Radek Hurvajz Odesláno 12. listopad 2024 Odesláno 12. listopad 2024 (upraveno) Je nelepivej, použivam ho už asi 8 let co je na trhu Dokonce to u něj píšou, proto jsem ho tenkrát koupil Nová receptura - nevytváří lepkavou vrstvu! https://www.autokelly.cz/Product/ACST024/4143597 Upraveno 12. listopad 2024 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Milan+ Odesláno 12. listopad 2024 Autor Odesláno 12. listopad 2024 před 4 hodinami, Charlie 1 napsal: to nasere...cp jsi tam měl za plašičku? To samý jak Ty. Péťa ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 12. listopad 2024 Odesláno 12. listopad 2024 (upraveno) před 11 minutami, Milan+ napsal: Nesmrdí to nějak moc? Jen při aplikaci, ale není to nijak hrozný, pak to tak dva tři dny cítíš trochu a pak to vymizí. Při aplikaci na kabely a na deku kapoty přikrýt čelní sklo. Upraveno 12. listopad 2024 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Charlie 1 Odesláno 14. listopad 2024 Odesláno 14. listopad 2024 V 12. 11. 2024 at 22:45, Milan+ napsal: To samý jak Ty. asi vybitá baterie Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. listopad 2024 Odesláno 14. listopad 2024 Blbost, nefunguje to, ultrazvuk zarazi sebemenši překažka, musel by jsi tech krabicek mit v motorovym prostoru nejmiň 5 aby jsi pokryl exponovana mista. Citovat
Charlie 1 Odesláno 14. listopad 2024 Odesláno 14. listopad 2024 no nevim na půdě nemám 2 mesice kunu…. v aute mas mezi deklem motiru a kapotou volný prostor proc by jich tam muselo být 5…. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 14. listopad 2024 Odesláno 14. listopad 2024 (upraveno) Protože za roh to prostě nejde, vleze tam jiným koutem kterej je nekrytej, měl jsem to ve 406 a vesele si tam chodila. Upraveno 14. listopad 2024 uživatelem Radek Hurvajz Milan+ a RichVa ohodnotil 2 Citovat
Milan+ Odesláno 14. listopad 2024 Autor Odesláno 14. listopad 2024 před 3 hodinami, Charlie 1 napsal: asi vybitá baterie Já to mám na baterii v autě Péťa ohodnotil 1 Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. listopad 2024 Odesláno 16. listopad 2024 no tak kdyz nebude fungovat a neco tam kuna rozkouše mam pojistku all risk na doporučení Hurvajze a tam je limit 30000Kc bez spoluúčasti….. kdyz říkáte te nefunguje…. Citovat
ozzy56 Odesláno 16. listopad 2024 Odesláno 16. listopad 2024 jasně, pojistka je super, zvlášť u nového auta, ale když se kuna zamiluje do nějakého drátu , tak nenastartuješ , lituju suseda, co chvílu tam má servis, protože auto nejede..., říká, že už mu je jedno, že má ožraný tapec kapoty a celý motorový prostor, ale ať nemusí jít k autu s nervama, jestli to pojede..., někdy to totiž opraví za 20 minut a někdy auto odvezou na vleku..., a to mají dost nervního knírače, který k nim nepustí nikoho , já jsem už taky objevil tlapky pod kapotou, tak dávám auto do garáže ( moc mi to nevyhovuje), ale tady na sídlišti je zatím klid, i když třeba veverek je tu mraky Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Charlie 1 Odesláno 16. listopad 2024 Odesláno 16. listopad 2024 garaž mám taky auto tam můžu dávat....ale auto v zimě od soli do garaže kde je 15-18C.... Citovat
ozzy56 Odesláno 16. listopad 2024 Odesláno 16. listopad 2024 nene, máš pravdu, do teplé garáže v zimě nee (psal jsem o chatě a tam mi auto v garáži vadí, bo když chcu něco dělat, musím ho vyhodit ven) Citovat
Milan+ Odesláno 27. duben 2025 Autor Odesláno 27. duben 2025 Tak pro změnu auto stálo venku a sousedovic kočka,hned je co dělat. Citovat
Pepito Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 No to by mě taky naštvalo. Sousedi mají pět koček. Co to je na té třetí fotce? Hovínko od té kočky? Citovat
Milan+ Odesláno 27. duben 2025 Autor Odesláno 27. duben 2025 Jo jo přesně,vydrápala se až na střechu. Citovat
Hafity Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 před 3 hodinami, Milan+ napsal: sousedovic kočka Ještě je naživu ozzy56, Péťa, Milan+ a 2 další ohodnotil 5 Citovat
Pepito Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 @Hafity, to je otázka nebo konstatování? Milan+, Radek Hurvajz a ozzy56 ohodnotil 3 Citovat
Milan+ Odesláno 27. duben 2025 Autor Odesláno 27. duben 2025 (upraveno) před 2 hodinami, Hafity napsal: Ještě je naživu Je, protože se nedá chytit,ale dopadlo to slušně. Povedlo se to rozleštit a ruce bolí ještě teď. Upraveno 27. duben 2025 uživatelem Milan+ radim.1008, chuck11, Pepito a 1 další ohodnotil 4 Citovat
radim.1008 Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 Vem masku auta sprejem s citrusovou vůní. Kočky ji nemají rády. Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.