Fakir Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 To je Pripjať (nebo jak se to píše)? [upravil dne 23/10/07 Fakir] Citovat
MatrixChose Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Tak to, bohuzel, nevim co je .. :myslim Citovat
Poldík Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Původně zaslal: Fakir To je Pripjať (nebo jak se to píše)? [upravil dne 23/10/07 Fakir] píše se to takto "Припять" Citovat
Fakir Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Původně zaslal: Poldík Původně zaslal: Fakir To je Pripjať (nebo jak se to píše)? [upravil dne 23/10/07 Fakir] píše se to takto "Припять" Takže se to čte "Skoba-p-obrácenýN-menšíSkoba-obrácenýR-T-divnýB"? :D Ti Rusáci by se měli naučit psát... Citovat
Pata Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 jj, nekde jsem videl cestopis ukrajinky, ktera tuhle "mrtvou zonu" projela ted nekdy na motorce... brutalita :roll:roll:roll:roll Citovat
kobra Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 jo křáplo to v roce 86 a ještě dnes je v podstatě jasný , že to tam nikdo nedá dohromady....soudruzi zkoušeli čepadlo , bylo to v plánu a tyk to zvládli.....však víte jak , že????????? Citovat
Escaper Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 jeee marline kdo te privedl na myslenku hrabat se v techto koncinach? Citovat
Escaper Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 jinak mam zkouknute snad vsechny videa o tomhle tematu.. Citovat
Marlin Odesláno 23. říjen 2007 Autor Odesláno 23. říjen 2007 ta stranka ukrajinyk je tady http://www.angelfire.com/extreme4/kiddofspeed/index_cz.html Escapere, cece, permonice me na to privedla a koukam ze mas novy avatar Citovat
Driver Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Jo jo pamatuju si to, i když jsem v té době ještě nevěděl moc o co jde, bylo nám doporučeno ten rok nejíst úrodu ze zahrádky. Citovat
Escaper Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 jo tak presne tohle jsem ted hledal, mam ty jeji stranky komplet prectene, je to pekny pribeh az na ten celkovy vysledek no... a tohle je ona a přímo blok 4 njn musim pretahnout ty "lepsi" a vybrat neco z toho [upravil dne 23-10-2007 Escaper] Citovat
Pata Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Marlin: jj, to je presne ono... Vim, ze jednu dobu jsem odnekud sosal dokonce nejake dokumenty v rustine v celkem vysoke kvalite... Mno tohle tema ve me nechava takovou zvlastni atmosferu :roll:roll (asi starnu? :mad:) Citovat
Pata Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Původně zaslal: urdemala ještě jedna stránka ze záložek tohle uz tu daval Permonik .. ehm .. Marlin Citovat
Marcel505 Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 No jo, před rokem bylo 20. výročí... To toho bylo v televizi mnohem víc než nedávno. Pokud vím, tak snad jeden dokument o Černobylu, dokonce od BBC na ČT1... No je to minulost, a asi na většinu to vrhá divný pocit z toho, co se stalo. Citovat
aka Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Ja si to teda nepamatuju... a to tak ze vubec.... Citovat
M.a.R.i Odesláno 23. říjen 2007 Odesláno 23. říjen 2007 Kdyby někdo chtěl,tak se tam dá vyrazit. Ukrajinský cestovky pořádaj "zájezdy" do Pripjať. Minulý rok jsme si plánovali s kamarádam,že se tam podíváme, vyšlo by to sakum prdum na cca 2000-3000. Ale nějak nebyl čas a sešlo z toho. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.