Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot-Totální sračka


Saffrin

Recommended Posts

Mě ta moje ustřelovala do dolního levyho rohu, a s oblibou to udělala ve chvíli když jsem táhl nějaký soubor a pustil jsem levý myšidlo, najednou soubor nebyl, našel se ve start nabídce. Vyřešilo se to tak že jsem zahodil podložku která byla dost vyleštěná a myš mám přímo na stole, od ty doby je klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

A co teprve, když máte externí myšku, notebook a zapomenete si vypnout Touchpad :D To je teprve zábava, než mi poprvé došlo, proč se mi myš někam odportovala :D Od té doby mám touchpad trvale vyplej, protože používám jen externí "krysy".

A teď si představ, že ten touchpad zapomeneš zapnout - taly už jsem takovou reklamaci řešil. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: King_Of_The_Cheese

A co teprve, když máte externí myšku, notebook a zapomenete si vypnout Touchpad :D To je teprve zábava, než mi poprvé došlo, proč se mi myš někam odportovala :D Od té doby mám touchpad trvale vyplej, protože používám jen externí "krysy".

A teď si představ, že ten touchpad zapomeneš zapnout - taly už jsem takovou reklamaci řešil. :)

hh, touchpad nechavam vzdycky pusteny, spis malokdy vytahuju mys :myslim:mrk:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Čauves..To jsem tu rozjel ale debatu co?:D ... Omlouvám se těm kterých se moje reakce dotkla..Slovo "******" byl asi ukřivděnej výraz ale o to víc bylo reakcí a o to my šlo.Dozvěděl jsem se tak že to není až tak úplně pravda. Teď jsem četl že vyhrál v testech 407 SW nad tuším že Audi A4 combi.Taky to asi bylo i tim že působil výraznějším a komfortnějším dojmem (hlavně uvnitř)...No tak mě pár lidí poslalo "jinam" ale aspoň ukázali že jsou se svým lvem spokojeni;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saffrin, ak Ti šlo o tú rozvinutú debatu, tak sa Ti to podarilo... :super myslím, že ak má niekto svoje autí rád, prepáči mu sem-tam neočakávanú závadu. samozrejme to nesmie presiahnuť istú únosnú mieru!

peugeot donedávna robil (pre niektorých aj stále robí) vozy s vydarenými líniami, čím si ma tiež získal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Co tím dotyčný chtěl říci, když se sem zaregistroval jen proto, aby na francouzská auta házel špínu, opravdu netuším. Třeba se jen nudí, kdo ví. Pro rozdmýchávání vášní a flame diskuzí je ale vhodnější spousta jiných míst, vřele doporučuji např. kýbl s*aček na autorevue, tam dokonce najde i vééélkou kupu spřízněných "odborníků". Tady na Peugeot-clubu se povětšinou diskutuje věcně a celkem v klidu, což je pro tyto typy otrava...

Co se týče spolehlivosti a nespolehlivosti nějakých značek, s tím vůbec nehodlám polemizovat. O tom vím z praxe dost na to, abych podobné ubohé kecy ignoroval, ať již se týkají jakékoliv značky. Ten totiž, kdo se v autech skutečně vyzná, a ví o čem provoz a servis aut je, je pokud nemá v hlavě prázdno na podobné soudy povětšinou velmi, velmi opatrný, a když už, rozlišuje po jednotlivých modelech napříč značkami. Jen takovéto názory opravdu znalých lidí beru vážně, a snažím se jejich zkušeností využít k rozšíření těch svých. Ale - jestli je takový jeden z tisíce? A rozhodně se žádný z nich nerekrutuje z řad kecálků z netu, co někde něco "četli", a hned se s tím ohánějí v diskuzích jak když sežrali Šalamounovo ho*no...

Takže na závěr autorovi tohoto tématu - ano, peugeoty, citroeny, renaulty, fiaty a jánevímcoještě jsou ty nejhorší s*ačky, a nejlépe uděláš, když si o tom půjdeš notovat se stejně "znalými" puberťáky třeba na to autorevue, tam ti budeou nadšeně přitakávat. Tady s tím štěstí neuděláš, tady je příliš mnoho skutečně znalých lidí na to, aby ti něco takového žrali.

Souhlasím s názorem Oddiho. :super

Jsem starší a můj názor je: "každé auto má své mouchy a problémy, jen závisí jak si snimi poradíme sami (a co a jak nám vyhovuje). :myslim

Mám 406 a jsem spokojenej. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: f3Rd@

peugeot proste dela dobre a cim dal lepsi auta a hotovo!

:super

Tomu bych si dovolil konkurovat. Podle mě dělají všechny automobilky auta čím dál hůř (kvalitativně) kromě vysokých tříd typu BMW 7 a MeBe S.

Všichni šetřej-hlavně tam,kde to zákazník moc nepozná:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...