Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Traveller/Spacetourer/Proace - lůžková úprava


DaGr

Recommended Posts

V 30. 3. 2022 at 13:44, radek63 napsal:

  Sbírám v sobě odvahu ty příčné tyčky odstranit, ale nevím co se tím může pokazit :-).  

tak už jsou venku, pár minut s flexou a je to, ani jsem moc nepoškrábal kolejnice. Je to přivařené jenom na jedné straně, druhá se uvolní sama. Sedadla drží a posunují se bez omezení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pěkné.  Kolik to celé váží? 

Taky ale musíš při vaření ven z auta a vařit s otevřeným zadkem.  Pokouším se sestrojit něco, co mi umožní vařit i vevnitř, respektive to vyndat ven když je pěkně a příležitost. Postel mám skládací ( složená je za sedadly druhé řady),  ve dvou vozíme jen jedno sedadlo ve druhé řadě. 

Jak máš vyřeseno uchycení k podlaze? Nic není vidět...

Upraveno uživatelem radek63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si spatne pochopil, obecne v kazdej malej dodavke je vysuv najlepsi kompromis,  moje riesenie stejne nie je vysuv,  je to len trapna punkova skrinka.

Kazdy kto kempuje vela,  v aute  varit nechce, poznam hodne dodavkarov a vsetci varia vonku.

Takze ziadny patent na rozum, ziadne moje riesenie, ale obecne, domace aj oficialne prestavby.

 

Upraveno uživatelem rass76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Premyslim, z ceho nejlepe vyrobit spodni dil a vypada to asi na plochou Al tyc, 40x5 z  https://www.ehlinik.cz/ploche-a-ctvercove-hlinikove-tyce-plochace-hranoly/kat-K300000101.html

nebo 40x3 https://www.hornbach.cz/p/alu-plochy-profil-40x3mm-1m/6368270/

Mam vyroben prototyp ze dreva zatim, na obr. jsou rozmery (v cm). 3D tisk jsem zavrhnul, ma to sice pozadovany tvar, ale pevnost je jinde.

image.thumb.png.9e4d3a18464f3ea4666223dc6aa3adf8.png

Tady rozmer kolejnice:

image.thumb.png.c4ef3daa3f4348d873c6f96d3f4f6665.png

Tyc narezu na cca 2.7 (max 3cm) pasky, by sla strcit do kolejnice. V pasku ve stredu jen dira na sroub, pripadne dira se zavitem. Bud bude nasroubovano do zavitu v nebo bude napevno sroub ve spodnim dilu a budu na nej sroubovat oko. Potom pasek na brusce sjedu v rozich a udelam "esicko", aby se zarazil v kolejnici pri utahovani/povolovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není jednodušší a levnější koupit hotové než vymýšlet vymyšlené a ověřené? Viz. můj příspěvek výše. Navíc se to dá použít i jako samostatné kotevní oko pro uchycení čehokoli. Souhlasím že tisk je,.vzhledem k nárokům na pevnost asi mimo. 

 

Upraveno uživatelem DaGr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 7. 2022 at 17:23, DaGr napsal:

A není jednodušší a levnější koupit hotové než vymýšlet vymyšlené a ověřené? Viz. můj příspěvek výše. Navíc se to dá použít i jako samostatné kotevní oko pro uchycení čehokoli. Souhlasím že tisk je,.vzhledem k nárokům na pevnost asi mimo. 

 

Za 250 při té pracnosti a z nerezu naprosto pohodová cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...