Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připrava na nahradní kolo z Příslušenství + sada nařadí s nahradním kolem ...máte to nekdo ?


otojanicek

Recommended Posts

Ahoj,

objednal jste si někdo Připrava na nahradní kolo z Příslušenství ? Co to obsahuje za tech 500 kč ?
Co obsahuje dale  sada : Nahradni dojezdové kolo + Nářadí (ref. 9842759580)  za lidových 6000 kč :) 
Píšou : k této položce je nutno z výroby objednat výbavu Příprava na náhradní kolo z Příslušenství.
Na základě legislativních požadavků může být Příslušenství  na vozidlo namontováno až po registraci vozidla..  co to znamenalo u vás ???
V ceně není zahrnuta cena montáže...kolik za to chtěli, pokus jste si to nekdo nechal objednat ?

Proč nelze objednat s 2.0 Bluehdi ? Co tam vadí.... nadrž na aditivum do Nafty do FAPu ?

Díky  

Upraveno uživatelem otojanicek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Nevím, zda se k tomuto tématu již na něco nepřišlo, ale nenašel jsem tady na fóru nic takového, takže se chci zeptat, zda někdo nemá zkušenost, co za rezervu se do toho držáku vlastně vejde.

Objednánu mám 5008 1.5 bluehdi i s tou přípravou za 500 Kč, což by měl být ten držák pod autem, aby mi rezervní kolo na cestách vůbec k něčemu vůbec bylo, vypadá to i na doobjednání té sady nářadí za cca 2 tis. Kč, ale jako související produkt všude nacházím jen dojezdové kolo.
Proto bych rád požádal, jestli máte kdokoli zkušenost - vejde se tam skutečně jen dojezdová (tenká) rezerva, nebo se dá uvažovat i o plnohodnotném kole 18", třeba plechovém?

 

Díky za jakýkoli postřeh.

sada-nářadí.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem auto před 2 roky a dokupoval jsem jen dojezdové kolo za 4.000,- Kč, víc na faktuře není. Kolo je uloženo s nářadím v té schránce na fotce ve tvém příspěvku

Do té schránky se fakt vejde jen dojezdové kolo... Zkus si představit to velké plnohodnotné kolo jakou má velikost a jak ho cpeš pod auto 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tam je příprava,  tak za 6000 Kč se koupí kolo s nářadím. Je to jako balíček (jednotlivě je kolo + nářadí dražší). 

Ale as tou třetí řadou sedadel si nejsme jist.  Já tohle řešil u 3008. Kde byl hifi Focal a ceník neumožnil zakoupit rezervní kolo. Ale pod podlahou místo bylo, tak se to normálně koupilo, přišlo to druhý den. 

Doporučuji, až prodejce bude mít auto u sebe, zajít tam, kouknout na auto, do kufru, zda tam půjde dát rezerva s nářadím a objednat. Než auto připraví na předání, sada přijde a buď si ji tam dáš sám nebo oni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...

U Peugeot 3008 je rezerva uvnitř zavazadlového prostoru pod podlahou. U Peugeot 5008 je na navijáku zvenku vozidla. Bohužel u naftových motorů je v prostoru rezervy nádrž AD Blue, takže montáž není možná. Lze pouze u benzínových motorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...