Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkal jsem klubáka...


Hugo Boss

Recommended Posts

Dnes jsme si s Adrajem perfektně pokecali u mě v práci v Kolíně. Hodinku po jeho odjezdu přijel s pantátou na nákup vánočních dárků.Nekecám. Kam se serou hypermarkety:D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Z toho si nic nedělej. Já taky v Č. Budějovicích a okolí nepotkávám klubáky, kromě servismana a koblih69. Že by nás bylo na jihu málo a nebo nemají samolepky P-C.

tebe jsem neviděl , ani nepamatuji ale je tomu půl roku určitě :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem dneska v Ceskych Budejovicich potkal jenom policajty, kdyz me sebrali za odboceni pres dvojtou plnou.... stali 3 auta za mnou :(

edit: opravil jsem si hrubku :)

[upravil dne 14/8/2013 19:08 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jel v Budejkach smerem od strakonic a videl jsem stavbu, tak si rikam, ok, v proti smeru nic nejede, nez se nekde otocim, tak to vystojim cca 15 minut kolonu na semafory.... tak jsem si rekl, nic proti nejede (auta v protismeru staly na cervenou, tak jsem jen uhnul doleva na takou malou cesticku k te stavbe... no a uz byli za mnou....

rozhodne zadna tragedie a policiste taky rikali, ze kdyby po me nevyjeli tak jim to tam udela kazdej, takze jsem dostal 200 Kc... a bez bodu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu 3.8 jsem u \"Skřítka\" viděl projíždět Pepita v CCčku, střecha dole, pohodička..:D a 10.8 u Metra v HB jsem potkal černou 407SW začínající myslim na 4J3... s klubovou nálepkou na zadních vratech, asi neznám, kdopak to byl? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...