledani nejak usmernit do jednotnyho formatu a hlavne mu vysvetlit, ze hledani je od slova hledat, protoze pritel google toho pri stejnem hesle najde na pc/forum vic nez nase slavne hledani:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s Bumlem souhlasím, to hledání tady na foru by chtělo poladit.

No vrátím se k zase Hlavní straně, napadla mě taková věc v souvislosti s Hlavní stranou. Co kdyby mezi výhody řádného členství patřila i jakási ochrana v tom smyslu že by do jeho profilu a fotkám na hlavní straně měli přístup jen ti co jsou řádnými členy. Nevím jestli je to v rámci webu realizovatelný, tolik tomu nehovím a tak se spíše ptám jestli by to šlo udělat?

[upravil dne 23/11/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No osobně to zatím jenom pozoruju z dálky, ale holt mi to už nedá se neozvat...

Jsem původní programátor stránek a chvíli jsem club i vedl (pro ty, co nevědí). Pak si členové zvolili nové vedení (proč ne) a já jsem přestal pro club dělat. Sice jsem novému vedení nabízel, že bych opravil některé věci v registracích, v bazaru atd - mám stále velkou hlavu nápadů, jak to všechno předělat (přeci jenom doba pokročila a p-c třeba z hlediska SEO absolutně nevyhovuje) - ale nové vedení řeklo ne. Resp. neřeklo nic a hodilo to pod stůl. Jejich důvod - že nechtějí být závislý na členech - absolutně neuznávám! Přeci se to dá řešit smlouvou, že vytvořené skripty budou patřit vedení, ale to holt pány z managmentu clubu asi vůbec nenapadlo. :o

A to, že vedení vymění grafiku, která ani po 3 měsících není dotažená, nepovažuju za přínos. Osobně si myslím, že destiny a další by odvedli o hodně lepší práci!

Hlavním přínosem by ale bylo, kdyby se upravily skripty pro registrace atd (dá se realizovat hodně věcí), protože p-c byl a doufám že bude internetovým clubem - proto by internetová prezentace měla být alfou a omegou celého clubu. Skripty jsem dělal já, tak vím, co kde je uloženo, takže jsem nabízel pomoc - ale holt vedení mi odpovědělo, že můj kontakt předalo grafikovi a tím to uhaslo. Chápu, že vůči mě mají zřejmě antipatie, že si myslí, že to budou dělat lépe, ale sorry medvěde, takhle teda ne!

hogwh, radši konec, asi se stejnak nemá vstupovat 2x do stejný řeky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále ale platí moje výzva vedení - odhoďte antipatie a začněte jednat!

Pokud chcete, můžeme se domluvit, že některé věci co se týká stránek dotáhneme, ale musíte chtít vy!

Pokud řeknete ok, smluvně ošetříme vlastnictví skriptů (ono to totiž jde vyřešit) a dotáhneme to dál!

PS: Ale doprošovat se nikoho nebudu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak po tech neustalejch peripetiich s hlavni stranou nevim, ke komu se s zadosti obrati, takze tudy.

Proc se na verejne karte clena objevuje email ve standartni podobe:grr:grr:grr, delsi dobu patram po tom, kde se zacalo brat tolik spamu zrovna v tyhle moji schrance a jiz sem na to prisel, jediny kde je viditelna je zde, proto prosim o nezverejnovani emailu, tak jak je ve formulari pri zadavani zakladnich udaju udavano (neoznacen hvezdickou - nezverejnuje se). Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

tak po tech neustalejch peripetiich s hlavni stranou nevim, ke komu se s zadosti obrati, takze tudy.

Proc se na verejne karte clena objevuje email ve standartni podobe:grr:grr:grr, delsi dobu patram po tom, kde se zacalo brat tolik spamu zrovna v tyhle moji schrance a jiz sem na to prisel, jediny kde je viditelna je zde, proto prosim o nezverejnovani emailu, tak jak je ve formulari pri zadavani zakladnich udaju udavano (neoznacen hvezdickou - nezverejnuje se). Dekuji.

ja si taky všiml že mi začali chodit spamy ve velkem a když to sesumiruju je to od doby kdy se změnil desing hlavni strany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Pe.Tr

ja si taky všiml že mi začali chodit spamy ve velkem a když to sesumiruju je to od doby kdy se změnil desing hlavni strany

Taky bych se přidal, takže snad s tim někdo něco udělá... :bojim

no to je otazka kdo??? a taky kdy??? tady sou krapet delsi dodaci lhuty, zachvili se zacnou poditat na roky:( nebot to zachvili bude pulrok co se v tom "pan tvurce" zacal stourat (teda podle toho co vime, jak dlouho pripravoval to zarijovy spusteni, to nevime:bojim

EDIT > ono tak to dopada, kdyz se to da udelat kamaradovi, nemam slov

[upravil dne 27/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tahle forma - tzn. zobrazený e-mail v nezakodovaném tvaru byla snad ještě před redesignem stránek. Další věc je, že bumlův mail (pokud se jedná o ten none@....) je i na dalších stránkách (stafordi, motozurnal).

Což ovšem nijak nesnižuje fakt, že by s tím bylo vhodné něco udělat.

BTW: pod registračním formulářem se píše: "Pozn - údaje označené * jsou veřejně přístupné pro ostatní návštěvníky našich stránek. Položky, které nejsou tímto znakem * označeny, slouží pouze pro clubovou evidenci a nebudou nikde zveřejňovány."

Ale * (tedy hvězdičkou) tam žádný údaj označený není - takže to by chtělo taky doladit.

Ovšem "kdo" ani "kdy" mi známo není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Tak tahle forma - tzn. zobrazený e-mail v nezakodovaném tvaru byla snad ještě před redesignem stránek. Další věc je, že bumlův mail (pokud se jedná o ten none@....) je i na dalších stránkách (stafordi, motozurnal).

Což ovšem nijak nesnižuje fakt, že by s tím bylo vhodné něco udělat.

BTW: pod registračním formulářem se píše: "Pozn - údaje označené * jsou veřejně přístupné pro ostatní návštěvníky našich stránek. Položky, které nejsou tímto znakem * označeny, slouží pouze pro clubovou evidenci a nebudou nikde zveřejňovány."

Ale * (tedy hvězdičkou) tam žádný údaj označený není - takže to by chtělo taky doladit.

Ovšem "kdo" ani "kdy" mi známo není.

no vidis, tam sem nehledal, tak dekuji;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Po Novém roce předám info dál - momentálně v celé republice 50% lidí nemaká, tak snad ten týden, než info 100% zasáhne cíl není nepochopitelný.

tejden, no tak to by bylo primo tryskovy:D

Abychom si rozuměli, týden bude trvat než zprávu přetransformuju dál a doufám, že se následné řešení bude v rozumném časovém rozmezí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Po Novém roce předám info dál - momentálně v celé republice 50% lidí nemaká, tak snad ten týden, než info 100% zasáhne cíl není nepochopitelný.

tejden, no tak to by bylo primo tryskovy:D

Abychom si rozuměli, týden bude trvat než zprávu přetransformuju dál a doufám, že se následné řešení bude v rozumném časovém rozmezí.

aha, ja si rikal ze "tvurci" moc fandis:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Pe.Tr

ja si taky všiml že mi začali chodit spamy ve velkem a když to sesumiruju je to od doby kdy se změnil desing hlavni strany

Taky bych se přidal, takže snad s tim někdo něco udělá... :bojim

Tak co se týče Spamu na muj mail na Peugeot clubu chodí Spam skoro výhradně jen v činštině nebo japonštině či ci to je za rozsypanej čaj, filtr mi to už skoro všechno třídí takže ty 2 až 3 spamy denně tak nějak přežiju, to je houby proti tomu co mi chodí na mail na seznamu;)

post-0-1410959747069_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...