radim.1008 Odesláno 21. červen 2019 Odesláno 21. červen 2019 Únor 2013. Sám @skuci mi v neděli říkal, že mu to dlouho nikdo nepřipoměl. Citovat
skuci Odesláno 21. červen 2019 Odesláno 21. červen 2019 No pěkná vzpomínka... Tu fotku jsem mk už nikde neměl... radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 Kdo se to dneska stavil v Kunvaldě? Rikic339, elton a Pepito ohodnotil 3 Citovat
Pepito Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 Martin @elton radim.1008 a elton ohodnotil 2 Citovat
Guest minimaxa Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 Výpadovka z Brna jsme asi před hodinou s Péťou předjížděli @KoudaK Citovat
Péťa Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 No jo Ford, ten Peugeotu natrhne zadnici, kdy chce, ze @Scratch Citovat
Pepito Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 Jenže @KoudaK jezdí na pohodu. Kdyby jste chtěli předjíždět mě, tak se s nějakým Fordem nechytáte Klemoň ohodnotil 1 Citovat
KoudaK Odesláno 22. červen 2019 Odesláno 22. červen 2019 před 7 hodinami, minimaxa napsal: Výpadovka z Brna jsme asi před hodinou s Péťou předjížděli @KoudaK Ahoj. A kterou 309 jsem jel? Citovat
Péťa Odesláno 23. červen 2019 Odesláno 23. červen 2019 (upraveno) Bílou s obrovskou samollepkou na zadním okně. Upraveno 23. červen 2019 uživatelem Péťa Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. červen 2019 Odesláno 23. červen 2019 před 12 hodinami, Pepito napsal: Jenže @KoudaK jezdí na pohodu. Kdyby jste chtěli předjíždět mě, tak se s nějakým Fordem nechytáte Citovat
h4wk3y Odesláno 24. červen 2019 Odesláno 24. červen 2019 Tak v sobotu ode mě dostal na Černým Mostě @brixtr pořádnou trubku (někdy kolem 17té hodiny). Až na to, že v autě neseděl on a řidič se dost divil :D.... Citovat
h4wk3y Odesláno 24. červen 2019 Odesláno 24. červen 2019 (upraveno) @brixtr Aha.... C5tka s nalepkou brixtr Upraveno 24. červen 2019 uživatelem h4wk3y ChouLu ohodnotil 1 Citovat
brixtr Odesláno 24. červen 2019 Odesláno 24. červen 2019 @h4wk3y taky jsem ho potkal jednou při cestě na fotbálek Citovat
h4wk3y Odesláno 24. červen 2019 Odesláno 24. červen 2019 @brixtr jsem netušil, že jsi to už prodal... ale proč jsi tam proboha nechával při prodeji nalepený svůj nick??? Citovat
brixtr Odesláno 24. červen 2019 Odesláno 24. červen 2019 Protoze jsem to prodal za necelých 24 hodin co jsem to hodil na net tqk jsem na to zapomnel Citovat
Print Odesláno 27. červen 2019 Odesláno 27. červen 2019 Dneska ráno kolem 6 na jížní spojce na rovince před barandákem jsem předjíždel vínovou 406 sedan před fl ze čtyřočkem a klubovou nálepkou na zadnim trojuhelníkovém okně. Možná @Ferry? Zařadil jsem se před něj zablikal varovkama ale bez odezvy. Jel jsem RCčkem Citovat
MJSytic Odesláno 27. červen 2019 Odesláno 27. červen 2019 Jakou barvu měla ta nálepka? Já měl na své bývalé na obou stranách reflexní, tak to by byla pecka, pokud ještě jezdí Citovat
radim.1008 Odesláno 27. červen 2019 Odesláno 27. červen 2019 @Ferry je na dovolený ne? Jak dával fotku s kolama na nové kouli na 806ce. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.