Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Poldík

Původně zaslal: Fakir

To je Pripjať (nebo jak se to píše)?

[upravil dne 23/10/07 Fakir]

píše se to takto "Припять"

Takže se to čte "Skoba-p-obrácenýN-menšíSkoba-obrácenýR-T-divnýB"? :D:D Ti Rusáci by se měli naučit psát... :D

Odesláno

jo křáplo to v roce 86 a ještě dnes je v podstatě jasný , že to tam nikdo nedá dohromady....soudruzi zkoušeli čepadlo , bylo to v plánu a tyk to zvládli.....však víte jak , že?????????

Odesláno

Marlin: jj, to je presne ono... Vim, ze jednu dobu jsem odnekud sosal dokonce nejake dokumenty v rustine v celkem vysoke kvalite... :myslim Mno tohle tema ve me nechava takovou zvlastni atmosferu :myslim:roll:roll:roll (asi starnu? :nevim:myslim:mad::mad::mad::roll)

Odesláno

No jo, před rokem bylo 20. výročí... To toho bylo v televizi mnohem víc než nedávno. Pokud vím, tak snad jeden dokument o Černobylu, dokonce od BBC na ČT1...

No je to minulost, a asi na většinu to vrhá divný pocit z toho, co se stalo.

Odesláno

Kdyby někdo chtěl,tak se tam dá vyrazit. Ukrajinský cestovky pořádaj "zájezdy" do Pripjať. Minulý rok jsme si plánovali s kamarádam,že se tam podíváme, vyšlo by to sakum prdum na cca 2000-3000. Ale nějak nebyl čas a sešlo z toho.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...