Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio šumí ,šumí, kua furt šumí!!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: P607Olda

Taky dneska přemýšlím, že asi jde o rušení.

Xenony? Aktivní anténa? Nebo nějaký měnič?

Xenony nemá, antenní zesilovač koupil až potom co to začal řešit, měnič taky nemá. Ted koupl nějakou super antenu a chytá i slabý stanice. Napadá mě jedině švihlá kostra na reprokabel, ale to je taky takový nejistý, dál mě napadá špatný napájení.

Takovej poznatek, dnes mi přestal hrát zadní reproduktor, po klepnutí do něj se probudil, tak jsem to rozdělal a zjistil u obou zadních repro že předchozí majitel nebo ten HI-FIsta co mu to tam zapojoval byl pěkný prase, tohle na mě vykouklo po vyndání repro:

[upravil dne 2/9/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109596341273_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: P607Olda

Taky dneska přemýšlím, že asi jde o rušení.

Xenony? Aktivní anténa? Nebo nějaký měnič?

Xenony nemá, antenní zesilovač koupil až potom co to začal řešit, měnič taky nemá. Ted koupl nějakou super antenu a chytá i slabý stanice. Napadá mě jedině švihlá kostra na reprokabel, ale to je taky takový nejistý, dál mě napadá špatný napájení.

Takovej poznatek, dnes mi přestal hrát zadní reproduktor, po klepnutí do něj se probudil, tak jsem to rozdělal a zjistil u obou zadních repro že předchozí majitel nebo ten HI-FIsta co mu to tam zapojoval byl pěkný prase, tohle na mě vykouklo po vyndání repro:

[upravil dne 2/9/07 Radek Hurvajz]

hezky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Dave_k

Jen taková věcná. Šumí vám to i při vypnutém klíčku v zapalování? :myslim

nešumi pac mi bez klisku nehraje radio:D

No mně hraje i bez klíčku. Já jen že vlastně ventilátor pro vzduch v kabině se nikdy nezastaví. Tak jen jestli tam v motorku není nějaký jiskření který prostě leze do signálu. Jen taková úvaha. ;):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

napis to ty at mi veri ze nekecam:D

To víš že jo a budu za vola:aut:D:P

jen nezapomeň to počáteční, že jsme tvoje rádio dali do mýho auta, abysme za chvíli zjistili, že nehraje ani jedno a jen jsme na sebe civěli a jak si dumal, na kolik tě vyjde koupě ne jednoho, ale dvou rádií a jestli dostaneš množstevní slevu.:myslim. :D:D

Nakonec jsme zjistili, že nemám kostru ani v konektoru, ani na anténě. To auto bylo plné jen plusu.:aut No rozchodili jsme to. V konektoru byl mínusový kabel v pinu zmáčklý i s izolací a jak jsme ho asi tahali, tak se zaizoloval a anténní svod měl přechoďák v jednom konektoru, co mají 605ky pod tapecem u spolujezdce, kde je připojený i kabel od radiotelefonu.:D:D:D

Řeknu jen konec po všech zkouškách, ty popiš ev. ty. Auta stála vedle sebe a oba jsme naladili Evropu2 (88.2FM). Zatímco Pe.Trovo vyluzovalo jen zesílené šumy, tak moje hralo NORMÁLNĚ.

[upravil dne 2.9.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no finale :

- moje radio u KDO hraje super , KDOvo radio u me hraje na pikaču -šumíííííííí

repro kabely OK

pripojily jsme extra antenu obyc ktera nebyla namontovana na aute , jen tak lezela na sedacce a bylo to stejjne jako kdyz jsme zapojily antenu co mam na aute , sumelo to .

tak ja uz nevim

Dave_k : ja to nemyslel zle , a dik za snahu pomoci .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

pripojily jsme extra antenu obyc ktera nebyla namontovana na aute , jen tak lezela na sedacce a bylo to stejjne jako kdyz jsme zapojily antenu co mam na aute , sumelo to .

Mno IMHO mi přišel lepší poslech při té ve strouze hozené anténě, než z vestavěné. Zkus (vím, že to dělalo i předtím) odpojit ten zesilovač za rádiem z obvodu svodu, jaxme se bavili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

pripojily jsme extra antenu obyc ktera nebyla namontovana na aute , jen tak lezela na sedacce a bylo to stejjne jako kdyz jsme zapojily antenu co mam na aute , sumelo to .

Mno IMHO mi přišel lepší poslech při té ve strouze hozené anténě, než z vestavěné. Zkus (vím, že to dělalo i předtím) odpojit ten zesilovač za rádiem z obvodu svodu, jaxme se bavili..

no me ted spis napadlo zkusit odpojit alarm:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

pripojily jsme extra antenu obyc ktera nebyla namontovana na aute , jen tak lezela na sedacce a bylo to stejjne jako kdyz jsme zapojily antenu co mam na aute , sumelo to .

Mno IMHO mi přišel lepší poslech při té ve strouze hozené anténě, než z vestavěné. Zkus (vím, že to dělalo i předtím) odpojit ten zesilovač za rádiem z obvodu svodu, jaxme se bavili..

no me ted spis napadlo zkusit odpojit alarm:mrk

Kdypak bude odpojenej?? :aut:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Kdypak bude odpojenej?? :aut:D:D

Hurvajz, nemyslis ze by sa tam mohol skusit pridat nejaky extra odrusovac ? Tento pripad je fakt na palicu. Ja by som to auto doma uz asi od jedu rozkopal. A hresil by som o 106. :grr:grr

Já bych ho raději opravil.

Ještě pořád jste nedošli, krok po kroku, na příčinu kdy to šumí/nešumí.

:D:D To bude docela škoda, až se to vyřeší, taková krásná záhada:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: ajven

Kdypak bude odpojenej?? :aut:D:D

Hurvajz, nemyslis ze by sa tam mohol skusit pridat nejaky extra odrusovac ? Tento pripad je fakt na palicu. Ja by som to auto doma uz asi od jedu rozkopal. A hresil by som o 106. :grr:grr

Já bych ho raději opravil.

Ještě pořád jste nedošli, krok po kroku, na příčinu kdy to šumí/nešumí.

:D:D To bude docela škoda, až se to vyřeší, taková krásná záhada:D:D

Ten alarm je ted velkej favorit, je totiž z Penny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ten alarm je ted velkej favorit, je totiž z Penny

No nekup to, když je v akci :D

A má to se šuměním spojitost, začalo to nějak v době po instalaci alarmu?? Nebo už prostě střílíš od boku? :bojim:aut.

Na tu pohozenou anténu to nehrálo špatně, líp, než se zesilovačema, zkus opravdu začít od začátku a všechno co tam na svodu původně nebylo opět odstraň, úplně, ne jen odpojit a začni znova.

Ad odrušovač: taky nás napadl nějaký filtr, ale to už by ten svod byl nacucanej jedním přes druhé.

Edit: pouč se ode mě. Taky jsem si myslel, když jsem šílel ze řízením, že tohle, nebo tohle to nemůže být a ...... výsledek znáš. Začni od začátku a z gruntu. Mně kolega říkal: "uvidíš, že to nakonec bude úplná pí****na".

[upravil dne 3.9.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ten alarm je ted velkej favorit, je totiž z Penny

No nekup to, když je v akci :D

A má to se šuměním spojitost, začalo to nějak v době po instalaci alarmu?? Nebo už prostě střílíš od boku? :bojim:aut.

Na tu pohozenou anténu to nehrálo špatně, líp, než se zesilovačema, zkus opravdu začít od začátku a všechno co tam na svodu původně nebylo opět odstraň, úplně, ne jen odpojit a začni znova.

Ad odrušovač: taky nás napadl nějaký filtr, ale to už by ten svod byl nacucanej jedním přes druhé.

Edit: pouč se ode mě. Taky jsem si myslel, když jsem šílel ze řízením, že tohle, nebo tohle to nemůže být a ...... výsledek znáš. Začni od začátku a z gruntu. Mně kolega říkal: "uvidíš, že to nakonec bude úplná pí****na".

[upravil dne 3.9.07 Kdo]

No alarm namontoval dřív než rádio, šumí to od začátku co to tam je, tak by to mohlo být tím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...