Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Nájezdy" - kde sehnat?


MJSytic

Recommended Posts

oddie: Tak ty jsou pořádné a v pohodě . A už na nich bylo dost aut. Jsou dostatečně těžké a dlouhé. Na víc se na ně pozvolna najíždí na rozdíl od nějakých z supermarketu. Stabilní jsou taky. Já jsem spokojený a i jiný, kdo na nich byl. Jinak se dají různě upravit.;););):mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Koblihu, sežeň dvě fošinky (metrový budou stačit), na ně dej na každou dopředu dva \"háčky\" z pásoviny a můžeš vesele najíždět. Teda pokud to celý máš kde uskladnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo zna okoli Pardubic, tak jezdim na takove trhy na Valy, a tam jezdi nejaky borec s autodilama a vzdycky tam tyhle najezdy ma (velmi podobne jako ma Koblih)... Myslim za 1200,- 2ks.. Tak jsem to poridil a nic extra...

Jelikoz mame vjezd z zulovych kostek, tak to po nich slusne jezdi..... A jeste v tomrovnem dojezdu to nema zelezo, takze kolo jakoby dovnitr zapadne... Jednou z toho znamej sjizdel, ja stal pred autem, a jak pridal, aby z toho vyjel, tak to vylitlo a tak me to vzalo pres holen, ze jsem myslel, ze ji mam na Xkrat prerazenou... No nakonec dobry, jen jsem se par dni sotva belhal... s najezdem jsem parkrat hodil o zem a moc to pomohlo...

Tedka pod najezd davam takovou gumu a zaroven jsem navaril nahoru jeste jednu vyztuhu, aby tam kolo nezapadalo a je to fajn...

[upravil dne 18/12/11 10:27 od h4wk3y]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...