Guest Scratch Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 (upraveno) Tak jsem se vrátil zpět k Peugeotu od Volva a zatím se to jeví spíš jako špatně, než dobře Auto mi má primárně sloužit na denní ježdění a má několik much, který se musí vychytat. Momentálně víc stojí než jezdí a mám z toho auta spíše rozporuplné pocity , rozhodně ne radost. 1. chyba, že jsme s @brixtr už na cestě od prodejce urvali mechanismus otvírání kapoty (strašně tuhý lanovod). OK ten jsem za 300 koupil a vyměnil a funguje to tak jak má. 2. a horší problém bylo bzučící čerpadlo serva, které bzučelo po příjezdu domů - Véna vyměnil čerpadlo zaslané od Tomáše, a řízení je snazší, ale v manžetách jsou stopy oleje, takže je celé řízení pravděpodobně na výměnu 3. nefunkční klimatizace - tak jsme s ChouLu zjistili prdlý chladič a ventilek. Při prohlídce jsme zjistili, že i normál chladič bude na výměnu, tak doufám, že Tomáš dnes dotáhne druhé coupé a budeme měnit vše, co bude potřeba. 4. nefunkční tlačítko na otvírání kufru (které bylo ještě včera funkční - s Brixtrem jsme na to koukli a je to uvadena nemoc, kabely stiple...... zaletujeme to a nazdar.... 5. čekám co přijde dále, ale minimálně sháním boční lišty k čelnímu sklu, protože mi přijde, že tam mají být a nejsou Upraveno 27. červenec 2020 uživatelem Scratch Citovat
Návštěvník Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Vychytat mušky a bude sloužit dobře Citovat
Rikic339 Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Možná to bude znít jako provokace ale gratuluji ke koupi Chápu že to teď neni uplně veselé ale ono se to vychytá se servem držím palce, co se týče bočních lišt na čelní sklo tak tam nic navíc být nemá pokud vím.. Já je tam teda taky nemám a rozhodně to nevypadá že by něco chybělo, nikdy jsem je na žádném coupé neviděl Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 @Rikic339 mohu poprosit o fotku tveho skla? Idealne se zamerenim na ty boky , treba bude o problemek mene. Citovat
MJSytic Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Ti k tomu měl dát Tomáš i všechny potřebné díly k opravě, ne? Citovat
brixtr Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 před 2 hodinami, Scratch napsal: že jsme s @brixtr na cestě od prodejce urvali mechanismus otvírání kapoty Jak urvali, komu zůstal v ruce ale jo, to se vychytá a budeš mít klid Péťa ohodnotil 1 Citovat
Charlie 1 Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 No nevím místo bezproblémového Volva koupit 407 s tímto motorem? Nevím jestli to byl šťastný krok? Péťa ohodnotil 1 Citovat
Rikic339 Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 @Scratch Stačí ti to takhle? Musel bych teď jít domu to nafotit, to je docela kopec a momentálně jsem přežranej po obědě Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 před 3 hodinami, MJSytic napsal: Ti k tomu měl dát Tomáš i všechny potřebné díly k opravě, ne? no servo odeslo cestou od nej, ted resime co dal, protoze po vymene zadna zmena.... klima se uvidi, cim to je. před 1 hodinou, Charlie 1 napsal: No nevím místo bezproblémového Volva koupit 407 s tímto motorem? Nevím jestli to byl šťastný krok? no, jak to rict? Predsudek k motorum 2,2? V podstate me tyto motory provazi celym mym autoparkem, a nikdy s nima nebyl zadny problem, takze jsem sel do osvedcene koncepce. Před hodinou, Rikic339 napsal: @Scratch Stačí ti to takhle? Musel bych teď jít domu to nafotit, to je docela kopec a momentálně jsem přežranej po obědě ano, pro predstavu staci uplne, takze tam dalsi lista mimo te male dole neni, ok Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 @Rikic339 a @Pe.Tr fotka coupe s lištičkama, co mám já, a pak asi ty co jsi Petře našel ty, budou pasovat i na coupe? Citovat
Rikic339 Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Obávám se že to pasovat nebude, ze sedanu je to stejný i na SW a to sklo je jakoby víc utopený vzhledem ke sloupkům, u Coupé je to spíš zarovnaný. Projel jsem i fotky na netu a všechny coupé to mají takhle. Proč je tam vlastně chceš dát? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 (upraveno) Hele co se týká servožízení tak koupíš u spousty firem repas, dřív když jsem scháněl já tak to skoro nikdo nedělal a ted je toho mraky, třebe tady a všude jinde - https://www.servo-rizeni.cz/peugeot/407-6d_-6e-2004 https://www.motora.cz/informace/repasovana-rizeni https://hrebenoverizeni.cz/kategorie-produktu/osobni-vozy/peugeot/407/ Upraveno 20. červenec 2020 uživatelem Radek Hurvajz Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 (upraveno) @Radek Hurvajz vsechny 3 jsem poptal a uvidime @Rikic339 nelivi se mi tam to holy sklo, hlavne je tam rizly z jineho auta.... Casem to doresim nejakym sutrem do okna. Jak se znam, tak nejaky prileti.... Upraveno 20. červenec 2020 uživatelem Scratch Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Mužeš nafotit detail toho skla? Nemuže bejt řízlý z jinýho auta, by nesedlo to černění zespod atd, ani profil prohnutí by snad neseděl, to prostě nejde. Citovat
Vena garážmistr Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Na hranách toho okna je vidět že bylo vyřezávaný ty hrany jsou odrbaný. Jestli bylo jen vyříznuté a znovu nalepené protože pod něj teklo nebo jestli je měněné a dalo se z jiného vozu to je otázka. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Jo jako že je tam daný z jiný 407 coupe, tak to jo, ja myslel z jinýho auta uplně jinýho, třeba z Forda Citovat
Moral3z Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 Povoz je to pěknej. Tak snad se umoudří a bude dělat jenom radost. Citovat
Milan+ Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 před 2 hodinami, Radek Hurvajz napsal: Mužeš nafotit detail toho skla? Nemuže bejt řízlý z jinýho auta, by nesedlo to černění zespod atd, ani profil prohnutí by snad neseděl, to prostě nejde. To by snad dnes kromě individual stavby nikoho nenapadlo. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. červenec 2020 Odesláno 20. červenec 2020 No tak mě to napadlo, když to tak napsal že to tak vypadalo. Citovat
adraj Odesláno 21. červenec 2020 Odesláno 21. červenec 2020 (upraveno) pěkné,moc. Ten interiér je krasný. Tak at nedělá jen starosti,ale taky radost. A nebo jsi měl koupit to druhé co bylo ve výběru Upraveno 21. červenec 2020 uživatelem adraj Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.