Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přijmeme zpět Komisar ?


OK406

Přijmeme zpět Komisar ?  

  1. 1. Přijmeme zpět Komisar ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

kua, já jsem tady skoro 5 let. Za tu dobu jsem tady spoustu lidí naštval (možná na krátkou dobu, možná na dlouho), spousta lidí kvůli mě zuřila, pár lidí mě nemůže přijít na jméno, ale stejně, když přijedu občas na sraz a dám si nealko/alko pivo, tak jsou ti lidi ochotni se mnou přesto posedět.

Je to o vzájemné TOLERANCI. Ty jsi tohle pravidlo přehlížel, k tvé škodě, bohužel.

Takže, komisaři/dixi/dixii nebo, jak se jmenuješ, protože máš slušný náběh na schizofrenii, rozhodl jsi, jak jsi rozhodl, a jednal jsi jak jsi jednal. Tvoje jednání je/není omluvitelné, to posoudí vedení klubu, stejně jako tvoje eventuelní přijetí zpátky. Brečet tady nad rozlitým mlíkem je už k ničemu. Stalo se. Možná se z toho poučíš, možná si z toho i něco odneseš, možná se rozhodneš pro něco jiného, možná ...

Psát tady ublíženecké příspěvky nemá smysl. Pokud ale hledáš místo, kde by jsi se mohl exhibitovat, celý web je pro tebe volný. Já osobně tě tu nechci, svým jednáním jsi mi hodně ublížil. Zaútočil jsi na něco, co považuju za nedotknutelné. Možná to pochopíš časem, možná hned anebo možná nikdy.

Howgh!

P.S.: To, že jsem tu skoro 5 let vůbec nic neznamená ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

co dodat záleží na Vás vrátit se po novém roce to tu nemusím třeba býti

Děkuji kteří se mne zastali

Kdo říká po novém roce??

Něděkuj, protože my se tě jen tak nevzdáme!! Budeme moc rádi když nehodíš flintu do žita!! Vydrž please..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas francousky auto, tak si vem ku.va i neco z jejich mentality ( a my ostatni taky), tam nic nespecha a neni treba se nervovat,venuj se zatim okoli a vse co na nich (a jejich autech) vyzkousis nam pak napises.:D

Vse chce svuj cas ,tys tady par lidi pekne nasral protoze malem spadlo forum-nebo jeho smysl, ten tvuj tady jeste prijde:myslim, ale muj nazor je,ze si pockas.

RAD TE TADY ZAS UVIDIM.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň, Honzo Komisaři Dixi Dixii, ale to skutečně čekáš, že jako reakce na tyhle tvé příspěvky z dnešního odpoledne se celé vedení Clubu jako jeden muž zvedne a vrhne se ti okolo krku? Obávám se, že nám nezbývá než souhlasit s Tvým posledním příspěvkem. Takhle se dospělej chlap fakt nechová. Pokud bys chtěl vědět něco víc o mém současném názoru na Tebe, přečti si Vixovy příspěvky - mluví mi z duše.

Takže tímto okamžikem za Tebe přestávám kopat taky. Máš-li křivou hubu, nenadávej na zrcadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž, môj názor. Načo nám tu je človek, ktorý úplne rozvracia fórum? Nič proti komisárovi ale keď sem príde nejaký nováčik a má technický problém ktorý sa tu už riešil, každý na neho vyskočí, nech použije hľadanie. Ale, použije hľadanie a mnohokrát nájde len nezmyselné témy a príspevky z ktorých sa nedozvie vôbec nič...Potom nás tu budú mať noví ľudia len za bláznov ktorí mažu čo im príde do cesty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Nuž, môj názor. Načo nám tu je človek, ktorý úplne rozvracia fórum? Nič proti komisárovi ale keď sem príde nejaký nováčik a má technický problém ktorý sa tu už riešil, každý na neho vyskočí, nech použije hľadanie. Ale, použije hľadanie a mnohokrát nájde len nezmyselné témy a príspevky z ktorých sa nedozvie vôbec nič...Potom nás tu budú mať noví ľudia len za bláznov ktorí mažu čo im príde do cesty :(

S tímhle se ztotožňuju, stejně tak s názorem Vixe, potažmo Garfielda - přiznávám, že jsem byl včera opět naměkko a dneska jsem poměrně často nad celým tématem přemýšlel - 30 minut po zapnutí počítače mám jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

To uznávám, že tohle je trošku problém, ale zase v dnešním IT světě snad jde vymyslet vše.. Nejsem zkušený programátor, ale myslím že s editací problém nebude a nějak povolit mazání pouze v sekci inzeráty? A nebo popřípadě zabránit mazaní těm uživatelům co již mají prohřešek? Je to dobré téma na vyřešení. A mezi námi si myslím, že to stejně byla nutnost a dřív nebo později by se k takovému opatření stejně došlo..

tole mi neda.....

co by stejne byla nutnost? neco pet let v klidu funguje(a ze tech uzivatelu za tu dobu byla uz hromada a ne vsichni odchazeli v miru) a pak se jeden clovek rozhodne to cele nabourat...pripada ti to normalni? doted tu panovala(az na male excesy opravdu slusnost)

s editaci JE problem, protoze jako smazat, muzes ze vsech prispevku udelat prazdnou zpravu, coz by tezko koho kdy napadlo, ale jak je vidno, komisar mel na tento druh "zabavy" cas a chut(pro me nepredstavitelne)...a nebyt jeho, nikdo by tu takovehle nesmysle nevymejslel.....

ad(ted uz nejen tve argumenty.....)

udelal to poprve, byl vyjadren nesouhlas, udelal to podruhe, dostal varovani, udelal to potreti, konec. Pokud tu chtel byt, mel si to rozmyslet predem, moznosti mel dost....pokud zde mel nejaky problem, je tu dost lidi pristupnych diskuzi a reseni a problemu.

uskodil nejen smazanim svych prispevku, ale pridelal hromadu prace treba Kurtovi(ktereho prekvapive klub stoji hromadu casu a nic z toho nema...kdyby se to rozhodl rozlozit on, muzeme si tu mozna vsichni zamavat a papa) a cas, ktery tomu venovalo i vedeni se dal vyuzit mnohem smysluplneji....

tolik pismenek sem tu snad jeste nikdy nenapsala...cim to asi bude......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO Aka:

Nepřipadá mě to normální to v žádném případě a nikdy jsem nic takového neřekl. Myslím si, že pokud se tu řeší RSS kanály a podobně není editace zdrojového kódu až takový problém. V editaci stále problém nevidím a dala by se taky upravit pouze na přechodnou dobu po napsání příspěvku.. Třeba 30minut. Nekde sem to viděl na nějakém německém foru a už je to nějakej pátek.. Nic já už jsem své řekl a za tím si stojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý tu hovorí o editácii príspevku pár minút po napísaní...

Lenže, prečo sa má celé fórum nejako prispôsobovať zmene pravidiel kvôli jednému človeku? Pretože jeden človek urobí nejakú hlúposť zavedieme reštrikcie pre všetkých?

Vari poznáte ešte niekoho z tohto fóra kvôli ktorému treba zaviesť možnosť editácie len pár minút po napísaní príspevku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Každý tu hovorí o editácii príspevku pár minút po napísaní...

Lenže, prečo sa má celé fórum nejako prispôsobovať zmene pravidiel kvôli jednému človeku? Pretože jeden človek urobí nejakú hlúposť zavedieme reštrikcie pre všetkých?

Vari poznáte ešte niekoho z tohto fóra kvôli ktorému treba zaviesť možnosť editácie len pár minút po napísaní príspevku?

Proč? Protože se může za nedlouho najít klidně další.. Možnost editace chybí a panuje strach z prázdných příspěvků.. nejlepší řešení je tohle..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, ze okurkova sezona zuri v plnem proudu....

v pripade komisare plne podporuji rozhodnuti vedeni, jako jeden z radnych clenu, kteri se aspon tech voleb zucastnili.

duvody jsou celkem jasne a jiz je zde zminili lide jako garfield, oddie, rebik, a spousta dalsich.

2 Stalmik a nekteri dalsi: kdyz neni napr. editace zdrojoveho kodu takovy problem, udelejte to! nebo najdete nekoho, kdo to zadarmo (sic!) udela. pokud se vam tolik nelibi vedeni klubu a jeho rozhodovani, stante se radnymi cleny, seberte podporu ostatnich, odvolejte ho a kandidujte! neni to zas tak dlouho, co se presne tohle po dlouhe letargii stalo, a od te doby se klub hybe nahoru.

ale to je moc prace, diskutovat a kritizovat do noci je jednodussi a clovek pri tom nemusi nic delat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: hnusoba

Každý tu hovorí o editácii príspevku pár minút po napísaní...

Lenže, prečo sa má celé fórum nejako prispôsobovať zmene pravidiel kvôli jednému človeku? Pretože jeden človek urobí nejakú hlúposť zavedieme reštrikcie pre všetkých?

Vari poznáte ešte niekoho z tohto fóra kvôli ktorému treba zaviesť možnosť editácie len pár minút po napísaní príspevku?

Proč? Protože se může za nedlouho najít klidně další.. Možnost editace chybí a panuje strach z prázdných příspěvků.. nejlepší řešení je tohle..

Za tých pár rokov čo funguje fórum Peugeot klubu sa koľkí takí ako komisár našli?

Po rokoch sa našiel jeden tak hurá do obmedzení, veď možno za 5 rokov príde ďalší komisár...

Prepáč, ale obmedzovať kopec ľuďí len kvôli jednému človeku mi pripadá trochu nešťastné riešenie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: hnusoba

Každý tu hovorí o editácii príspevku pár minút po napísaní...

Lenže, prečo sa má celé fórum nejako prispôsobovať zmene pravidiel kvôli jednému človeku? Pretože jeden človek urobí nejakú hlúposť zavedieme reštrikcie pre všetkých?

Vari poznáte ešte niekoho z tohto fóra kvôli ktorému treba zaviesť možnosť editácie len pár minút po napísaní príspevku?

Proč? Protože se může za nedlouho najít klidně další.. Možnost editace chybí a panuje strach z prázdných příspěvků.. nejlepší řešení je tohle..

Za tých pár rokov čo funguje fórum Peugeot klubu sa koľkí takí ako komisár našli?

Po rokoch sa našiel jeden tak hurá do obmedzení, veď možno za 5 rokov príde ďalší komisár...

Prepáč, ale obmedzovať kopec ľuďí len kvôli jednému človeku mi pripadá trochu nešťastné riešenie...

Nekoukej se na to co bylo a koukej se trochu na to co se může stát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...