Guest Scratch Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Ahoj, mám vysvícené paraboly na Volvu, nemá někdo kontakt na někoho slušného v Praze, který si nevezme bambilion, a udělá práci tak, že se to po 1 roce nesloupe? no a taky relativně rychle. Pro představu moje parabola. Quote
Verýsek Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Napiš do klubu Volvo, tam budou určitě vědět.. KoudaK 1 Quote
Guest StibTo Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 před 4 hodinami, Scratch napsal: Ahoj, mám vysvícené paraboly na Volvu, nemá někdo kontakt na někoho slušného v Praze, který si nevezme bambilion, a udělá práci tak, že se to po 1 roce nesloupe? no a taky relativně rychle. Takže tohle asi nemá smysl doporučovat? https://www.facebook.com/svitlip/ Quote
Guest Scratch Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Před hodinou, Verysek napsal: Napiš do klubu Volvo, tam budou určitě vědět.. pokoveni parabol je jedno kam napisu, resi se to i na ford clubu, ale ja jsem doma tady. před 29 minutami, Pe.Tr napsal: to je smutný... je no, musim to vyresit, ja videt jsem, ale jinak nic moc před 23 minutami, StibTo napsal: Takže tohle asi nemá smysl doporučovat? https://www.facebook.com/svitlip/ svit lip primo na strankach pisou, ze nedelaji pokoveni a maji pro to dost duvodu aby se ti snazili prodat to nejdrazsi co maj Quote
Pe.Tr Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Veryskova odpoved je smutná, jinde se pta proc je malo radnych clenu.... ...muj odhad je ze min 15% platicich clenu peugeota davno nema ... Péťa 1 Quote
Radek Hurvajz Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Uz jsem to sem daval. Posles to postou, netrvalo to dlouho, je zo jen na domluvě. STŘÍBŘENÍ PARABOL František Nepokoj, U Cihelny 603, Opočno 517 73, Tel: +420605489708, +420494668170 inoxing and ozzy56 2 Quote
inoxing Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 (edited) @Scratch A nepomohlo by ti třeba tu parabolu obrátit o 180 stupňů? Řešil jsem to u 307 FL, kde je ta parabola symetrická a má v horní polovině clonu. Zatím jsem s tím nic nedělal, ale jelikož je spodní strana v místě žárovky oloupaná (asi jak kondenzuje a stéká voda- logicky směrem dolů), tak mě napadlo parabolu otočit a tedy vadnou část paraboly nasměřovat nahoru- tam to ničemu vadit nebude, jelikož je cloněna. Horší reflexe v tomto místě (říkám to správně?) nebude asi ničemu vadit, když končí stejně ve cloně. Edited March 6, 2019 by inoxing Quote
Verýsek Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 Pe.Tr : vůbec si nepochopil jak jsem to myslela.. Lidi z venku k nám taky píšou o radu.. Quote
Pe.Tr Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 věšteckou kouli jsem nikdy neměl , ale číst text zvládám už dlouho Quote
Guest minimaxa Posted March 6, 2019 Posted March 6, 2019 před 9 hodinami, Verysek napsal: Napiš do klubu Volvo, tam budou určitě vědět.. Někdy je lepší si dát facku dřív, než sem tohle napsat... Člověku kterému záleží na tomhle klubu, by se měl těmhle nepatřičným výlevům vyhnout... Asi si neuvědomuješ, kolik fandů těchto plechovek už "tuhle" plechovku nemá a přesto pro klub nadále mnoho dělá, nebo dělali... Srazy, moderují, věnovali se partnerům... Quote
Šalda Posted March 7, 2019 Posted March 7, 2019 Kamarád si nechal pokovit paraboly na svým Subaru někde tady u Brna, říkal že to stálo nějak 6 tisíc, pokud by jsi chtěl můžu Ti sehnat číslo na toho kdo to dělal. Quote
Guest Scratch Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 @Šalda díky, ale cena obvyklá bývá do 2 tis Quote
pesastor Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 (edited) jak pise @KoudaK resil jsem to takhle k max.spokojenosti na sve Moto Guzzi kde Taliani chtej za svetlo bambilion. Nastrikal jsem chromem ve spreji, nechal zaschnout a pres to cirym lakem na metalizu. Nekolik let uz sviti a sviti.. Edited March 11, 2019 by pesastor Quote
Guest Scratch Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 V 6. 3. 2019 at 17:04, inoxing napsal: @Scratch A nepomohlo by ti třeba tu parabolu obrátit o 180 stupňů? Řešil jsem to u 307 FL, kde je ta parabola symetrická a má v horní polovině clonu. Zatím jsem s tím nic nedělal, ale jelikož je spodní strana v místě žárovky oloupaná (asi jak kondenzuje a stéká voda- logicky směrem dolů), tak mě napadlo parabolu otočit a tedy vadnou část paraboly nasměřovat nahoru- tam to ničemu vadit nebude, jelikož je cloněna. Horší reflexe v tomto místě (říkám to správně?) nebude asi ničemu vadit, když končí stejně ve cloně. to bohuzel nejde Quote
Guest Scratch Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 před 2 hodinami, pesastor napsal: jak pise @KoudaK resil jsem to takhle k max.spokojenosti na sve Moto Guzzi kde Taliani chtej za svetlo bambilion. Nastrikal jsem chromem ve spreji, nechal zaschnout a pres to cirym lakem na metalizu. Nekolik let uz sviti a sviti.. to je ta posledni moznost Quote
pesastor Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 Vyzkousej a uvidis. Parabolu mas venku a za nejaky dve stovky CZK a chvilku prace to stoji za pokus Quote
Radek Hurvajz Posted March 11, 2019 Posted March 11, 2019 před 39 minutami, pesastor napsal: Vyzkousej a uvidis. Parabolu mas venku a za nejaky dve stovky CZK a chvilku prace to stoji za pokus Když to udělá a nebude to ono, jako že nebude, tak ty světla muže pak rovnou vyhodit, nikdo už mu na to stříbro nenapaří, prostě to nejde. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.