Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přijmeme zpět Komisar ?


OK406

Přijmeme zpět Komisar ?  

  1. 1. Přijmeme zpět Komisar ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

A jaké má dát záruky? Jako že dojde za notářem a sepíše nějaké prohlášení? Copak jsme bezchybní? Odpovím, že nejsme. Na druhé straně přece už se udělalo opatření, že nelze smazat všechny příspěvky. Když už se tu naráží na pilíře demokracie, tak by bylo dobré, aby si každý zametl před svým prahem. Co se stane, když budou chtít , aby byl Komisar zpět? Opět se projeví jednohlasnost? Vzpomínám si na články v Rudém Právu, kde stovky delegátů taky jednohlasně vše odhlasovali. Jen píši svůj názor. Vím, že Komisar, pokud mu někdo napsal, tak vždy odpověděl a pomohl. Je na vedení P-C, aby rozhodlo a nedělali z Komisar exemplární případ, kterým stejně není!! A rozhodlo nejen v prospěch svůj ale hlavně v prospěch všech členů P-C. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Něco jsem asi prošvih. Osvěžte mi prosím, proč že tu není?

Komisar několikrát po sobě (3x!!!!) všechny svoje příspěvky smazal, vždy s tím, že už z fóra odchází natrvalo. Tím zcela narušil kontinuitu celých témat - zkus pátrat hloub v historii, třeba takové téma Palubní počítač ve 406ce je opravdu skvostné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja furt neviem o co vam ide.kolko krat to tu chcete este davat?nebudte uz trapny.je zase urazeny?no a co?viete kolko ludi tu je urazenych alebo maju svoje problemy a este preto to tu nemazu.uz to tu naozaj bolo rozoberane strasne vela krat a vase lobovanie nechapem.

mne je to osobne jedno ci tu bude znovu alebo nie, len mi to pripada trapne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

ja furt neviem o co vam ide.kolko krat to tu chcete este davat?nebudte uz trapny.je zase urazeny?no a co?viete kolko ludi tu je urazenych alebo maju svoje problemy a este preto to tu nemazu.uz to tu naozaj bolo rozoberane strasne vela krat a vase lobovanie nechapem.

mne je to osobne jedno ci tu bude znovu alebo nie, len mi to pripada trapne

Dík za názor, ale promiň, Komisar nám pomohl víc než ty! A nikdo nelobuje!! Jen se stavíme za svého kamaráda, který nám pomohl, když jsme potřebovali! A nikdo není bez chyb. A nebo ty ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: jozefsv

ja furt neviem o co vam ide.kolko krat to tu chcete este davat?nebudte uz trapny.je zase urazeny?no a co?viete kolko ludi tu je urazenych alebo maju svoje problemy a este preto to tu nemazu.uz to tu naozaj bolo rozoberane strasne vela krat a vase lobovanie nechapem.

mne je to osobne jedno ci tu bude znovu alebo nie, len mi to pripada trapne

Dík za názor, ale promiň, Komisar nám pomohl víc než ty! A nikdo nelobuje!! Jen se stavíme za svého kamaráda, který nám pomohl, když jsme potřebovali! A nikdo není bez chyb. A nebo ty ano?

myslim ze tohle uz by celkem stacilo, posuzovat kdo je tu "DULEZITEJSI" nebo tak neco v tomhle pripade nema zadny smysl!! Jde o to jak se Komisar choval a co nam zpusobil.. Chapu ze je to tvuj kamarad ale melo by se merim kazdymu stejnym metrem a ne ze tys mi poradil tebe vezmu zpet, ty zas tak moc ne takze jdi do haje!!:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Něco jsem asi prošvih. Osvěžte mi prosím, proč že tu není?

Komisar několikrát po sobě (3x!!!!) všechny svoje příspěvky smazal, vždy s tím, že už z fóra odchází natrvalo. Tím zcela narušil kontinuitu celých témat - zkus pátrat hloub v historii, třeba takové téma Palubní počítač ve 406ce je opravdu skvostné.

Dobře. Tak není problém mu napsat. A pokud je to v možnosti tazatele, tak může přijet a pp se mu udělá viz např. Neon. Sám si byl u toho, když jsme mu dělali jeho 406. A je spokojení Neon, že mu pp funguje.

Copak budeme stále jen koukat do minulosti, co kdo udělal?? To snad ne!! A to že to třikrát vymazal, tak to už se to mnohokrát probíralo. Copak ty nejsi už pro Komisaře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: jozefsv

ja furt neviem o co vam ide.kolko krat to tu chcete este davat?nebudte uz trapny.je zase urazeny?no a co?viete kolko ludi tu je urazenych alebo maju svoje problemy a este preto to tu nemazu.uz to tu naozaj bolo rozoberane strasne vela krat a vase lobovanie nechapem.

mne je to osobne jedno ci tu bude znovu alebo nie, len mi to pripada trapne

Dík za názor, ale promiň, Komisar nám pomohl víc než ty! A nikdo nelobuje!! Jen se stavíme za svého kamaráda, který nám pomohl, když jsme potřebovali! A nikdo není bez chyb. A nebo ty ano?

myslim ze tohle uz by celkem stacilo, posuzovat kdo je tu "DULEZITEJSI" nebo tak neco v tomhle pripade nema zadny smysl!! Jde o to jak se Komisar choval a co nam zpusobil.. Chapu ze je to tvuj kamarad ale melo by se merim kazdymu stejnym metrem a ne ze tys mi poradil tebe vezmu zpet, ty zas tak moc ne takze jdi do haje!!:bojim

Promiň, ale tady vůbec nejde o to, jestli je někdo můj kamarád a nebo ne. A nebo jestli někdo pomůže víc a nebo míň. Tady jde o to, že když se kdokoliv znás obrátí na fóru o radu či pomoc, tak aby mu někdo poradil. Takže jde o P-C = fórum. Tak se prosím ,,netahej" nějaké vztahy. Je si vědom chyby ale kdo ji neudělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se vyjadřovat k tomu, zda ANO/NE.

Jen mi nedá nepodivit se nad odhodláním několika zdejších diskuterů hrabat se v minulosti a obnažovat staré rány. Před chvílí jsem byl vedle - v Připravovaných srazech - a zjistil jsem, že se téma "Kostelec a COM vs. EU" již vyčerpalo - což se mi jednoznačně zamlouvá, nezdála se mi vyhrocenost postojů místních - a teď najednou tohle.

Když mi před 3 týdny psal "komisar" e-mail, odpovídal jsem mu v 5 bodech a ten poslední zněl:

" 5. cela tato zalezitost me stala tolik usili a casu, ze se ji absolutne odmitam dale zaobirat a veskery cas, ktery timto ziskam, venuji vecem a cinnostem, ktere budou minimalne o 100% smysluplnejsi - napr. se budu venovat rodine. Takze toto je moje posledni vyjadreni k tomuto pripadu.

Dekuji za pochopeni"

A na tom trvám. Stejně jako na svém postoji k celému případu (svůj názor jsem mu napsal taky).

Za sebe tedy prosím: nevyvolávejme rozepře, nenapadejme se navzájem. To tu nikdy nebylo zvykem a já bych byl ten poslední, kdo by si něco takového přál.

P.S. hlasování je zbytečné - výsledek je předem jasný už z rozložení sil: Lidumilové - Mlčící většina - Katové. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Nebudu se vyjadřovat k tomu, zda ANO/NE.

Jen mi nedá nepodivit se nad odhodláním několika zdejších diskuterů hrabat se v minulosti a obnažovat staré rány. Před chvílí jsem byl vedle - v Připravovaných srazech - a zjistil jsem, že se téma "Kostelec a COM vs. EU" již vyčerpalo - což se mi jednoznačně zamlouvá, nezdála se mi vyhrocenost postojů místních - a teď najednou tohle.

Když mi před 3 týdny psal "komisar" e-mail, odpovídal jsem mu v 5 bodech a ten poslední zněl:

" 5. cela tato zalezitost me stala tolik usili a casu, ze se ji absolutne odmitam dale zaobirat a veskery cas, ktery timto ziskam, venuji vecem a cinnostem, ktere budou minimalne o 100% smysluplnejsi - napr. se budu venovat rodine. Takze toto je moje posledni vyjadreni k tomuto pripadu.

Dekuji za pochopeni"

A na tom trvám. Stejně jako na svém postoji k celému případu (svůj názor jsem mu napsal taky).

Za sebe tedy prosím: nevyvolávejme rozepře, nenapadejme se navzájem. To tu nikdy nebylo zvykem a já bych byl ten poslední, kdo by si něco takového přál.

P.S. hlasování je zbytečné - výsledek je předem jasný už z rozložení sil: Lidumilové - Mlčící většina - Katové. ;)

Ale vždyť tady žádné rozepře a nebo něco jiného nevzniká a ani to není účelem. Jen jsem napsal příspěvek a na tom snad nic špatného není. A ani nikoho nenapadám a podobně, co je napsané. Jen mě udivuje, jak může být výsledek hlasování předem jasní, když to není ani den, co byl dán. A nebo se nesmí dělat hlasování? Je tam napsáno buď ano a nebo ne. Ale nikde jsem nečetl Lidumilové - Mlčící většina - Katové. Tak nevím, proč to Kurte píšeš, když to není pravda. Domnívám se, že svým příspěvkem jsem žádný bod stanov neporušil. Pokud ano, tak si toho nejsem vědom. A důvod, proč chci, aby byl Komisar opět zpět jsem napsal a napsali jen i jiný členové. Ale asi jejich názor není podstatný a důležitý. A nikdo nikoho nenapadá a to ani náznakem. Copak nemůžeme odpustit, když si je vědom viny a chce ji napravit? Tak prosím nejen za sebe, dej me šanci!

[upravil dne 29/8/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby již dávno bylo zamezeno editování či mazání příspěvků, tak se to tady nemuselo stále řešit.. Dnes již zpětně příspěvky mazat nejde, tak bych blokaci z tohoto důvodu klidně zrušil a dal další šanci všem, kteří mají zájem nějak přispět tomuto fóru..

post-0-14109596289108_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že Komisař je plnoletej a každý zodpovídá za své jednání...

Už sám Komisař by měl mít tu čest a napsat, že za to co udělal může sám a musí nést následky… a proto by tohle všechno okolo měl zarazit, že to nemá cenu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: jozefsv

ja furt neviem o co vam ide.kolko krat to tu chcete este davat?nebudte uz trapny.je zase urazeny?no a co?viete kolko ludi tu je urazenych alebo maju svoje problemy a este preto to tu nemazu.uz to tu naozaj bolo rozoberane strasne vela krat a vase lobovanie nechapem.

mne je to osobne jedno ci tu bude znovu alebo nie, len mi to pripada trapne

Dík za názor, ale promiň, Komisar nám pomohl víc než ty! A nikdo nelobuje!! Jen se stavíme za svého kamaráda, který nám pomohl, když jsme potřebovali! A nikdo není bez chyb. A nebo ty ano?

no ty si mi tiez nepomohol tak o com to tu pises?

mas klapky na ociach chlape:bojim

viac nekomentujem, ako povedal kurt, cas dokazem lepsie vyuzit ako na toto:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehlasuji, ať jsem pro nebo proti tak to nemá smysl. Komisar smazal jednou své příspěvky, to by se dalo nazvat pochybením nebo zkratem v jednání, a poté byl varován. Pak i přes toto varování smazal své příspěvky 2x znovu, to už není pochybení, to je přímý úmysl poškodit forum, a to se nijak omluvit nedá. Někteří tu píší že jim pomohl, to je pravda, ale např. ti kteří si plánovali že si dodělají palubní PC podle jeho návodu hledají jeho příspěvky marně. Nemá smysl o tom dál diskutovat, jednou už bylo rozhodnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: jozefsv

ja furt neviem o co vam ide.kolko krat to tu chcete este davat?nebudte uz trapny.je zase urazeny?no a co?viete kolko ludi tu je urazenych alebo maju svoje problemy a este preto to tu nemazu.uz to tu naozaj bolo rozoberane strasne vela krat a vase lobovanie nechapem.

mne je to osobne jedno ci tu bude znovu alebo nie, len mi to pripada trapne

Dík za názor, ale promiň, Komisar nám pomohl víc než ty! A nikdo nelobuje!! Jen se stavíme za svého kamaráda, který nám pomohl, když jsme potřebovali! A nikdo není bez chyb. A nebo ty ano?

no ty si mi tiez nepomohol tak o com to tu pises?

mas klapky na ociach chlape:bojim

viac nekomentujem, ako povedal kurt, cas dokazem lepsie vyuzit ako na toto:xvul

A čím si chtěl prosím tě pomoc? Psal si mi? A pokud si psal na fóru nějaká dotaz, tak nebude odpovídat, když nevím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych toto tema uzavřel , pokud vedeni jednohlasně rozhodlo tak není co řešit . Kurt i Jirkap ma pravdu , netušil jsem co vše okolo toho bylo, ikdyž pravdou je že po čtvrté by to už Komisar určitě neudělal ikdyby chtěl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...