Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupil jsem vraka :(


Minas

Recommended Posts

Hlava je na motore ktorý chytil na olej,mala by byť OK....motor po vyčistení normálne bežal,len dosť dymil a mal veľké korekcie vstrekovačov. Pravdepodobne ohlo dve ojnice. Teraz zavadzia v garáži.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je možnost až když v Ostravě řeknou že je to v Prd....   Ale stejně je to jak kupovat zajíce v pytli. ,, Měla by být v pořádku  ".  Jinak pro medobrá správa že byla dělaná spojka. Tak ta mi vydrží. Koupil jsem rozvody vodní pumpu původní máj na krajíčků. Ten vandrák se o to vůbec nestaral:(. Jak jsem viděl filtr vzduchový. Tak jsem nechápal úplně ale úplně černý plný bordelu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Minas napsal:

 Ten vandrák se o to vůbec nestaral:(. Jak jsem viděl filtr vzduchový. Tak jsem nechápal úplně ale úplně černý plný bordelu. 

To bylo ale jasné od začátku... No držím palce, snad se tam už nic velkého neobjeví. Ale nech si auto opravdu důkladně prohlédnout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Minas napsal:

...Jinak pro medobrá správa že byla dělaná spojka. Tak ta mi vydrží....

 

mno - zrovna spojka na RHR je spise spotrebni material, nez ze by nejak buhvijak dlouho vydrzela ;-). Ale na 407 asi vydrzi o trochu vic nez na 807 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak stále nejezdím. Dnes volal mechanik že auto nemá tlaky tak že musí znovu vyhodit motor. No mám smůlu ale úplně brutální. Teď mě zajímá proč. Že by rozvod přeskočil o zub? Nebo ventil seklej nebo??? Napadá vás něco. Já jen na co se mám připravit:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...