Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

S tou elektrikou ma to nejak začalo baviť, tak som sa rozhodol, že si urobím ešte pár vylepšení 😎

Prva bola kontrolka nezatvorených dverí. Stále som nechápal že sa svetla v interiéri rozsvietia až keď už každý vidí, že tie dvere sú otvorene :P Tak som urobil jednoduchú vec a z kých kolíčkov som odrezal toľko, aby mi žiarovky vo vnútri zhasli až keď normálne zatvorím dvere :)

DSC_1432.thumb.JPG.a04d5125e72ac37bbd8ce266d0b5103c.JPG

Funguje to super :D tak som ale zistil že aj na prístrojovke je kontrolka dverí, tak som sa s tým pohral a je to tam :D

DSC_1433.thumb.JPG.afc6c0780895509672984da82a209521.JPG

Nad ňou je kontrolka pásov.... neodolal som :D 

DSC_1419.thumb.JPG.5ee05c56b101c22d2195d1d31995c887.JPG

DSC_1431.thumb.JPG.515ddcd7783bd9fcc0a78fb570d673fd.JPG

 

 

Odesláno

Tak, dneska som sa oficiálne dohral s dorobením Bluetooth do rádia :)  Ešte skôr som si z číny kúpil ani neviem ako to nazvať :D proste modul, ktorý obsahuje USB, 3,5mm jack, port na sd kartu a bluetooth. Ja určite nechcem meniť origo rádio, proste tam veľmi dobre sedí a som rád, že to šlo aj takto urobiť :D A hraje to dobre 😎

IMG-6762e572e92c363db9808625d68c536c-V.thumb.jpg.8b89aa4ce1e11113bcdc89e2252383da.jpg

 

DSC_1435.thumb.JPG.136a3932337f6ff6d9f17e4dd6f50177.JPG

Odesláno

Čítam to vlánko, takže ten Philips je taký inteligentný že to len tak jednoducho ako mám ja nejde čo.... Ja som len spojil magnet, ktorý som si nacinoval ku kablikom modulu s magnetom na kazeťáku. + som od motorčeka kazeťáku odpojil a napojil na modul a a bolo to, ešte som urobil to, že som stlačil spínač, ktorý by inak stlačila kazeta, keď ju vkladám dnu, inak sa "TAPE" nespustí.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak, zase pár menších vylepšení 😎

1. nepáčilo sa mi, že vobec nijak nesvietil reostat podsvietenia ani nastavenie sklonu svetiel, hodil som tam ledku (oranžovú) a je to lepšie :D

DSC_1471.thumb.JPG.6f29d69317869cb2065b30ec2a52abad.JPG

2. Mal som možnosť dostať sa k isofixu, tak prečo si ho nenamontovať že 😎

DSC_1476.thumb.JPG.d6c24bc61c7638b13e5acbaab33f9c33.JPG

DSC_1477.thumb.JPG.fd700e24f58a48ed503928c2a8fb0279.JPG

  • O 3 týdny později...
Odesláno

Pridávam videjko zo studeného štartu. Auto stálo od včera rána 😏

Štve ma že som nenatočil štart včera keď bolo -13 :P to by bola väčšia sranda, ale napadlo mi to až keď auto koplo :D Toto to nie je nič nezvyčajne :D 

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Toto konkrétne je zo 607čky ;), z C5ky by to tiež pasovalo, videl som to aj na videu ako to mal na 306tke z C5ky no mne sa nepačilo, že na Citroen zrkadlách nieje nad tlačidkom vypinania napísané "auto" :D

Odesláno

inak ale to ukotvenie a všetko ostatné ma skoro úplne rovnaký tvar ako origo čo som mal :) Pár dní už s tým jazdím a je to fakt super vec, už ma fakt vôbec nič neoslepuje. Ono tí, ktorí majú folie v aute, tak tým to nejak ani netreba, fólia im to svetlo tlmí sama o sebe. No ja fólie nechcem a preto to zrkadlo je ozaj dobrá vec ;) 

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...