Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Temný rytíř NX4


Milan+

Recommended Posts

před 3 hodinami, chuck11 napsal:

Nooo dobrá práce,jak dlouho si tam musel nechat auto.

PS.na kolik taková sranda vyjde(když tak SZ)

Auto tam bylo od pátka večera,takže to jako nic a díky počasí jsem to vyzvedával ve středu odpo. 

Jináč cena 10000,oproti Mratínu o 6000 méně. A hlavně to mám za kopcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Charlie 1 napsal:

Tak pekne udělané👍 Ale z výroby je to stejná mizerie jako u Peugeota…. Značky by se měli stydet ,když i taková Dacie to ošetřené má😉

Exponovaná místa jsou ošetřena naprosto v pohodě,zbytek pod plasty je taky o.k,tam to pramálo zrezne,tohle jsem nechal udělat i pro dobrý pocit,že proto jeden něco udělal. Říkal mi,že proti jiným značkám dost dobré.

Snad to nebude vadit,pro případné zájemce.

https://podvozek-dutiny.cz/

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěkně to udělal. Protože jsi to určitě studoval tak je Ti asi jasný z čehož je tam takový rozdíl v té ceně V Mratíně to dělají v boxu což je dneska bohužel o spoustě energie vyhřejvanej stříkací box. Soused ze dvorečku vozí auta do lakovny do Uhříněvsi na začátku prázdnin počítali jeden díl 3000 Kč od půlky prázdnin 3800 Kč a od začátku září jeden díl do velikosti dveří 4500 Kč kapota 5500 Kč a střecha 6000 Kč zrovna dneska jsme tam byli vyzvednout auto a pan šéf říkal do půlky října pak že přestanou stříkat a začnou zase až na jaře pokud budou fungovat. Že i tak je bude stát provoz topení balík že uvažuje že budou dělat od Po do St na tři šichty a zbytek týdne že bude mít zavřeno a bude to jen temperovat aby to nezamrzlo. Protože právě dík té lakovně a lakovacím boxům se nevejde do toho limitu na zastropovanou energii. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem se ptal,tak to dělají v Mratíně pouze na dílně, možná nějaká auta mají natočený v boxu,tady bude mít na jaře také nějakou další halu,aby to nemusel přetahovat . Když je počasí tak je to v poho i na sluníčku. A tady to dělá při práci, ještě to nemá jako hlavní činnost ten servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Mě ještě jak jsi dal foto překvapil pas pro  prostřední sedačku ve stropě myslel jsem ze to skončilo se scenicem v roce 2002 a oni to montují i teď🙈 nevim proč to nedaji do opěradla ?

ted jsem si všimnul ze v 3008 je to jak v Hyundai zadek a prostřední sloupky černý  a přední šedý a Stropnice sedá to je dobrý kockopes🙈

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...