Péťa Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 V kempu jsem byl na 3 noci ubytován, musím pochválit volbu Velkou výhodou je, že je opravdu obrovský a nikdo se nemusí bát, že by se nevešel. Verýsek and brixtr 2 Quote
MJSytic Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Hmm, tak letos to na otočku nedám Tak snad dorazí hodně lidí a užijete si to Quote
Verýsek Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Já bohužel také ne. Budu na jiném Peugeot srazu - Roadshow Ale doufám, že dorazí hodně lidí a užijete si to. Quote
Guest StibTo Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Na Moravě jsme teď, nevím, zda se sem poženem opět v květnu nicméně ptal jsem se pár dní zpět co a jak s těmi ofiko srazy takže za mě Quote
Klemoň Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Ahoj organizátorům. Vzhledem k tomu , že už nyní je jakékoliv ubytování se soukromým sociálním zázemím (nemám na mysli společné) obsazené, musím s opravdovou lítostí oznámit , že se tohoto srazu nezúčastníme . PS.: Zkusím kouknout na blízké okolí . . . Quote
Péťa Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 To je zajímavé, nikde jsem ještě nenašel objednávky ubytování Quote
Klemoň Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 NO - tak stačí se podívat na web kempu že ano . . . Quote
Péťa Posted March 25, 2019 Author Posted March 25, 2019 Tam můžou být zaneseny blokace pro nás. Nestahuj kalhoty, brod je ještě daleko Quote
Klemoň Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 (edited) Dobrá - tak jinak . . . Prosím si rezervovat ubytování pro dva s vlastním sociálním zázemím (WC+Sprcha) PS - na květen už mám další dvě akce , takže brod už tak daleko zase není. PS/PS: jedna z květnových akcí (toto není reklama) Edited March 25, 2019 by Klemoň Péťa 1 Quote
Weri 605 Posted March 25, 2019 Posted March 25, 2019 Většina červených rezervací je samozřejmě naše... ! Klemoni neplaš mi tu... - Stačí, že sem plašila já.. Čekám na hospodu a pak to přihlašovadlo co nejdřív spustíme.. dneska se měla hospoda ozvat, ale vyprdla se na to... takže zejtra tam volám... Právě mi umírá kamarádka, a díky srazu a vám všem, z toho aspoň nejsem tak v pr........ Díky....! a Klemoni - speciálně pro tebe, páč tě tajně miluju... ti teda bloknu jednu socku..., ale jestli pak nepojedeš, tak tě taky bloknu..! to bude doživotní ban.... Pepito, Péťa, radim.1008 and 1 other 4 Quote
Klemoň Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 (edited) Weri jediné co mne může zastavit je ubytování a nebo smrt. Bez tebe a Kůstky a letadel a dcery a auta a mámy a Scratche a holícího strojku a Stib To a Adély a rybiček a Mrkvičky a PC a TV a benzínu a a a a a . . . . . nemá můj život smysl Omlouvám se všem ostatním členů které jsem nejmenoval jako RH , Ra , Pe , Ve a tak dále . . . PS @Weri 605 nech to moje plkání tak týden a pak to moderátora nech smazat. Nemají s tímto tématem moc společného Edited March 26, 2019 by Klemoň Pepito 1 Quote
Atimaster Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 Dojel bych se podívat na otočku, mám to zarohem. radim.1008, Klemoň and Weri 605 3 Quote
Guest Scratch Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 @Klemoň tak na tve osobni pozvani zvazime ucast , preci jen jezdime uz pres 10 let na srazy a ne jen pred volbami a tesne po nich.... Quote
Weri 605 Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 Zvažujte... všichni.. nejen Scratch..... a velice pečlivě..! Podzimní sraz vzhledem k četnosti, účastem, neochotě, financím atd atd (probíralo se i zde na fóru) zřejmě nebude... maximálně jednodenní... pokud se najde "pořadatel"... @radim.1008 vidíš.. - třeba to bude tvůj čas na trhání trika... Péťa 1 Quote
Radek Hurvajz Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 (edited) Proč by nebyl, ja myslim že bude. Takovyhle nagativní předpovědi nemám rád Edited March 28, 2019 by Radek Hurvajz Klemoň 1 Quote
Guest Scratch Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 Přemejšlím, že bych skočil za Petrem Hobžou, mrknout, zda mu ještě jedou v továrně ty polský sahary Quote
Klemoň Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 @Scratch tak nezapomeň pár balení slaninových . . . pitbull74 1 Quote
Guest Scratch Posted March 29, 2019 Posted March 29, 2019 takovy svinstvo kamaradovi nedam ani zadarmo..... Quote
Guest Scratch Posted April 3, 2019 Posted April 3, 2019 V 29. 3. 2019 at 12:52, Klemoň napsal: @Scratch tak nezapomeň pár balení slaninových . . . pohravam si s myslenkou, vzit Monaro Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.