Jump to content

Ford vs Peugeot


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Reklama, která se nepovedla. Je logické, že se čelní sklo vzhledem klimatickým podmínkám a situaci zamlží. Pokud by nebyla vypnutá klimatizace (AUTO), kterou verze GT jistě má v základu, tak by se čelní sklo nezamlžilo, jelikož by se automaticky zapnula. Z praxe vím, že by se mi u mé 406 zapnula automaticky AUTO klimatizace, při změně počasí (teploty). Nevím, z jakého důvodu byla AUTO klimatizace vypnuta. Zřejmě důvodu povyšovaní se značky Ford na Peugeotem. Na videu je vidět OFF u Peugeota.

Link to post
Share on other sites

Jako ono je to fakt už trapné a nejhorší na tom je, že i v diskuzi pod článkem řvou opět jedinci kteří v Peugeot ani neseděli viz opět nadávky na i-cockpit atd. To je už normálně k smíchu. Kecy typu že vše na F se *neumím psát slušně* - Ford, Fiat a vše Francouzské... Škoda mluvit. Člověk se tomu musí fakt už jen smát kolik je u nás omezenců. Ty diskuze i na auto.cz jsou výživné. A když už by si někdo Peugeot koupil, tak to má i-cockpit a opačný otáčkoměr takže ne. Kdyby ta 508 neměla opačný otáčkoměr tak by si ji možná i koupil ale takhle raději zůstane u Fabie 🤣 Mám dost. 

Link to post
Share on other sites

Máš, Péťo, jistě na mysli předsudky typu: "Nemám kde nabíjet, elektrošmudla má dojezd na prd, když v zimě zatopím klesne mi dojezd na polovinu .... "  :D

Jinak já jsem ten, co si po několika (tuším pěti) Pažroutech koupil Forda a to z důvodu, že mi prostě Péža auto odpovídající mým potřebám nenabídl  = všechny MPV mají sedačky napevno a když chci mít velký kufr, musím je demontovat a někam uložit, jedině u Forda (S Max i Galaxy) mohu sklopením sedaček vytvořit rovinu bez toho, abych řešil co s nima. Až když jsem se rozhodl pro koupi Galaxy jsem zjistil, že motor v ní je PSA a tak jsem zas až tak moc nedezertoval. Nicméně já nikdy nebyl úplně piškotožrout, výběr aut u mě podléhá spíš užitno/cenovýmu pohledu než že bych lpěl na značce (stejně je všechno vzájemně tak propojený, že jeden neví - viz. Ford a motor PSA) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...