Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 308


Dix1

Recommended Posts

Návštěvník

Jo jo tak ta červená není taky žádná pecka 😁 hlavně prdelka. Ta je špinavá pořád. Musí být pořád hezky aby to něco vydrželo.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barva se mi líbí moc, jinak nějakou ruční údržbu laku neřeším, i když mám rád čisté auto --no prostě projedu myčkou a je to, jestli mám auto nové nebo staré je jedno, na to ty myčky jsou..., nelíbí se mi stávající záměr dizajnéra--podle mě jsou poslední pežoty stejné :myslim, prostě zdálky neodhadnu, co to je za model :(, abych to věděl, musím se jít podívat dozadu na číslo... 😢

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, nemyslím to tak, že se mi dizajn posledních pežotů vysloveně nelíbí, to neee, ale je to takové na jedno brdo 🙊

jinak myslím pohled z dálky, tam ani číslo vepředu neuvidím 😉, je to jen můj názor, no :)

třeba koncern VW taky umí z jedné karoserie udělat 15 aut... 😂🙈😲

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56 to je individuální, každý člověk to má jinak.. Já s tím nemám problém, protože je to Peugeot který mě dost zajímá, tím pádem to rozeznat dokážu bez problému :D Mám spíš problémy rozeznat například modely Mercedesů, protože ty mi nic neříkají.. Pak jsou lidi kteří se o auta nezajímají a ti nerozeznají ani značku, natož model :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová 308.. No na fotce nic moc.. Světla moc úzké, jen ta barva je super.. Ale to se musí prostě vidět naživo.. Mě se se na fotkách moc 508 nová taky nelíbila a teď jsem z ní hotová.. 

Co se týče design Peugeotu.. Nemůžou udělat každé jedno auto bude mít jiný desing.. Není to sranda navrhnout desing vozu.. A tak co navrhnou mají všechny modely.. Pak zase něco vymyslí jinak, tak to budou mít zase všechny modely.. Ale Peugeoti nejsou stejný jako WV, Škoda, Mergl, Audi, BMW atd... Tyhle auta jsou 20let furt to samý.. Sem tam něco změní, ale jinak je to furt to samé, ale Peugeot to takhle nemá a to je dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem rád, že je to jiné než konkurence. Stačí se projet po městě a je to fakt o ničem. VW GROUP, Hyundai Group atd, furt dokola a to nemluvím o barvách. Jsem rád že někdo nejde s davem a umí se odlišit. Je fakt, že to zkusil i Hyundai s novým Tucson a je to za mě propadák. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...