Milan+ Odesláno 19. červen 2013 Odesláno 19. červen 2013 Já dnes v Jc Ozzyho1 i s Kubíkem u nás doma,pokec ,klobasky na grilu,tak snad klukům chutnalo. Citovat
ozzy1 Odesláno 19. červen 2013 Odesláno 19. červen 2013 Ty jsi ale rychlík, chutnalo moc, už aby byla hotová terasa a přijedete též.Jěště jednou děkujeme.Jo a vidíš, u Zdenka Ešnera v Okřínku jsem koupil cestou zpět zrovna olej do sekačky,má otevřeno do 21.00. Citovat
Rejty Odesláno 20. červen 2013 Odesláno 20. červen 2013 V Libochovicích u zámku na Litoměřicku viděna 406 na challangerech..kdo by to mohl býti? Citovat
Tomajda_406 Odesláno 20. červen 2013 Odesláno 20. červen 2013 Dnes jsme viděl 206tku Angelussy zaparkovanou v Horních Počernicích Citovat
Voighta Odesláno 21. červen 2013 Odesláno 21. červen 2013 Dneska v Třebovli u masny jsem viděl zaparkovanou 307 SW stříbrnou se samolepkou vepředu na nárazníku. Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 21. červen 2013 Odesláno 21. červen 2013 Dnes jsem potkal Biff-a jak si to fičel T-16kou.Tímto zdravím:papa Citovat
lukaro Odesláno 21. červen 2013 Odesláno 21. červen 2013 čípak je tato 406 s tolika nálepkama Proč si myslíš, že někdo z klubu? Citovat
radim.1008 Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 Potkal jsem dnes v Žamberku bývalku Vendelínka Citovat
vendelinek Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 todlento auto odněkud znám:D tudle fotečku už jsem někde viděl je vidět,že slouží furt prič Citovat
radim.1008 Odesláno 22. červen 2013 Odesláno 22. červen 2013 jen tě uklidním, že tentokrát majitel ostudu nedělal, mimo zimu je stání v ulici Hluboká povoleno Auto vypadalo dobře Citovat
lukaro Odesláno 23. červen 2013 Odesláno 23. červen 2013 Dnes 19:45 jsme na sebe s BV406 mávli :D už v dáli jsem si říkal, je to on, nebo ne? Ale mě jde poznat jednoduše, takové auto tady a v blízkém okolí není, jako v bílé Citovat
Moby89 Odesláno 23. červen 2013 Odesláno 23. červen 2013 já dneska v letňanech potkal SVčka s Kubíkem, jen jsme moc nepokecali bo se to přes ty omezovače, odfuky turbín a kvílení gum prostě nedalo:D:D Citovat
Kata517 Odesláno 23. červen 2013 Odesláno 23. červen 2013 Včerejší Mnichovo Hradiště Jedna klubová 406 .. a jedna leštěnka s vlajkou Citovat
Frozz Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Kata - koho je ta 306?? Dnes jsem potkal u Lovosic modrou 106, vypadalo to na Gombiho, u předního znaku 3 barevné proužky a vzadu nápis peugeot-club, ale nevím, kdo to řídil Citovat
adraj Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 V neděli po 16hodině viděn Marcel505 v Běchovicích u běžců na křižovatce. Jeli jsme z chalupy. Já Lančii a za mnou manželka s 806kou:aut Citovat
Tomajda_406 Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Dnes jsem viděl zaparkovanou 406tku Agressora v Korytný u Citroena Citovat
Rejty Odesláno 24. červen 2013 Odesláno 24. červen 2013 Kata - koho je ta 306?? Dnes jsem potkal u Lovosic modrou 106, vypadalo to na Gombiho, u předního znaku 3 barevné proužky a vzadu nápis peugeot-club, ale nevím, kdo to řídil Gombi jí už nemá....vlastní jí Shakyho bráchanec:D gombi ma octavku f kombíku f tedeí Citovat
Mizlerek007 Odesláno 25. červen 2013 Odesláno 25. červen 2013 já včera v pardubicích kolem 18:00 krásné modré Coupe 406 se zavařeným znakem, blikl na mě, tak jsem také zdravil, ale vubec nevim o koho by mohlo jít Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.